Jump to content


Photo

Krema / serum za obraz


  • Please log in to reply
3448 replies to this topic

#3161 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 09 May 2019 - 04:08 PM

Ni, je pa najbolj ucinkovita. Nekje v 4 mesecih je kar treba porabiti, tako da ce zelis serum za dlje, vzemi Derma E. Meni askorbinska ni ok razen v silikonski podlagi kot maska.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#3162 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 09 May 2019 - 04:17 PM

Emily, na ebayu narocis? Embalaza pa izgleda prav high-end.

 

Nazadnje sem na Jolse naročila. Malo se načakaš. 


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#3163 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 19 June 2019 - 04:53 PM

Ta serum pozna/je uporabljala katera?

https://skintrick.si...-soothing-serum

Sem dobila vzorček, pa mi je všeč. Meni se ponavadi po serumih pojavijo “izpuščaji”, kot bi bili prebogati za mojo kožo, s tem sem pa zadovoljna, opravi svoje delo.

Sestavine:
Water, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol, Dimethyl Sulfone, Betaine, Natto Gum, Propanediol, Polyquaternium-51, Disodium EDTA, Centella Asiatica Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Carbomer, Arginine, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Lysine HCL, Proline, Sodium Ascorbyl Phosphate, Acetyl Methionine, Theanine, Chlorphenesin, Tocopheryl Acetate, Illicium Verum(Anise) Fruit Extract, Citrus Paradisi(Grapefruit) Fruit Extract, Nelumbium Speciosum Flower Extract, Paeonia Suffruticosa Root Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Panthenol, Luffa Cylindrica Fruit/Leaf/Stem Extract, Beta-Glucan, Althaea Rosea Flower Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Pelargonium Graveolens Flower Oil, Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Cananga Odorata Flower Oil, Portulaca Oleracea Extract, Apium Graveolens (Celery) Extract, Brassica Oleracea Capitata (Cabbage) Leaf Extract, Brassica Oleracea Italica (Broccoli) Extract, Brassica Rapa (Turnip) Leaf Extract, Daucus Carota Sativa (Carrot) Root Extract, Oryza Sativa (Rice) Bran Extract, Solanum Lycopersicum (Tomato) Fruit/Leaf/Stem Extract
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#3164 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 14 July 2019 - 11:43 AM

A je Buffet K? Uporabljam naizmensko Buffet in tisto NMF kremo, ki naj bi bila oh in sploh, in imam ze dobra dva tedna kozo v razsulu, se na celu imam mozoljcke, pa jih tam nikoli nimam. :(
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#3165 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 14 July 2019 - 12:15 PM

A oboje na novo? Ker je oboje lahko K. Imata kar nekaj takih sestavin.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#3166 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16874 posts
  • Gender:Female

Posted 14 July 2019 - 01:52 PM

Meni se zdi, da mi je NMF malo mašila pore.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#3167 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 14 July 2019 - 02:01 PM

Ma odkar mi je Cosmerbe zmanjkalo, ne najdem ustrezne kreme. Sej Cosmerba bi mi bila zdaj pretezka, ampak na splosno. :( Potem sem zacela kot dnevno kremo uporabljat kar Avene Cleneance, ki mi je masila, potem sem po priporocilu kolegice na The Ordinary narocila Buffet, NMF in hialuronsko (ki je niti odprla se nisem, cisto sem pozabila nanjo, ups). Nic od tega mi ni bilo vav, ampak nekaj je bilo treba dajat na kozo in se mi ni dalo vec iskat. Se mi zdi, da je bilo relativno ok do kakega meseca, zdaj pa no comment, kot da sem pubertetnica. Koza je ocitno zejna/lacna, ker se mi NMF hitro vpije, ampak sem pikasta, kot bi imela vodene koze.
Nekaj doma mi ocitno ne pase, na severu sem imela ful lepo kozo. :(
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#3168 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14744 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 14 July 2019 - 04:25 PM

Meni Weleda divja vrtnica/šipek odgovarja. 

Imam pa zdaj poleti tudi kakšen mozolj več, še posebej na čelu, zaradi vročine/potenja.. In več si potem tipam po obrazu, pa grem s prsti čez nepravilnosti, praskam, pa nastane še kak sosed čez dan ali dva.


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#3169 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16081 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 14 July 2019 - 05:59 PM

Vidis za Buffet pa nikoli nisem pomislila, da bi lahko bil K. Pa se cudim takaj imam obupno kozo, ceprav mislim da imajo tudi hormoni precejsnjo vlogo tu.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#3170 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16874 posts
  • Gender:Female

Posted 26 September 2019 - 05:28 PM

CV Rose Perfection Vitamin C Serum je znižan v Mullerju na 9 € do 6.10.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#3171 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16874 posts
  • Gender:Female

Posted 06 November 2019 - 03:27 PM

Ste v zadnjem času odkrile še kakšno kvalitetno vlažilno kremo?
Moja Biobaza gre h koncu in mi ni nič posebnega. Tista opevana Derma E mi nekako ne potegne, da bi jo sploh probala brez testerja.

Me je pa danes dobila promotorka od Hemptouch, slovenska firma, dobila sem pa tester za vitaminsko kremo. Ima kdo izkušnje? Sestavine so videti kvalitetne pa v skupinah praktično samo pohvale zasledim.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#3172 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16081 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 06 November 2019 - 03:48 PM

Meni je trenutno super Cera VE pm krema, se mi zdi da se je koža tudi občutno popravila.


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#3173 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22286 posts
  • Gender:Female

Posted 06 November 2019 - 06:34 PM

Meni je super Innisfree Green tea seed cream, sem jo že dvakrat naročila. Če imaš bolj suho kožo, bi ti bila verjetno premalo. Naslednjič pa nameravam Cera Ve PM naročit, ker že nekaj časa govorim, da bi jo enkrat preizkusila. Tasika, kakšno kožo pa imaš ti?
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#3174 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16081 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 06 November 2019 - 09:50 PM

Bolj na suhi strani, sploh cez zimo. Trenutno se mi super obnese sipkovo olje zvecer in CeraVe zjutraj. Nisem pa prepricana ali bo dovoljcez zimo ali pa za kaksno zelo suho kozo.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#3175 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22286 posts
  • Gender:Female

Posted 06 November 2019 - 09:57 PM

No jaz sem pa bolj na mešani do mastni strani. :D Jo bom poskusila.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#3176 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25665 posts
  • Gender:Female

Posted 07 November 2019 - 01:50 PM

Zelo vlažilna je Atopic Cream od Skinfairytale


  • 0

#3177 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16081 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 07 November 2019 - 05:16 PM

Sej CeraVe je dejansko ful vlažilna. Razvadila sem se z Derma E pozimi, ki je dosti težja krema, mogoče malo bolj mastna, ne toliko vlažilna. 


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#3178 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 22 November 2019 - 12:49 PM

FRKA. Rjave Cosmerbe se ne dobi vec, jaz pa sem zjutraj iztisnila zadnjo kapljo.


Coco, če je še aktualno, danes sem od Vi-da studio dobila reklamo, da je rjava Cosmerba spet na zalogi. : )
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#3179 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 22 November 2019 - 01:50 PM

Wooooooo. Kaj pa je sploh Vida studio?
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#3180 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 22 November 2019 - 01:56 PM

Nekje v Šiški, pri Mercatorjevem centru, če se ne motim. Nisem še bila, odkar so se odselili z Viča. Naročim kar po pošti. : )

https://vidastudio.s.../o-nas/kontakt/
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users