Jump to content


Photo

Maska - AOK Pur Balance Mask with Tee & Ginseng


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (4 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (1 votes [25.00%])

    Percentage of vote: 25.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (3 votes [75.00%])

    Percentage of vote: 75.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 18 January 2008 - 02:25 PM

Zadnje čase mi izredno paše kar pogosta uporaba čistilnih mask, zato sem jih v tem zadnjem času preizkusila kar nekaj, vštevši tole od AOK. No torej, kot že povedano, gre za glineno čistilno masko z izvlečki čaja in ginsenga (na embalaži sicer piše da naj bi bila za kožo po dvajsetem letu, a ne vem zakaj, buče).
Maska je bele barve, tudi ko jo razmažeš na obraz je močno bela, čisto nič prozorna, tako da si v obraz kot zid, hehe. Vonja nima kakega posebnega, tah čisto rahel in nežen, meni osebno precej prijeten vonj. Prve minute je vse uredu, po par minutah pa začne kožo na obrazu zategovat, naprej malo, potem pa seveda zmeraj bolj, in po 10-15 minutah, toliko kot bi se jo naj imelo na obrazu, kožo že grozno zateguje, precej neprijetno in zoprno. Jaz imam mešano kožo in mi do sedaj še praktično nobena zadeva ni tako zategovala kože, nobena maska, pa tudi po umivanju mi je nikoli ne zateguje, tudi če ne uporabim kreme. Tako da bi jaz to masko odsvetovala tistim s suho in občutljivo kožo. Drugače je pa kar uredu, (razen zategovanja) ni agresivna in po uporabi ni nobenega neprijetnega občutka, koža je mehka in gladka. Drugi minus pa nastane ko je treba masko sprat iz obraza, saj je ena tistih ki se jo precej težko spira dol, in moreš res večkrat splaknit in "zdrgnit" da gre dol vse in ne ostajajo še majhni beli flekci na koži. Kot že povedano je koža po uporabi mehka in prejšnjega zategovanja ni več občutit, žal pa tudi ne kakega večjega globinskega čistilnega učinka, vsaj jaz, ki imam rada da se res to fajn čuti, ga ne.
Maska je v 50ml tubici, torej je za kar nekaj uporab, cena je ugodna, okrog 6€. Jaz je več ne bom kupila ker mi ni nič posebnega, tole bom porabila, na koncu najbrž kar z muko ker se je bom naveličala.

Ocena: 3

EDIT: Dlje kot uporabljam tole masko, manj mi je všeč. Zateguje, pa za sprat dol je prava katastrofa.

IPB Image
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#2 Asha

Asha

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1658 posts

Posted 19 January 2008 - 01:23 PM

Maska: Masko nanesem na očiščen obraz in pustim na njem max 5 min (v navodilih piše da 2-3 min), potem jo sperem z veliko vode. Maska je bele barve, zelo podobna glini, lepega vonja in dokaj goste konsistence.
Priporočila jo ravno nebi, ker se mi ne zdi, da bi mi kaj pomagala, nit pri ogrcih.
Embalaža: zelo priročna, omogoča natančno doziranje, vsebine ja prav tako veliko in se zlepa ne porabi.
Cena: 6€

3/5 (ker na meni nima učinka)
  • 0
Contented rest, beloved heart's desire,
you are not found in the sins of hell,
but only in heavenly concord;
you alone fortify the feeble heart.
Contented rest, beloved heart's desire,
therefore none but the gifts of virtue
shall have their abode in my heart.
(Simon Jones)

#3 Pupa20

Pupa20

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 604 posts

Posted 19 January 2008 - 02:01 PM

Meni pa je ta maska odlična.je take kremaste teksture in se lepo nanaša.Uporabljam jo že kar nekaj časa dvakrat ali trikrat na teden.Najraje pa po stiskanju mozoljev,kajti kožo res pomiri in naslednji dan ni rdečice na tistem mestu kje sem stiskala mozolje.Ker imam malce izsušeno kožo sem se bala,da mi bo ta maska še bolj izsušila,ampak je ravno obratno.Koža je lepo gladka,nahranjena,pore so tudi manj vidne.
embalaža je lepa,tudi bolj higienična ker ni v vrečkicah.
cena je glede na količno nizka,in en čas traja da se jo porabi.Ko mi je zmanjka jo bom spet kupila.
ocena:5
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users