Jump to content


Photo

Šampon - SCHWARZKOPF Gliss Hair Repair Shampoo + Intensive Treatment Liquid Silk Gloss


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (5 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (2 votes [40.00%])

    Percentage of vote: 40.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (3 votes [60.00%])

    Percentage of vote: 60.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 30 March 2008 - 08:56 PM



IPB Image


Šampon vsebuje 1/3 intenzivne negovalne kreme. Lase očisti kot šampon in obnovi kot negovalna krema. Formula s tekočimi elementi svile in kompleksom Scan Repair zgladi lasno strukturo za svilnat občutek in fascinantne sijoče svetlobne odseve.

Čeprav že imam svoje najljubše šampone, mi je bila reklama za te relativno nove privlačna do te mere, da sem morala sprobati. Izbrala sem šampon iz Liquid Silk Gloss linije, ker mi je najbolj bil všeč glede na vonj, je pa namenjen krhkim lasem brez leska. Potem so še drugi, ne vem točno kakšnim lasem so namenjeni (medmes je zagotovo za suhe in poškodovane), vsi so si pa zelo podobni (torej vsebujejo 1/3 intenzivne negovalne kreme... konkretno tale vsebuje tudi proteine, balzam in naravno olje), razlikujejo se bolj kot ne zgolj po vonju. Šampon je kremen in nežno roza barve, že ob prvem nanosu se zadovoljivo zapeni, že mala količina ustvari res gosto in kremno peno... že med umivanjem je čutiti, da je negovalen in bogat, nikakor agresiven. Temeljito umije, najbolj mi je pa všeč rezultat umitih las - res so mehki, nekoliko nahranjeni, popolnoma nič krepasti ali suhi, precej razčesljivi (najbrž pomemben podatek za dolgolaske)... zategadelj nanos balzama/maske skoraj ne bi bil potreben, jaz sicer lase obvezno še kasneje vseeno kvalitetno ponegujem. Embalaža je lepa, nežno roza tuba, vsebnost 250ml, točne cene se ne spomnim... mislim, da je nekje med 4 in 5 eur, ustrezna glede na kvaliteto. Po porabi najbrž ponovno kupim.


Ocena: 5
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 24 April 2008 - 03:54 PM

Drugače mi šamponi in balzami torej 2v1 ne ustrezajo ampak ker mi je bila reklama zelo všeč in ker je notri(baje) ena tretjina hidratantne kreme sem pač kupila tale šampon.
Po reklami oglašujejo da šampon lase očisti in jih nahrani kot tretma...kar sploh ni res.

Ko sem ga prvič uporabila mi je bil kar nekak všeč ampak drugič-katastrofa,lasje so bili suhi...zelo čudno težki in obteženi..česar nisem vajena.Itak sem si dala čez balzam kewr pač ne zaupam 2v1 zadevam.
Porabi se ga nekaj srednjega,je precej gost.Sestavinsko je povprečen.Mislim da ne vsebuje silikonov.Vonj mi ni všeč.Cela kolekcija liquid silk mi nima nevemkako lepega vonja.
Stane tam neje 5€..malce manj.Ampak glede na tak efekt-preveč.Meni ni všeč in ga nebom več kupila.Sem ga podarila naprej

Dam mu oceno 2/5(ker ni ravno najslabši kar sem jih kdaj imela)
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users