Jump to content


Photo

Kavbojke


  • Please log in to reply
120 replies to this topic

#21 free

free

    sramežljivec

  • Člani
  • 11 posts

Posted 12 March 2005 - 01:04 PM

lep pozdrav punce.js sm tud tista velka,suhcana z dolgimi nogami k nikakor ne morem najt dost dolgih kavbojk,k bi ble mogoce se clo dost dolge za ksne cevelcke z manjso peto. za miss sixty kavbojke pa res ne bi dajala 25000sit!!!! torej,a je italija oz avstrija res taprav naslov ali je potrebna samo debela denarnica pri nas? ermm.gif: ermm.gif
lep pozdrav
ursa
  • 0

#22 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 13 March 2005 - 12:18 PM

Kaj pa v Mangu. Zadnjiče je sodelovka iskala daljše kabojke in jih je dobila v Mangu....
  • 0

#23 free

free

    sramežljivec

  • Člani
  • 11 posts

Posted 13 March 2005 - 12:24 PM

hm....ja bi blo za pogledat. sam pr men je tko da vedno k kej iscem ziher ne najdem,sploh pr kavbojkah mam vedno tako sreco smile.gif
sm lani v avstriji kupla ene,so ful fajne,sam se zmeri prekratke za na skorne sad.gif rolleyes.gif
lep dan vsem
  • 0

#24 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 13 March 2005 - 12:29 PM

Ej, enako...zadnjič grem v shoping, iščem prehodne športne majice. Pač ni bilo številke, pa še večina modelov je bila že s krtatkimi rokavi. Pa vprašam prodajalko, če še kej dobijo, pa je rekla,da samo poletne zadeve....sej zuni je še sneg ermm.gif Ne vem, a se še kateri dogaja, ampak pri takem minusu pa snegu se ne morem spravit kupovat poletne zadeve....enostavno ne gre sad.gif
  • 0

#25 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 13 March 2005 - 12:35 PM

En nasvet. A ste kje videle kakšne kavbojke za take (ne)srečnice kot sem sama. Prevelika rit. In potem nobene niso v redu. Če jih spravim preko tazadnje, so mi pa v pasu prevelike. Enkrat sem dobila ene v Naf Nafu in so odlične. Ampak jih toliko nosim, da so se mi že strgale. Enkostavno, ne najdem kavbojk. Aja, pa pas ne sme biti prenizek. V New Yokerju imajo lepe, ampak je pas tako nizek, da mi vse gleda ven.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#26 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 13 March 2005 - 12:55 PM

glede miss 60...v Italiji so nkoliko cenejše kot pri nas in je dosti večja izbira. Jaz hodim v Udine in sem zelo zadovoljna smile.gif
  • 0

#27 free

free

    sramežljivec

  • Člani
  • 11 posts

Posted 13 March 2005 - 01:19 PM

ja nadi,se strinjam,prides z minusa v trgovino,pa vse rumeno,zeleno,oranzno brez rokavov,tri cetrt hlace,pol prids pa ven,se zavijes v sal in gres sneznim dogodivscinam naproti laugh.gif
sonchika,js se zase nevem kje najdt kavbojke,tko da ti res ne znam pomagat,najbol da gres v vsako trgovino,kjer vids da majo kavbojke in probas,vsaj js sm se odlocila da bom zacela delat tko smile.gif sam nevem,a se samo men zdi,ampak letos je povsod sam un grd temen jeans,skoraj nikjer svetle barve? ermm.gif: mad.gif ermm.gif cry.gif
lp
ursa
  • 0

#28 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 13 March 2005 - 03:18 PM

QUOTE(vrana)
glede miss 60...v Italiji so nkoliko cenejše kot pri nas in je dosti večja izbira. Jaz hodim v Udine in sem zelo zadovoljna smile.gif


hmmm... kaj je to udine, kraj ali trgovina ? oops.gif ohmy.gif kako se pride do tja ? je daleč od slo meje ? hvala za odgovor..
  • 0

#29 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 13 March 2005 - 04:31 PM

Udine je kraj v Italiji , kjer maš več trgovin z oblačiili. Je približno 2 uri vožnje iz Ljubljane.
  • 0

#30 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 13 March 2005 - 05:08 PM

http://www.viamichelin.com/
POjdi na to stran in vpiši pot in boš takoj videla, kako do Udin.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#31 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 13 March 2005 - 05:16 PM

vrana kam to hodis, ker v Udinah je ogromno trgovin?pupa jaz bi ti svetovala,ce vzames koga s sabo,ki vsaj priblizno ve kje se kaj nahaja.
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#32 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 13 March 2005 - 07:12 PM

hmm...jst hodm u sorelle, Arteni, Iper, pa še ene k ne wem točn kuko se imenujejo ermm.gif
  • 0

