Jump to content


Photo

Gloss - SMASHBOX Lustrous Lip Gloss Kit


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 09 September 2010 - 08:18 PM


IPB Image

Gloss imam v mini verziji (3,6ml) in sicer v odtenku Candid (na sliki zgoraj je drugi z desne), ki je lepa
rožnata s kar opaznim zlatim shimmrom. Gloss je srednje pigmentiran, meni ravno prav. Posebej pa bi
izpostavila teksturo glossa, kajti se mi zdi, da bolj prijetne teksture še nisem srečala (izvzemši Chanel
glosse, pa še tem se lahko mirno postavi ob bok). Res je taka, da že kar boža ustnice (hehe), glih prav
kremasta, ni lepljiva, v glavnem, zmagovalna. Gloss je solidno obstojen. Ustnic ne izsušuje, da bi jih kaj
posebej hranil ali vlažil, ni opaziti. Ni pa potrebna souporaba vazelina, kar je velik plus. Zanemarljiv ni niti
vonj, ki je zelo privlačen, sladkejši, a ne po kakih čigumijih ali podobnih cenenih zadevah. Po kakšnih finih
piškotih, recimo. Aplikator je gobica, embalaža je pa preprosta in zelo lepa. Cene na spletu niso ravno
nizke, ampak menim, da so primerne in sem v glavnem pripravljena za to, kar ponujajo, toliko plačati. Iz te
linije so mi všeč prav vsi odtenki in se zna zgoditi, da še kakšnega nabavim. Tega sem kupila na Jagodi za
skoraj 10$ (a še enkrat poudarjam: za mini verzijo, ki je bila še znižana s 13$ ).

5/5


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users