Jump to content


Photo

Anti-aging nega


  • Please log in to reply
2086 replies to this topic

#1181 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15050 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 02 August 2018 - 09:41 AM

Jaz sem bila ful zadovoljna, razlika z uporabo in zdaj brez nje je izredna. Prej je bila koza gladka, cista in svetleca.
  • 0
 

#1182 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16480 posts
  • Gender:Male

Posted 02 August 2018 - 09:52 AM

Jaz tudi izredno. To je pac zlati standard anti aginga. Ciscenje, tretinoin, krema, soncna. To je to, kar uporabljam. Jaz tudi poleti enkrat na teden namazem brado zaradi izbruhov. Nisem pa zagovornik vsakodnevnega mazanja. Se mi zdi to prevec. Dvakrat do trikrat na teden je vec kot dovolj.
Imam enega prodajalca iz Indonezije, ki prodaja ugodno Reticor in Vitacid ;)
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#1183 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17849 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 02 August 2018 - 09:54 AM

Ko neham dojiti, tudi jaz začnem redno. :)


  • 0

#1184 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16160 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 02 August 2018 - 09:57 AM

Barbarina in Emily koliko pa sta stari? 

 

Jaz sem tudi razmišljala ali čem že začet s tem, ali bi kaj blažjega zdaj pa po 30. tretinoin. 

 

Podgana in ostale, ki ga uporabljate, kaj pa potem čez poletje/nosečnost uporabljate? Nič? 


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#1185 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10537 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 02 August 2018 - 10:07 AM

Imam enega prodajalca iz Indonezije, ki prodaja ugodno Reticor in Vitacid ;)

 

Boš lahko povedala kaj več, ko mi bo zmanjkalo prosim? Tista reč iz Italije je vseeno malo predraga ;)

Bom pa iz Grčije prinesla, če bo katera rabila, ampak šele januarja.


  • 0

#1186 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16480 posts
  • Gender:Male

Posted 02 August 2018 - 10:09 AM

Poletje pa obvezno soncna. Aktivov ne uporabljam. Vcaaasih za 15 minut zvecer namazen tretinoin in sperem, ce imam izbruhe. Nosecnost tudi nic.
Ne se prevec zaradi let sekirati, niste 18 :D Lahko zacnete s 15 minutami, vmesate v kremo... Vazna je soncna in da se ne pretirava.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#1187 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 02 August 2018 - 10:10 AM

Jaz bom kmalu 29. Sicer imam tipicni baby face obraz, ampak je to varka, ravno tako opazam spremembe (celna guba zaradi mrscenja, vcasih se mi nakazuje 11ka). Itak pa tretinoin potrebuje kar nekaj casa da pokaze rezultate, kolikor sem brala najmanj pol leta zato se mi zdi da je kar primeren cas da zacnem z uporabo. V bistvu bi lahko rekla da sem ze malo pozna.
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#1188 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15050 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 02 August 2018 - 10:14 AM

Jaz sem se zdaj z gubami sprijaznila. Pac se staram, jebiga. Na celu ze imam eno zarezo in tudi enajstki imam, sicer se vidita ce posveti sonce ampak...ja.
Jaz zdaj ko se spomnim namazem aha....samo se spomnim zelo redko.
Mazem buffet, hialuronsko, bha serum in kremo s spf. Zvecer menjam pa derma e in sqalen.
Podgana a ko dojis pa lahko a takrat tudi ne - tretinoin?

Jaz bi sicer tretinoin uporabljala ves cas, sem presla na dnevno uporabo pred nosecnostjo. In zdaj ko vidim kako neefektivno je vse ostalo v druge reci ne mislim vec vlagati denarja.samo se tretinoin, hialuronska in krema/soncna ali skvalen.
  • 0
 

#1189 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16160 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 02 August 2018 - 10:22 AM

Emily potem sma isto. 

 

Jaz sem upala, da bom po babici kake dobre gene podedovala glede kože, ker ženska je imela pri 70. neverjetno kožo pa se je celo življenje mazala samo z Soleo. Sem pa očitno podedovala te smejalne gube oz. buldog gube kot jim Fiona pravi. :D Jih ima tako babica kot mama. 

 

Podgana se ti da kaj več o Reticoru in Vitacidu napisat, primerjava, izkušnje, etc? Se na Portugalskem tudi dobi? :)


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#1190 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16480 posts
  • Gender:Male

Posted 02 August 2018 - 10:23 AM

Men je tudi bolj vazno, da je koza sijoca in gladka. Gube pac so in vedno vec jih bo.
Fiona, ne smes!
Bom pol dala sliko vizitke. Okoli 15$ pride tuba in Reticor se res lepo maze. Pol graha za obraz in vrat.
Bom pol se kaj vec napisala :)
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#1191 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17849 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 02 August 2018 - 10:44 AM

Jaz bom 32 kmalu.


  • 0

#1192 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 02 August 2018 - 11:50 AM

Ja Podgana prosim, mene tudi zanima. 

Jaz sem zaenkrat gledala po ebayu, ravno tako večina prodajalcev iz Indonezije prodaja. Bi pa naročila 0.05% za začetek. Bojim se, da mi ga bodo kje zabremzali. Bomo videli.  :ph34r:


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#1193 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15050 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 02 August 2018 - 11:54 AM

Jaz narocam iz une lekarne v italiji.
Ful so odzivni in hitri. Imajo airol.
  • 0
 

#1194 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 02 August 2018 - 12:15 PM

Katere lekarne Fiona? Cena?


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#1195 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82444 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 02 August 2018 - 12:19 PM

Jaz zdaj za razliko od lanskega poletja ne opazam nobene razlike, ker ne uporabljam Belakne, pa sem ga nehala ze pred pol leta.
Mogoce bom kasneje zacela s tretinoinom, sigurna pa nisem, ce se mi bo dalo.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#1196 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22340 posts
  • Gender:Female

Posted 02 August 2018 - 03:53 PM

Jaz bi tudi poskusila s tretinoinom, ko bom lahko.
Belakne sem tudi jaz nehala nekje maja. Trenutno uporabljam serum z vitaminom C, niacinamid serum od TO, jojobino olje, sončno kremo, občasno se spomnim na hialuronsko.
AHA in BHA sta varna med nosečnostjo? Sem brala, da baje zelo majhen % prodre skozi kožo in da se zato smatrata za varna.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#1197 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82444 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 02 August 2018 - 04:05 PM

Kisline lahko. Jaz trenutno sploh nič ne uporabljam čez dan, ker ne rabim. Koža se mi ne masti, niti me ne zateguje in nimam suhe. Samo obraz si umijem in Caffeine solution pod oči.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#1198 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15050 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 02 August 2018 - 04:29 PM

Jaz uporabljam oboje, Marmelada.

Lekarna je Farmacia Madona di Loreto.
  • 0
 

#1199 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16915 posts
  • Gender:Female

Posted 02 August 2018 - 07:40 PM

Dostavljajo tudi v Slovenijo ali samo na ita. naslov?

Kaj pol razne hialuronske, buffet, matriksil itd. so vam vecini bz?
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#1200 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15050 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 02 August 2018 - 08:00 PM

Jaz hialuronsko uporabljam za vlazenje...tko da to mi je ok, vse ostalo mi je pa blef.
Dostavljajo v slovenijo. Napis jim mejl v anglescini (imajo spletno stran) kaj zelis, pa se boste zmenili.
  • 0
 




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users