Jump to content


Photo

Dove - Cream Oil Shower


  • Please log in to reply
12 replies to this topic

Poll: Splošna ocena (13 member(s) have cast votes)

  1. 5 (odlično) (7 votes [53.85%])

    Percentage of vote: 53.85%

  2. 4 (zelo dobro) (4 votes [30.77%])

    Percentage of vote: 30.77%

  3. 3 (zadovoljivo) (1 votes [7.69%])

    Percentage of vote: 7.69%

  4. 2 (slabo) (1 votes [7.69%])

    Percentage of vote: 7.69%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 29 August 2006 - 03:40 PM

.

Eden boljših kremnih, oljnih gelov za tuširanje, sploh za suho in občutljivo kožo, saj imam občutek, da jo celo rahlo nahrani med tuširanjem, saj je po njem izredno mehka na otip in niti ne potrebuje dodatne nege v obliki losjona/bm-ja/bb-ja. Predvsem prav bo meni prišel zdaj v prihajajočih mrzlejših dneh, ko občutljiva in suha koža zahteva še bolj pozorno nego. Pred kratkim so ven prišli tudi trije novi vonji, jaz ga imam v vonju mandljevega olja in češnjevega cveta, izredno prijeten in nekako pomirjujoč vonj, ki pa žal ni pretirano obstojen. Že majhna količina ustvari nežno peno, tako da se ga ne porabi hitro. Cena se mi zdi ugodna, za 250ml okoli 400 sit. Embalaža lepa.


IPB Image


Ocena: 5


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2

  • Guests

Posted 29 August 2006 - 04:14 PM

Tole pa meni ni tk vsec. Pravkar sm ga porabila do konca, enak vonj kot jenna. Se sicer strinjam, da kr navlazi kozo, ampak ga je treba fuuul dolgo spirat, ko da bi se ti nalimalo na kozo. Vonj pa..hmmh, mi je bil vsec, dokler me niso zacele obletavati OSE!! Resnicno, ena za drugo, povsod so rinile, na noge, pete, pod pazduho, vrat, povsoood. In tako sem mu rekla, hvala lepa, nikoli vec smile.gif

ocena: 3/5
  • 0

#3 exotica

exotica

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 693 posts
  • Location:Barcelona, España

Posted 29 August 2006 - 04:31 PM

moj naj gel za tuširanje

ocena: 5
  • 0

#4 Lacrima

Lacrima

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 230 posts
  • Location:Ok. Ljubljane :)

Posted 29 August 2006 - 04:52 PM

Tut meni je ta gel za tuširanje eden izmed boljših, tako da sledi...

...ocena: 5
  • 0
Beauty is only skin deep.

#5 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 29 August 2006 - 05:48 PM

Ta gel je kremast, prijeten, peni se le slabše vendar jaz uporabljam gobico ki naredi lepo mehko penico ki dobro umije kožo vendar je ne izsuši, sama imam suho kožo in gre po tem oljnem gelu včasih tudi brez losjona.Od gela se vendar ne da pričakovati da bo dovolj za suho kožo pa naj je še tako negovalen kot ta-ima že na začetku olje kar je super. diši neverjetno pudrasto-ta prvi, potem sta še pa dve različici-sestavine so skoraj enake razen različnih olj in vonja-vonja se mi zdita prijetna in nežna. Še ga bom kupila ker se je znjim prhati pravi užitek.
Ocena: 5
  • 0

#6 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 29 August 2006 - 06:24 PM

Odkar sem ga ponovno odkrila ga ves čas uporabljam. Kože ne izsuši, prav nasprotno, meni jo v poletnih dneh celo navlaži biggrin.gif . Zelo lepo diši, embalaža je lepa cena pa ugodna.

5/5, brez pripomb biggrin.gif
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#7 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12098 posts
  • Gender:Female

Posted 30 August 2006 - 09:17 AM

Super gel, prijetno gost in zelo lepo dišeč (kot večina dove izdelkov), krasno se peni in niti malo ne izsuši kože, temveč jo pusti mehko in dišečo. Res je, da se malo težje spira, ampak to je meni celo všeč, ker sm rada dolgo pod tušem biggrin.gif

5/5
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#8 *tinchy_ka*

*tinchy_ka*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 773 posts
  • Location:ljublana

Posted 30 August 2006 - 10:52 AM

fajn gel,lepo se peni, kože ne uzuši in je po prhanju mehka in dišeča. me pa moti kot pri večini dove izdelkov da se težje ispere.

ocena 4/5
  • 0
YoU GoT To KeEp YoUr HeAd Up, EvEn WhEn RoAd Is HaRd, NeVeR GiVe Up!

#9 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 30 August 2006 - 11:17 AM

Tole je moj omiljen gel za tuširanje. Kože prav nič ne izsuši in diši prijetno. Spet je malo nerodna embalaža, ki zdrsne iz gladkih rok.
Je pa zelo gost gel in ga je potrebno dlje spirati.
5/5
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#10 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45344 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 25 October 2006 - 12:32 PM

Ne bom povedala nič kaj drugega, kot so že povedala dekleta pred mano.
Kože ne izsuši, ima prijeten vonj. Lepo se peni, tako če se umivam s spužvo ali brez nje. Moti me le to, da rabiš celo večnost da jo spraviš iz spužve.

ocena: 4
  • 0

#11 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19734 posts

Posted 02 November 2006 - 06:12 PM

prijeten vonj in občutek med in po tuširanju, kožo naredi lepo mehko, a kdaj mi vseeno bolj prija kakšen bolj svež vonj, zato 4
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#12 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 17 November 2006 - 03:12 PM

Kremni gel me je čisto navdušil potem ko sem že izgubila vso simpatijo do Dovea (predvsem po zaslugi katastrofalnih izdelkov za nego las).
Doma sem ga imela v dveh vonjih, od katerih me je en pustil popolnoma ravnodušno, drugi pa je bil čisto druga pesem wink.gif (katera točno sta te dva vonja se niti ne spomnim več, ta slednji je bil v temno rožnati pakungi).
Konsistenca je kremna, gosta, lepo mazljiva, težav z izpiranjem o katerih poročajo predhodnice, nisem doživela. Koža po umivanju ni bila izsušena, uporaba mleka ali masla za telo ni bila nuja, tako da je izdelek res super za toplejša obdobja.

3/5 (kvaliteta za nizko ceno+, ruska ruleta pri izbiri vonja-)
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#13 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 15 December 2006 - 02:24 PM

Tole so res super kremni geli, sama sem do sedaj preizkusila tistega s polisandrovino in kakavovim maslom - vonj je zares prekrasen, koža še nekaj časa po uporabi nežno in prijetno diši. Je takšne goste, kremaste konsistence in zelo prijeten za uporabo, dasiravno se ne peni kaj dosti, ampak mene to ne moti. Koža deluje po uporabi lepo mehka in voljna, meni potem ni treba uporabit še losjona ali kreme (nimam problemov s suho kožo). Cena se mi zdi čisto primerna glede na kvaliteto, ovojnina pa je meni zelo všeč. Bom zagotovo še kupila in tudi toplo priporočam.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users