Jump to content


Photo

Garnier - BodyCocoon


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

Poll: Splošna ocena (5 member(s) have cast votes)

vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (1 votes [20.00%])

    Percentage of vote: 20.00%

  2. 4 (zelo dobro) (2 votes [40.00%])

    Percentage of vote: 40.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (1 votes [20.00%])

    Percentage of vote: 20.00%

  4. 2 (slabo) (1 votes [20.00%])

    Percentage of vote: 20.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 05 December 2006 - 04:06 PM


Posebej bogato kremno mleko za telo vsebuje sadna olja (marelično in palmino) in karite (olje iz semen drevesa karite), ki kožo intenzivno negujeta in jo obnavljata.

Na vsake toliko časa se tole krasno mleko znajde pri meni, kupujem ga z občasnimi premori že več let. Sploh v hladnejših dneh je pa nakup takorekoč neizbežen. Mleko ima nežen vonj, pudrasto saden, je bele barve. Razmaže se zelo elegantno, ni pretirano gost, vlažilen in hranljiv pa je nekje v zgornjem povprečju (za moje pojme je za zelo suho kožo premalo hranljiv). Ne pušča nobenega lepljivega in mastnega filma, ko se vpije - vpije pa se nekje srednje hitro, vseeno ne instantno. Koža je še dolgo mehka in ponegovana, za kakšne skrajne suhe primere pa, kot že rečeno, ni. Na voljo v različnih velikostih, jaz jo imam v 250ml različici (cena za tole je okoli jurja v Muellerju - na voljo tudi po ostalih drogerijah), v embalaži na poklop (druga slika spodaj). Barva embalaže mi je zelo všeč, živo oranžna, prava poživitev, pa tudi odprtina na poklop je zelo vredu, saj se prav nič ne packa.



IPB Image...............IPB Image


Ocena: 5
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 Katrin

Katrin

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 836 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 05 December 2006 - 09:31 PM

3/5
Super vonj, super mehkoba kože, ampak za zimo mi je premalo. Čez 5 minut me začne koža spet srbeti, kot da je sploh ne bi namazala, tako da ga uporabljam samo poleti.
  • 0

#3 Šišyka

Šišyka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1412 posts
  • Location:Universe Of Fun
  • Interests:copranje in izdelava nevarnih zvarkov :P

Posted 06 December 2006 - 03:37 PM

čeprov nimam suhe kože mi je tale losjon vseeno všeč. ko ga razmažem se precej hitr vpije, po nanosu nimam mastne kože, sam vonja sm se zlo hitr naveličala. embalaža mi je tud zlo všeč, pa pr men je kr neki časa trajal de sm ga porabla. v glavnem - fajna stvar za solidno ceno, ni mi pa najbolši --> 4/5
  • 0
IPB Image
Če imaš nekoga rad, ga imaš zmeraj, ne glede na danes, jutri ali včeraj. Če imaš nekoga rad, ga imaš vedno in preprosto rad, za to ni čas merilo!

#4 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19736 posts

Posted 06 December 2006 - 09:26 PM

prijeten vonj in tekstura, dokaj hitro vpijanje, edino malo premalo hranljiv oz. vlažilen je zame
4
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#5 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 07 December 2006 - 06:46 AM

Po prenovljeni liniji(čeprav nič kaj drastičnih sprememb nekaj malega pa) mi tale losjon ni več tako všeč,prejšni je bil dosti bolj hranljiv kot ta in bolj prijeten ampak pustimo to-dokaj v redu losjon,dokaj hranljiv in zelo mazljiv z dobrimi sestavinami in nežnim vonjem(nežno sadno in malo iritantno čez čas).Vpijanje je dobro -brez kakšnih mastnih sledi oz mastnega filma po mazanju in pa hitra potešitev kože po vlagi in hrani.Za zelo suho kožo meni ni bil dovolj čez zimo saj ne obleži na koži ampak se lepo vpije-kar je dobro in slabo torej.Bil je moj najljubši-predvsem kvaliteten čez preostali čas in sem ga kupovala redno sedaj pa več ne rabim neke posebne nega za telo in ga verjetno tudi ne bi več kupila ker mi je vonj postal naravnost ogaben.
Ocena:4
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#6 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 12 December 2006 - 09:58 PM

Kožo po telesu imam večkrat izsušeno (še posebej po depilaciji), zato sem si pred kakima dvema letoma nabavila omenjeni losijon. Bil naj bi namenjen suhi koži, a po mojem mnenju ni tako. Kožo nahrani za kratek čas, ta pa kmalu postane suha in jo zateguje (pa sicer nimam zelo suhe kože). Po določenem času se mi je zameril še vonj. Verjetno ga ne bom nikoli več kupila - obstajajo tudi boljše stvari za nahranitev kože.

2/5
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users