Jump to content


Photo

kako iz temnih las na svetlejše?


  • Please log in to reply
79 replies to this topic

#1 Nany

Nany

    sramežljivec

  • Člani
  • 32 posts

Posted 22 October 2006 - 09:38 PM

Pred kratkim sem se pobarvala z zelo temno rjavo barvo (zgleda skor črna), pa mi je pretemna. A se da posvetlit lase s kakšno vella barvo, pa ne glih z blond?
  • 0

#2 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 22 October 2006 - 10:13 PM

Če zgleda skoraj kot črna je samo razbarvanje point-druge barve ne zadostujejo ker je črna močna barva.Če si se enkrat barvala pol ni take panike-se pomoje hitreje razbarva vendar ful uniči las. Na žalost.
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#3 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 24 October 2006 - 03:15 PM

Al pa počakaj, da se barva spere. Saj se bo.
  • 0

#4 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 07 January 2007 - 11:44 AM

A katera ve kako posvetliti lase za vsaj kak odtenek brez barvanja? Vem da sem brala nekje, da limona posvetli vendar se ne spomnim točno za kaj je šlo.
  • 0

#5 Izgubljena

Izgubljena

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2544 posts
  • Gender:Female
  • Location:Slovenija

Posted 07 January 2007 - 11:49 AM

Limona res malenkost posvetli odtenek. Na lase si daj limono in s tem za 1 uro pojdi na sonce. To se bolj splače delati poleti, zdaj se lahko to izvaja samo brez sonca biggrin.gif.
  • 0
Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.

#6 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 07 January 2007 - 11:57 AM

Uf, tole bom pa sprobala. Sem se odlocila da preneham z barvanjem in mam naravno tako neko cudno misjobarvo.. fuj.
  • 0

#7 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 07 January 2007 - 06:21 PM

sam limona ful unic lase, se posebi na soncu!!! raj si s kamilco per lase, to baje tut posvetli
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#8

  • Guests

Posted 08 January 2007 - 09:11 PM

Alpa si kup kak sampon s kamilco. Johnsons baby, recimo. Js mam po novem Lusheve trdi sampon s kamilico za blont lase in mi jih tk lepo pocasi svetli. Mal po mal.. Probaj.
  • 0

#9 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 09 January 2007 - 08:23 AM

Resnoo? pol bom pa rajs tole s kamilco probala, al pa sampon. Hvala!
  • 0

#10 ššiva

ššiva

    sramežljivec

  • Člani
  • 86 posts

Posted 10 January 2007 - 12:47 AM

QUOTE(Nany @ 22. 10. 2006 - 21:38)  

Pred kratkim sem se pobarvala z zelo temno rjavo barvo (zgleda skor črna), pa mi je pretemna. A se da posvetlit lase s kakšno vella barvo, pa ne glih z blond?



Na lase si nanesi blanž oz. peroksid za največ 15-20 minut. To ti bo nekoliko posvetlilo ton barve. Pa nič skrbet blond neboš mogla bit, bi se morala kar nekajkrat zblanžirat, pa še potem bi bila svetlo rjava.

Ko s zblanžiraš, si pa daj na lase kako olje, masko, ali balzam ovij z brisačo in pusti delovati dobre pol ure, lahko tudi več. Tako bodo lasje dobili vlago in maščobo ki jo potrebujejo in bodo ko novi.
  • 0

#11 fabulous

fabulous

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 301 posts

Posted 10 June 2007 - 09:40 AM

Je katera že slišala za zadevo, ki z las potegne barvo (umetne pigmente)? Prodajalka v trgovini mi je rekla, da je barva las potem skoraj naravna (malo temnejša) in da lase poškoduje manj kot beljene (po tem bi jih izdatno negovala s kavlitetnimi maskami). Po postopku se lahko baje na lase nanese nova barva.

Pred pol leta sem se namreč pobarvala na temno rjavo, moja naravna barva pa je temno blond. Barva se je sicer že precej izprala (zdaj je srednje do temno rjava z rdečim in malo oranžnim pridihom), vmes sem si dala delati zelo tanka pramena, da je celota izgledala svetlejša. V glavnem, rada bi prišla nazaj na svetlo, ni pa mi všeč vmesna faza, ko to delam postopoma.

Moja barva:
http://www.moj-album...iS4X8tA6E.v.jpg

Želim pa imeti nekaj takega (morda celo malo svetleje):
IPB Image

Če katera izdelek pozna ali ima kakšno idejo, kaj naj naredim, mi naj prosim svetuje.