#33 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 17 March 2005 - 09:06 AM

Ponavadi najboljše kavbojke najdem v čist eni xy trgovini z xy firmami. In so precej bolj trpežne, kot kakšne ta hude firme... Da ne omenjam, bolj seksi. Nekoč sem dajala po 20k za kavbojke, sedaj več, kot 10k, ne dam za njih.
  • 0

#34 romy

romy

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 137 posts

Posted 17 March 2005 - 02:07 PM

Osebno imam rada kavbojke firme Amadeus, trgovino imajo pa v BTCju v hali A. So zmerne cene, tja do 10 jurjov za nove modele, za stare seveda manj, imajo tudi akcijski boben, kjer so ful poceni, sicer so pa moderni, aktualni modeli ter mehak jeans. Kupila sem jih enkrat pred tremi leti in ker sem bila zadovoljna, jih sedaj kar kupujem tam. Imam ene deset parov hlač, pa dolgo obleko za poleti, pa krilo...
  • 0

#35 Eileen

Eileen

    sramežljivec

  • Člani
  • 1 posts

Posted 12 April 2005 - 11:06 AM

Glede cen Miss Sixty v Italiji...ne splača se jih kupovat, vsaj v Stari Gorici (čez mejo pri Novi Gorici) ne. Cene so približno iste ali pa celo dražje kot pri nas...gibljejo se okoli 100-150 eurov (to je circa 24000 - 36000 SIT). So tudi kake, ki so cenejše (okoli 80 eurov), vendar pa so bolj čudni modeli.

Ja, kar hudič je s temi kavbojkami Miss Sixty...tako dobre, pa tako pregrešno drage. :crybaby: Kar žalostno je, da je nakup dobrih kavbojk postal že tako mučen...saj lahko človek bankrotira!!!! :banghead:
  • 0

#36 callista

callista

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1498 posts
  • Location:Vrhnika
  • Interests:šport, glasba, zabava

Posted 12 April 2005 - 11:29 AM

Jst Miss Sixty kavbojk nimam, ker mi je škoda dnarja zanje. Za kavbojke dam ponavad do 10 čukov, več pa ne.
Sicer pa zdej iščem kakšne pametne kavbojke, pa nič ne najdem - nosim samo kavbojke iz elastičnega jeansa, navadnih ne maram. In kjer iščem, najdem večinoma samo iz navadnega jeansa. A kera ve, kje bi lohk dobila take kavbojke, za normalno ceno?

wink.gif
  • 0
IPB Image

#37 ela

ela

    sramežljivec

  • Člani
  • 41 posts

Posted 12 April 2005 - 01:01 PM

Za vse tiste, ki imate dolge noge a nepredolge poglejte v Esprit imajo veliko izbiro long modelov kavbojk. Drugače pa sem si v Italiji našla super dolge kavbojke od Sergio Tacchini.
  • 0

#38 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 12 April 2005 - 02:45 PM

js mam ene sisley kavbojke, ki so v redni prodaji koštale enih 9 jurjev, najnovejše mam pa s. oliver, za kere sm dala 15000, sam mi ni žal, ker mi vsaj stojijo in niso vse 'znucane in umazane' - take mi namreč niso všeč.
  • 0

#39 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 12 April 2005 - 02:52 PM

QUOTE(sonchika)
En nasvet. A ste kje videle kakšne kavbojke za take (ne)srečnice kot sem sama. Prevelika rit. In potem nobene niso v redu. Če jih spravim preko tazadnje, so mi pa v pasu prevelike. Enkrat sem dobila ene v Naf Nafu in so odlične. Ampak jih toliko nosim, da so se mi že strgale. Enkostavno, ne najdem kavbojk. Aja, pa pas ne sme biti prenizek. V New Yokerju imajo lepe, ampak je pas tako nizek, da mi vse gleda ven.



ja,js sm tocn take modele vidla nasprot tivolija je tocno tm kjer je postaja ena taka mejhna stacunca in majo lih take kavbojke mal visji pas pa za vecje ritke pa tko dost dolge,res lepi modeli sam men so bli cez rit vsi fuul prevelki tko da bi ti priporocala da gres ke pogledat. cene so pa tm okol 4000-5000
  • 0

#40 espea

espea

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 155 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 12 April 2005 - 04:07 PM

Jst imam pa eno vprasanje: ali je katera zalsedila kje kavbojke firme MHV? Vcasih so jih imel v BTC-ju, pa jih nimajo vec, meni so pa ful vsec nekateri njihovi modeli. mad.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users