Jump to content


Photo

Maska - SUBRINA Extra Care Repair Mask


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (2 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje:

  1. 5 (odlično) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (1 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  5. 1 (zelo slabo) (1 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

Vote Guests cannot vote

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 04 April 2008 - 06:11 PM

Maska je namenjena intenzivni negi suhih, poškodovanih las in konic. Sojini proteini lasem vračajo energijo in povečajo trdnost, prožnost lasu, provitamin B5 in keratin pa prodirata v njihovo notranjost in krepita lasno strukturo. Masko enakomerno porazdelite po umitih laseh, jih prečešite in po 15 minutah temeljito sperite.

Tole masko sem kupila zato, ker me je res zanimalo, kako se bo obnesla na mojih lase, še nikoli namreč nisem imela ničesar od Subrine. Moram povedat, da so sestavine drugače zelo v redu (maska je vlažilna, z metosulfati in proteini/keratinom) in sem bila prepričana, da mi bo všeč. No, izkazalo se je, da sem se tokrat zmotila ...

Maska je zelo gosta in taka lepljiva, na zelo ožete in sfrotirane lase jo težko nanesem (pa s tem ponavadi nimam problemov), saj se lasje kar nekako lepijo med sabo in se zato prsti zatikajo med lase, kljub temu, da lasje niso zvozljani. Potem jo je treba obvezno še razčesat, saj se drugače nekako noče enakomerno razporedit. Jaz jo potem pustim delovat kakšno uro, v tem času se malo strdi, se pa tudi lepo vpije v lase, kar ji štejem kot plus.

Spira se precej dlje, kot kakšna druga maska, potrebna je malo bolj topla voda in močnejši curek, da res spravimo z las še zadnje sledi maske. Lasje so po spiranju nekako srednje mehki, ni tistega občutka, ko ti lasje kar polzijo med prsti, ampak so bolj konkretni, a vsekakor tudi nahranjeni, jaz edino pogrešam tisto svilnato gladkost. Ko so lasje suhi, so sprejemljivo mehki, moram pa poudarit, da dam vedno pred pranjem na suhe lase kakšen Lushev pre-wash treatment ali pa kakšno olje, zato ne vem, kako bi se maska obnesla sama zase.

Vonj je prijeten, zelo sladek, a začuda ne osladen ali premočan. Maska se dobi v rdeči tubi, ki sicer ni nevem kako lepa, je pa uporabna. Za 150ml maske boste odštele nekje med 3 in 4€. Jaz je ne bom več kupila, predvsem zato, ker mi gre na živce težaven nanos in ker pogrešam tisto svileno gladkost las že med izpiranjem, pa tudi zato, ker se dobi ogromno boljših mask.

2/5

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 06 April 2008 - 12:47 PM

Ta maska je zeloo slaba,kupila sem jo pred približno enim letom ko mi je zmanjkalo subrinine za barvane lase,ki je bila pa btw odlična.

No in sem v upanju da bo tale kaj boljša kupila pač tole.Ampak sem se zelooo zmotla.Tale maska mi je tako obtežila lase da joj.Vonj ima malce sadni kolkor se ga še spomnim.Tudi spira se malenkost težje kotostale maske,ampak je za nano potrebna manjša količina.

Sestavinsko se mi je zdela dobra,s proteini,keratinom....podobna tisti za barvane lase ampak rezultat je definitivno slabši. ermm.gif
Stane tam okoli tri evre embalaža mi je kar všeč,čeprav imam osebno rajši lončke,kjer lahko porabim celotno vsebino,v tubi mi pa vedno malo ostane.
Uglaunem,maska je romala k eni drugi punci.
  • 0

#3 reddish ancha

reddish ancha

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 786 posts
  • Interests:branje knjig, pisanje za revijo, pilates

Posted 11 April 2008 - 04:35 PM

Tale maska je meni totalno zanič - kot da ne bi dala nič na lase, nobenega negovalnega učinka nisem zasledila. Isto vonj, ki je meni osladen kot vonj vseh Subrininih izdelkov. Uprabljala sem jo pa že dolgo nazaj - 2 nazaj in je ne bom nikoli več(mislim da se sestavinsko ni kaj bistveno spremenila). Ugibam/sklepam: morda bi se dobro obnesla na kakšnih res naravno kakovostnih in nebarvanih laseh (ki pravzaprav toliko nege sploh ne potrebujejo), za bolj suhe in barvane pa vsekakor ne opravi naloge in si ne zasluži naziva "repair maska".



Ocena: 1/5
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users