Jump to content

Photo

Vaši novi parfumi

• Please log in to reply
1225 replies to this topic

Poll: Kakšnega vonja mora biti vaš parfum? (152 member(s) have cast votes)

1. a) svežega (108 votes [71.05%])

Percentage of vote: 71.05%

2. b) osladnega (35 votes [23.03%])

Percentage of vote: 23.03%

3. c) močnega (9 votes [5.92%])

Percentage of vote: 5.92%

Vote Guests cannot vote

#1221 Frida

Frida

Izberi si sam

• Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7284 posts

Posted 17 February 2021 - 09:23 PM

Pri Tixi sem videla, da ful hvali Eight and Bob parfume. A je katera povohala? Mene ful mika in bom šla povohat takoj, ko bom lahko. Sovražim dizajnerske parfume, moj najljubši EDT je šel baje ven iz prodaje...

• 0

#1222 Frčica

Frčica

Dobra Samaritanka

• Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12074 posts

Posted 18 February 2021 - 07:56 AM

Sem šla v Namo povohati in res lepo dišijo. Nimajo pa vseh. Tiste male si bom naročila, ko dobijo oboje na zalogo. Zame in za moža.

Najbolj mi diši zaenkrat Provence.

• 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)

#1223 Frida

Frida

Izberi si sam

• Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7284 posts

Posted 18 February 2021 - 08:20 AM

Imajo jih se v Ikoni. A je obstojen?

Ne morem pomanjsat pisave pa v napacni temi sem. A lahko ena prosim prestavi? Pardon in hvala.
  • 0

#1224 Frčica

Frčica

Dobra Samaritanka

• Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12074 posts

Posted 18 February 2021 - 09:57 AM

Zelo obstojni. Je eau de parfum, Toaletnih vod jaz ne kupujem več. No, mož ne. Meni 99% procentov ženskih parfumov smrdi. So mi moški bolj všeč.

• 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)

#1225 Frida

Frida

Izberi si sam

• Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7284 posts

Posted 18 February 2021 - 11:32 AM

Ja, tudi meni, ne prenesem nobenih cvetnih not, imam rada jantar, mosus, paculi, ylang ylang itd...
  • 0

#1226 Frčica

Frčica

Dobra Samaritanka

• Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12074 posts

Posted 18 February 2021 - 11:55 AM

Meni so sicer tudi cvetni načeloma všeč, samo ne sladki. Če so mi že všeč ko jih povoham, mi na koži ne dišijo.

• 0

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users