Jump to content


Photo

Maske za obraz


  • Please log in to reply
439 replies to this topic

#41 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 25 June 2005 - 10:23 AM

[quote=leni]Jaz uporabljam čistilno masko z glino od Freemana

a mi lahko poveš, kje se dobi tole kozmetiko od freemana in kakšne so okvirne cene. hvala!
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#42 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 25 June 2005 - 01:19 PM

Nazadnje sem jo videla v Sanolaborju. Stane pa ne vem, koliko. Ne pretirano, ker je zapakirana v tiste male vrečke za 1 uporabo.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#43 leni

leni

    sramežljivec

  • Člani
  • 62 posts

Posted 25 June 2005 - 07:39 PM

Teh Freemanovih mask že kar nekaj časa ni. So se pa pred nekaj meseci dobile v DM in v Sparovih trgovinah. Je pa precej velika pakunga in jo uporabljam že skoraj pol leta, pa je je še vedno dosti notr. Za ceno pa se ne spomnim ravno, je pa bilo nekaj čez tisočaka.
  • 0
Pozdravček, leni

#44 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 June 2005 - 07:53 PM

Jaz imam od Freemana fenomenalen gel za čiščenje obraza, Glow Get It Lathering Facial Gel Cleanser With Anti-Oxidant Blueberry & Champagne.

Ta stvar tolk diši, da je za popizdit, resno. biggrin.gif Pa ko se umijem z njim, imam vedno ful mehko in lepo kožo. Tud na netu pri customer review ima ful dobre kritike, pa še cenovno je ugoden. Mask pa še nisem sprobala in jih očitno tudi ne bom, ker pravite, da jih nimajo več. sad.gif

IPB Image

No pa če ga že tolk hvalim ... sej vem, da nisem na tapravi temi, ampak bom kar sem nalinama sestavine, pa malo pokomentirajte prosim. wink.gif

Ingredients:

Water (Aqua), Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide MEA, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Panthenol, Vitis Vinifera Fruit Extract (Grape), Vaccinium Angustifolium Fruit Extract (Blueberry), Tocopheryl Acetate, Propylene Glycol, Benzophenone-4, Glycerin, PEG-150 Pentaerythityl Tetrastearate, Polyquaternium-10, PEG-40, Hydrogenated Castor Oil, Citric Acid, Tetrasodium EDTA, Sodium Chloride, DMDM Hydantoin, Methylparaben, Fragrance (Parfum), Green 3 (Cl 42053), Violet 2 (Cl 60730)
  • 0

#45 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 25 June 2005 - 08:08 PM

a ni sodium laureth sulfate žajfa? in kot taka ni dobra za umivanje obraza? ermm.gif:
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#46 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 June 2005 - 08:10 PM

A ni žajfa vedno ena 'nevtralna' osnova za izdelavo mil in je samo važno, kaj ji je dodano? Hm ... to bosta znali več povedat Martina in Sonchika.
  • 0

#47 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 25 June 2005 - 08:10 PM

D., a to si kupila v DM? Koliko pa stane?
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#48 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 June 2005 - 08:11 PM

Jenna.

Ja, kupila v DM, v bistvu zdejle uporabljam že tretjo embalažo, ker mi blazno ustreza. Stane pa ne vem koliko, jst samo v vožiček mečem, mami pa plača. biggrin.gif Ampak pomoje ne več kot enga Prešerna.
  • 0

#49 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 26 June 2005 - 07:17 AM

sodium laureth sulfate vsebuje skoraj vsak gel za čiščenje obraza, ker je to osnova. tko kot je Dilema napisala je pptem odvisno kaj ji je dodano.
  • 0
lp, Martina

#50 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 26 June 2005 - 09:32 AM

poročilo moje prva uporabe maske za obraz ....

preberem navodila, da se jo da gor po čiščenju, ok, nardim peeling, očistim obraz, obrišem (ker ne piše na moker obraz), v tankem sloju nanesem masko (kot je navedeno v navodilih) in mi je full ostane pa nč se ne pozna. ok, nanesem še mal maske, da sm bla v faco vsa rumena (spomnila sem se na vanili puding, hehe) in čakam. po desetih minutah obrišem ostanek (ker ne piše, da se spere z obraza, ampak obriše) in mam faco še zmer ko vanili puding, tak smotan feeling mi je bil. in si sperem dol, dam gor tonik in kremco kot ponavadi in se odločim, da neham z maskami za obraz.
biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#51 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 26 June 2005 - 10:20 AM

