Jump to content


Photo

Maska - PHYTO Phytocitrus Vital Radiance Mask


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje:

  1. 5 (odlično) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 16 April 2008 - 05:02 PM

Vital Radiance Mask provides the energy and radiance necessary to restore the beauty of hair weakened by coloring, bleaching and permanent wave products. Full of plant butters with regenerating properties (illipe and shea butter) this richly textured cream mask provides deep nourishment for the hair shaft. Naturally acidic, grapefruit extract works to smooth the hair scales in order to fix color and enhance curl spring. Combined with castor plant oil, it brings ultimate shine to your hair. Rich in sweet almond proteins with retexturizing properties, it provides incomparable silkiness and suppleness from the very first application.

Najprej naj omenim, da se PHYTO kozmetike pri nas že dolgo ne dobi več in ker me je izredno mikala tale maska in pa negovalna leave-in krema Phyto 9, sem oboje na koncu naročila preko spletne trgovine strawberrynet. Moja pričakovanja so bila gromozanska, saj so njihovi izdelki zelo hvaljeni in priznani, pa tudi cene so temu primerno zasoljene.

Vonj maske je izredno nežen, nekako masleno smetanast in meni prav slasten. Na suhih laseh se ga potem vonja samo še minimalno, bolj je zaznaven tisti prijetni vonj po sveže umitih laseh, kar pa meni čisto ustreza, saj se rada včasih spočijem od obilice močno dišečih regeneratorjev in mask. Embalaža je zelo lep in masiven temno moder lonček z belim pokrovom na navoj, ki dobro tesni. Količinsko je maske 200ml, kar bo na mojih gostih laseh, dolgih kakšnih 15 centimetrov čez ramena, zadoščalo za približno 5 uporab. Verjetno bi jo lahko imela za dvakrat dlje, saj imam občutek, da bi se krasno obnesla tudi ob precej skromnejšem nanosu, a navada je železna srajca in zato tudi to masko rada nanesem obilneje.

Kot vse druge maske, tudi to nanašam na zelo temeljito ožete in sfrotirane lase, nanašam po celi dolžini, posebno pozornost pa namenim konicam. Moji lasje niso poškodovani, so pa konice že po naravi nekoliko suhe, zato vseeno potrebujem kvalitetno nego in hitro ločim zrnje od plevela, ko gre za kvaliteto tovrstnih proizvodov. Tale maska je vsekakor eden najboljših hranljivih tretmajev in se brez problema kosa s Tigijevim Oatmeal&Honey regeneratorjem, s tem da je še bogatejša, bolj gosta in maslena. Njena izredno gosta in kompaktna sestava na začetku nakazuje, da bo morda nanos težavnejši, a se maska ob stiku z lasmi kar sama od sebe razporedi ter lase instantno omehča in poskrbi, da se dobesedno prepojijo s samimi krasnimi sestavinami (naravna masla, proteini/keratin, vitamini). Jaz jo pustim delovat eno uro in všeč mi je, da se maska ne zabetonira na lase oz. se ne strdi in se jo da kljub gostoti krasno sprati. Lasje so že med spiranjem čudovito mehki in prav vidi se, da so globinsko nahranjeni, konice so mehke in svilnate, česar ne pokvari niti sušenje s fenom. Naj še omenim, da se mi iz neznanega razloga izredno vozljajo lasje na tilniku in po uporabe te bogate maske se mi to dogaja občutno manj.

Zanjo sem odštela natanko 28€, kar se mi zdi prav boleče veliko, a ko gre za moje lase, mi resnično ni žal niti centa. Če se boste lahko dokopale do maske in če vam ni predraga, jo vsekakor močno priporočam, vsaj za občasno razvajanje.

5/5

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users