Jump to content


Photo

Šampon - TIGI Oatmeal & Honey Shampoo


  • Please log in to reply
16 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (15 member(s) have cast votes)

vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (8 votes [53.33%])

    Percentage of vote: 53.33%

  2. 4 (zelo dobro) (5 votes [33.33%])

    Percentage of vote: 33.33%

  3. 3 (zadovoljivo) (2 votes [13.33%])

    Percentage of vote: 13.33%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 29 August 2006 - 01:38 PM

Šampon se neverjetno hitro speni (prej kot katerikoli drugi doslej) in tvori gosto in božansko kremno peno. Las popolnoma nič ne izsuši, jaz imam celo filing, da jih nekoliko nahrani. Je eden redkih šamponov, po katerem si lahko brez uporabe balzama lase takoj razčešem in to z glavnikom z gostimi zobci. Imam tudi balzam iz iste kolekcije in skupaj s šamponom predstavljata zmagovalni tim! Moji zelo suhi in beljeni lasje so po uporabi svileno mehki in zelo svetleči, vonja pa bolje da sploh ne omenjam ... še nikol nisem imela preparata za lase, ki bi tako neverjetno noro dobro dišal!

Šampon je (prav tako kot balzam) zelo koncentriran, se izredno hitro speni in se ga zato porabi res minimalno. Vsebuje zares kvalitetne sestavine in moram reči, da še nikoli v nobenem šamponu nisem opazila toliko naravnih negovalnih sestavin. Poleg tega je izredno nežen, a vendar odlično očisti. Je sicer med malo dražjimi, vendar pa je količina precej radodarna in ko k temu prištejem še super efekt, ki ga naredi na laseh, neverjeten vonj in zelo lepo ovojnino, je cena več kot primerna!

Toplo priporočam vsem s suhimi in poškodovanimi lasmi!

IPB Image

5/5
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 20 October 2006 - 05:02 PM


Današnje umivanje s tem šamponom po dolgem času me je seveda napotilo k tapkanju ocene. Sem danes postala ponosna lastnica mega pakunge tega šampona in sem vsa iz sebe. Spet me je spomnil, kakšna poezija je umivanje las z njim. Danes je za moje lase pravi praznik! =) Skratka, šampon je izjemno nežen in negovalen, instantno ustvari bogato kremno peno. Lase sem si danes šamponirala kar 15 minut! =) Ne porabi se ga veliko, lasje so po uporabi vidno ponegovani, mehki (pa spet ne toliko, kot npr. po Ultra Beauty - oreh & breskev šamponu, to moram povedati in hkrati povedati tudi to, da ni vse samo v mehkobi, a ne... v negovalnem in aromatičnem smislu se pa ipak ne moreta primerjati). O vonju sploh ni besed pravzaprav, nenormalno diši, sladko, rahlo medeno. Mega pakunga prijetna na oko, na pumpico, ki se lahko kasneje elegantno zapre na navoj (ni šans, da bi se odvila, kot se to zna zgodit pri katerih drugih plastenkah) in torej odlična za transport brez strahu pred eksplozijo šampona (sicer zaradi velike embalaže iz tega vidika manj primerna, ampak si ne delam s tem kakšnih težav). Šampon je v normalni embalaži (350ml) kar drag (skoraj 3k), v tejle akciji je pa bil več kot ugoden in si aplaudiram za nakup.



Ocena: 5
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#3 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5727 posts
  • Gender:Female

Posted 26 October 2006 - 09:18 AM

Po dolgotranjme iskanju popolnega šampona sem končno našla. lase mi navlaži, nahrani, razčešem jih brez uporabe balzama (čeprav ne ekperimentiram preveč in je blazam iz iste linije obvezen). od vonja se mi meša, super, da ostane na laseh toliko časa! ne vem kaj naj še rečem: dolgo iskana popolnost!!!!!
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Ocena: 4/5 (ne glede na popolnost, pa je cena malo manj popolna!)

p.s. zaradi tega šampona moram imeti doma resen pogovor, ker se je tudi oče odločil, da je ta šampon popolen! laugh.gif
  • 0

#4 luminelle

luminelle

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1429 posts
  • Location:Woods

Posted 26 October 2006 - 11:48 AM



It's like a dream comes true biggrin.gif

Neverjetno dober šampon,nežen,dišeč,ki se speni zelo hitro.Dobro umije lase in jih hkrati nahrani.Pakunga je ful lepa,barvasta in ni dolgocasna(polepsa kopalnico).Lasje se razcesejo tudi brez balzama oz.maske kar je pri meni skorajda nemogoce.Sestavinsko je d'best ever in se ga vsekakor splaca kupit.Namenjen je suhim in poskodovanim lasem.Lasisca ne zmasti.


5/5
  • 0
Achte auf deine Gefühle, denn sie formen die Energie und damit dein Leben!