  • 0
We have a hunger of the mind which asks for knowledge of all around us, and the more we gain, the more is our desire; the more we see, the more we are capable of seeing. (Maria Mitchell)

#12 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 10 June 2007 - 11:24 AM

ja js sm tut ze slisala za to, ampak ce se prov spomnem, se to dobi samo v frizerskih salonih, mislim oni ti tam to nardijo. v kaksnem milerju pomoje tega nimajo
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#13 fabulous

fabulous

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 301 posts

Posted 10 June 2007 - 04:04 PM

To zadevo imajo v frizerski trgovini v Europarku. Stane malo manj kot 20 evrov. Ne bi rada vrgla denarja stran v primeru, da stvar ne bi delovala.
  • 0
We have a hunger of the mind which asks for knowledge of all around us, and the more we gain, the more is our desire; the more we see, the more we are capable of seeing. (Maria Mitchell)

#14 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 10 June 2007 - 04:31 PM

fabulous, men maš pa ful lepo barvo zdej!jz bi takoj mela tako.
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image

#15 fabulous

fabulous

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 301 posts

Posted 10 June 2007 - 05:12 PM

Hvala sahara!
Saj barva mi je všeč, ampak ne morem se je navaditi na meni. Že od nekdaj sem svetla in sama sebe si ne predstavljam temne. Poleg tega pa ful grozno zgleda, ko imam svetel narastek in si ga moram skoraj vsake tri tedne pobarvat. Tudi obrvi imam svetle in si jih moram nenehno temnit. Prej nisem potrebovala frizerja več mesecev (tudi, ko sem imela pramena se narastek ni videl), zdaj sem pa nonstop tam.

Od takrat ko sem se pobarvala nenehno niham med tam, da bi ostala temna in tem, da bi šla nazaj na svetlo. Mogoče si še premislim, ampak slej ko prej bom morala nazaj na svetlo ali vsaj na svetlejše.
  • 0
We have a hunger of the mind which asks for knowledge of all around us, and the more we gain, the more is our desire; the more we see, the more we are capable of seeing. (Maria Mitchell)

#16 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 10 June 2007 - 05:17 PM

ja, sj to pa vrjamem da je problem. če maš pa obrvi svetle je pa pomoje res najbol da greš nazaj na svetlo
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image

#17 fabulous

fabulous

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 301 posts

Posted 10 June 2007 - 05:29 PM

Res ja. Sicer si obrvi že dolgo barvam, ker imam zelo svetle, ampak ko sem bila blond si jih nisem rabla barvat tako pogosto.

Bomo videli kaj bo o zadevi, ki potegne barvo iz las, rekla frizerka, ki me sicer vztrajno prepričuje naj ostanem temna. Bom napisala, ko izvem kaj novega. Mogoče bo komu pomagalo.
  • 0
We have a hunger of the mind which asks for knowledge of all around us, and the more we gain, the more is our desire; the more we see, the more we are capable of seeing. (Maria Mitchell)

#18 ivsa

ivsa

    sramežljivec

  • Člani
  • 64 posts

Posted 15 June 2007 - 06:14 PM

ja dej če kdo ve kaj o tem naj prosim napiše,ker me to res fuuuul zanima.sicer pa morem priznat da sem tu prvič čula za to. js mam pa temno rdeče do vijolčne naravno mam pa ...sej še sama ne vem ker se že kar neki cajta barvam...temno blond al pa svetlo rjave,pa bi jih tud rada nazaj.
  • 0

#19 fabulous

fabulous

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 301 posts

Posted 15 June 2007 - 07:43 PM

Ta izdelek baje potegne iz lasu umetne pigmente in jh tako približa naravni barvi. Vendar je frizerka rekla, da rezultat ne more biti čisto tvoja barva, ker barve baje uničijo naraven pigment. Jaz se še odločam. Definitivno pa bom najprej poskusila na enem pramenu, da vidim rezultat. Če in ko to storim, bom poročala.
  • 0
We have a hunger of the mind which asks for knowledge of all around us, and the more we gain, the more is our desire; the more we see, the more we are capable of seeing. (Maria Mitchell)

#20 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 19 June 2007 - 06:29 PM

Zanimiva zadeva! Ampk če bi blo to res tko fajn bi blo najbrž kej bol popularno tole odvzemanje umetnega pigmenta.. ali pa pač ni še dost poznano..

Tko da, fabulous, ko boš kej sprobala sporoč o rezultatih-al pa ktera druga... čimprej biggrin.gif me firbc matra... k če zares deluje, sm takoj za stvar! smile.gif
Čeprav fabulous, maš res zdejšno barvo las ful lepo-sam, je pa res da je treba mal več dnarja stran zmetat če si hočš skos narastek farbat, pa zoprno je če se prec vid..
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users