Morda je pa kriva maska. Da ni bila bog ve kaj.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#52 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 27 June 2005 - 03:59 PM

[quote=Špela]poročilo moje prva uporabe maske za obraz ....

preberem navodila, da se jo da gor po čiščenju, ok, nardim peeling, očistim obraz, obrišem (ker ne piše na moker obraz), v tankem sloju nanesem masko (kot je navedeno v navodilih) in mi je full ostane pa nč se ne pozna. ok, nanesem še mal maske, da sm bla v faco vsa rumena (spomnila sem se na vanili puding, hehe) in čakam. po desetih minutah obrišem ostanek (ker ne piše, da se spere z obraza, ampak obriše) in mam faco še zmer ko vanili puding, tak smotan feeling mi je bil. in si sperem dol, dam gor tonik in kremco kot ponavadi in se odločim, da neham z maskami za obraz.


ne obupat. sprobaj mogoče kako boljšo masko
  • 0
lp, Martina

#53 Jeny

Jeny

    sramežljivec

  • Člani
  • 90 posts

Posted 27 June 2005 - 04:08 PM

QUOTE(Martina)


ne obupat. sprobaj mogoče kako boljšo masko


Ja, sprobaj še kakšno drugo! Sicer ne vem katero si imela, ampak jaz ti priporočam Schellerjevo masko Kutina, ki kožo dobro navlaži ter Niveino kamilično, ki kožo tudi navlaži ter pomiri! laugh.gif
  • 0

#54 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 27 June 2005 - 09:12 PM

mogoče si bom kupila niveino z medom in kamilico, bom vidla. sicer pa niti ne vem točno, katero masko naj uporabljam ... oops.gif bom sama sebi mal poskusni zajček ... biggrin.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#55 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 27 June 2005 - 10:03 PM

kaj pa od nivee kamilica? je zlo fajn,taka mila.Al pa vitamin c od nivee?jaaaa
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#56 MissXX

MissXX

    sramežljivec

  • Člani
  • 3 posts

Posted 30 June 2005 - 11:35 AM

Punce, ne pretiravat z maskami za obraz. Tut če piše v navodilih da lahko 2x na teden uporabljate - don't!
Sem govorila s kozmetičarko je rekla da ni fajn. Ker grejo z masko vse hranljive in dobre stvari iz kože ven (ona je bol strokovno povedala smile.gif) in je potem koža bolj občutljiva.

Maske - največkrat 2x na mesec
  • 0

#57 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 30 June 2005 - 12:46 PM

To ne bo držalo. Če uporabljaš vlažilne maske, kožo navlažijo in nahranijo. Če pa uporabljaš čistilne maske, pa s sabo odnesejo umazanijo, ki se je nakopičila v koži.
Kake hranljive stvari pa bi šle iz kože, mi pa ni jasno.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#58 Katrin

Katrin

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 836 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 30 June 2005 - 08:11 PM

Tudi meni ni jasno zakaj bi potem sploh uporabljal maske, če bi bile tako nevarne...
  • 0

#59 MissXX

MissXX

    sramežljivec

  • Člani
  • 3 posts

Posted 30 June 2005 - 08:23 PM

okej, okej. mogoče sem se mal preveč domač izrazla :pottytrain2:
predvsem niso priporočljive une maske k se odlimajo z obraza.. BOJDA (ne me zdej za besedo držat)

drgač pa whateva, jaz mam lička k dojenčkova ritka - brez kremic in pilingov in mask, navadna nivea soft je vse kar uporabljam. manj se preseravaš, bolš je. MOJE mnenje..
  • 0

#60

  • Guests

Posted 01 July 2005 - 09:37 AM

QUOTE(rea)
kaj pa od nivee kamilica? je zlo fajn,taka mila.Al pa vitamin c od nivee?jaaaa


Rea, a nimajo te maske alkohola notri? blink.gif Zadnjič sem jih gledala v drogeriji, pa je bil alko na 3. mestu ...
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users