#5 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 26 October 2006 - 09:59 PM

prevelika pričakovanja so me po prvi uporabi postavila na realna tla. sicer soliden šampon, ki se ga malo porabi in se dobro speni, z lahkoto porazdeli po laseh in se da čutit neko višjerazredno kvaliteto (ni tko ko kaki nivea šamponi), vendar mi učinek ne dovoljuje najvišje ocene - ok, lasje so mehki, voljni in sijoči, ampak z razčesavanjem je bila, kljub uporabi balzama iz iste linije, borba. ampak uspešno rešena. moti me vonj, ki meni diši preveč osladno (sploh nisem prenesela vonja balzama, ko sem si ga dajala na lase, way too much cukra), ampak se na laseh razdiši v pravo mero in ni koncentriran, a še vedno precej zaznaven.

še vedno sta mi ljubša TBSjeva medena dvojčka, zato OH od mene dobi 4 (in zaradi neprebavljivosti vonja takoj iz flaške), sicer uspešen nakup v akciji - posebej si ju ne bi omislila.

p.s.: familija se mi že slini po flaškah, zato ju bom skrila nekam v mojo sobo. laugh.gif

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#6 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19748 posts

Posted 03 November 2006 - 02:27 PM

vonj mi ni ravno nevem kako pisan na kožo, mi je premočan, ampak mislm da k se ga bom navadla, bo kr vredu smile.gif
ob prvem šamponiranju se mi je spenil povprečno, ob drugem pa zlo zlo velik, tvoru bogato kremno peno, s katero sm si packala lase celih 10 minut biggrin.gif -> ko sem šampon sprala, sem si lase skoraj z lahkoto razčesala, kar je kar čudno glede na to da si jih ne češem cel teden, in lase so se mi prekrasno svetl, zato 5
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#7 Šišyka

Šišyka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1412 posts
  • Location:Universe Of Fun
  • Interests:copranje in izdelava nevarnih zvarkov :P

Posted 15 November 2006 - 09:02 PM

dons sm tud jst postala lastnica tegale dvojčka.... vonj mi je kr mal premočn sam se bom navadla smile.gif tud pakunga je res ogromna in ga nikamor v kopalnco ne morm spravt - prenizke police hehe laugh.gif drgač pa se mi zdi fajn zadeva - lase so se mi sicer razčesale šele po uporabi balzama sam to je pr men navadn upam sam da mi ne bo prehitr zmastil las. zaenkrt pa 4-5 ... bom glasovala kasnej ;)
  • 0
IPB Image
Če imaš nekoga rad, ga imaš zmeraj, ne glede na danes, jutri ali včeraj. Če imaš nekoga rad, ga imaš vedno in preprosto rad, za to ni čas merilo!

#8 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16921 posts
  • Gender:Female

Posted 16 November 2006 - 04:06 PM

Sicer odličen šampon, ampak mi na mojo veliko žalost rahlo zmasti lase. Peni se super, lase tudi dobro umije in jih je užitek šamponirati. Lasje so po uporabi še dva dni mehki, sijoči in lepi, tretji dan pa žal že malo mastni. Vonj je krasen, ravno prav močan, res je zaznati neko medeno noto, pa ful me spominja na cimet. Flaška je tudi lepa, živo turkizna. V akciji je poceni, mogoče ga še kdaj kupim.

4/5
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#9 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27036 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 27 November 2006 - 08:56 PM

No, da še jaz prostavim svoj piskrček tule.
Sem bla nad šamponom malce razočarana, glede na hvalnice ki ste jih peli. laugh.gif
Pri drugem nanosu šampona se je fuuuul zapenu, samo kaj ko je čez pol minute vsa ta pena zginla blink.gif
Jaz ne opažam nobene posebne razlike, sicer pa mi drugi pravijo da mam dosti bolj ' žive' lase.
So mehkejši, se bolj svetijo.
Sem pa imela nekaj težav z razčesavanjem, ki jih ponavadi ni, poleg tega pa mi tisti na novo zrasli, še kratki laski na vrhu glave štrlijo pokonci laugh.gif

In cena se mi zdi za moj žep previsoka.


Ocena: 4/5

Popravljam oceno, ker mi sicer suhe lase, ful zmasti. down.gif


3/5
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#10 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 28 November 2006 - 10:21 AM

Sestra je kupila Šampon v kompletu z balzamom. Sm ga preizkusila in se strinjam s tem, da šampon nebeško lepo diši, naredi mehke lase... Vendar pa po mojem mnenju po učinku ni veliko slabši od Garnierjevega Ultra Beauty (oreh & breskev) šampona, s tem da je slednji veliko cenejši. Mogoče je za kakšno občasno razvajanje...po mojem mnenju ni vreden takšne cene.

