Jump to content


Photo

L'Occitane Posebno bogat šampon za suhe, zelo suhe in izsušene lase


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 13 May 2007 - 11:17 AM

Šampon vsebuje karitejevo maslo, ki naj bi nahranilo lase, prov tako obljublja "leketajoče, gladke in voljne" lase, ampak suprise suprise - jaz tega učinka nisem dočakala. Lasje so bili še bolj suhi in totalno brez leska. Speni se malo težje, najbrž zaradi vsebnosti karitejevega masla. Mogoče bi bil rezultat boljši če bi uporabila enak balzam. Ampak tudi nasplošno mi ni preveč všeč, vonj je bolj nadležen huh.gif . Embalaža značilna za L'Occitane, cena okrog 13€.

IPB Image

Ocena: 2/5

  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#2 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 04 January 2008 - 03:34 PM

Ta šampon in tudi balzam sem si kupila lansko poletje ampak se še točno spomnim rezultata. Tudi jas sem bila zelo razočarana. Lasje so bili hujši kot pa če bi jih oprala samo z vodo. Komaj sem jih razčesala, pa čeprau so bili mokri. Tudi suhi so bili kot slama, brez leska in se vozljali. Prav tako balzam, enako sranje. Čeprau se še takrat nisem barvala in sem še takrat imela zdrave lase.

1/5
  • 0
Memento mori.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users