3/5 (dober, ampak cena je pa preeeevisoka)
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#11 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 28 December 2006 - 11:48 PM

Najboljši šampon kar sem jih kdaj preizkusila. Lepo diši in zelo se peni. Lase sem celo prala le vsake tri dni. Cena ni tako zelo pomembna sploh če je šampon super. Lasje se bolj svetijo in izgledajo bolj voljni, pa vendar me je motilo to da sem morala vedno uporabiti tudi masko sicer so bili lasje preveč košati in to nekako se ni skladalo z mojo glavo. smile.gif Drugače pa verjamem da bom ta šampon še kdaj kupila. smile.gif
4/5
  • 0

#12 Izgubljena

Izgubljena

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2544 posts
  • Gender:Female
  • Location:Slovenija

Posted 29 December 2006 - 11:16 PM

Super šampon! To je edini šampon, po katerem mi ni potrebno uporabiti balzama. Šampon nanesem 2x, pri drugem umivanju ga pustim na lasišču približno 3 minute. Ko ga spiram imam čudovito mehke lase, ki se razčesejo z enako lahkoto, kot bi pred tem uporabila balzam. Lasje se mi mastijo kar hitro (kot pri drugih šamponih), le da je ta šampon zelo nežen in je EDINI po katerem me lasišče ne srbi (izjema je Vichijev proti prhljaju)
čista 5, ker kvaliteta odtehta ceno ;)
  • 0
Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.

#13 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6698 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 30 December 2006 - 10:19 AM

lahko rečem, da je res super šampon biggrin.gif mislim, da so se moji laski uničeni (od barvanja) ful izboljšali, niso več tako suhi in poškodovani thumbup.gif Všeč mi je tudi, da se moji lasje daje lahko prečesat, so bolj voljni, omamno dišijo in tudi lažje jih je zravnat (ker imam precej skodrane lase). Sicer, je res, da se zmastijo veliko prej (včasih, sem si jih prala na 7 dni-pa še takrat niso bili strašno mastni), zdaj se mi pa zdi, da je skoraj nujno, da si jih perem vsak 4 dan. Cena se mi zdi absolutno previsoka, saj se mi zdi, da bi za tako ceno šampon resnično moral delati čudeže biggrin.gif he,he

4/5 (sicer fantastičen šampon, ampak cena je resnično prehuda)
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#14 Sanies

Sanies

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1113 posts

Posted 19 May 2007 - 09:16 PM

Tudi jazst sem od včeraj ponosna lastnica tega šampona. Pakenge sta mani izredno lepi in praktični. Šampon ima omamen vonj(meni diši po piškotih)-sicer vonja točno ne vem, ker imam nos zamašen, zaradi alergije tongue.gif . Lasje so po pranju res izredno lepi-nič naelektreni in nič. Super zadeva, torej!(:

5/5
  • 0
Do We Need Distance To Get Close?IPB Image

#15 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 01 August 2007 - 10:37 AM

Šampon, ki traja in traja =) Še od takratne akcije ga imam na polički kar v moji sobi (ziher je le ziher). Ne vem ali naj se veselim, ker ga je še polovica notri ali naj komaj čakam kdaj ga bo zmanjkalo, da grem po novega =). Odličen za razvajanje las in nosu. Zaradi čudovitih sestavin, ki jih vsebuje, se pozna takojšen efekt: sijaj, mehkoba in vonj. Nekaterim se zdi precej močan, a meni je super (mešanica cimeta, klinčkov aka nageljnovih žbic, meda in piškotkov). S peno, ki jo šampon ustvari, izgledam na glavi kot kup smetane na torti, samo še češnjica manjka =)


5/5
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#16 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 17 December 2007 - 03:31 PM

Šampon sem kupila v akciji, sicer je cena res visoka. Že takoj sem bila navdušena nad vonjem, ki je zelo prijeten, pomirjajoč. Vendar šampon na žalost ne gre na moje lase, kljub odličnim sestavinam delujejo nekako krepasti in se hitro zmastijo. Vem pa čemu je vzrok, imam namreč tanke lase in sem na žalost šele po nakupu zasledila podatek, da prav takim ni namenjen. Čeprav je pa regenerator O&H čisto drugačen in mi zelo ustreza!
Embalaža je sicer spet lepa, živahno modre barve. Žal pa mi šampon ne ustreza, zato ga ne bom več kupila, sedanjega pa že veselo praznijo ostali družinski člani.

Ocena: 3
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#17 morettina

morettina

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3056 posts
  • Gender:Female
  • Location:ljubljana

Posted 18 December 2007 - 01:33 PM

Tako kot Emily tudi meni ta sestavinsko kvalieten šampon ne ustreza. imam tanke, svilnate lase (pozimi imam suhe, krhke konice) za katere naj bi bil tudi namenjen, vendar sem po njegovi uporabi imela vse prej kot lepe lase hmm.gif uporabljala sem ga dalj časa, ker sem upala, da bo čez nekaj časa učinek. moji lasje pa so bili mat, brez leska, krepasti in hitro so se mi zmastili. vonj mi je pa božanski wub.gif pravo aromatično razvajanje

ocena: 3/5 (samo zaradi sestavin in vonja, dve točki odbijam zaradi efekta)
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users