Jump to content


Photo

Regenerator - CLINIQUE Quick Detangle Conditioner


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje:

  1. 5 (odlično) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. 4 (zelo dobro) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 26 March 2008 - 04:17 PM

Lightweight daily conditioner for hair that wants to be alive with body and shine. Detangles instantly. Softens without residue, a boost for fine hair. Vitamin-enriched treatment complex helps promote healthy scalp to encourage healthier-looking hair.

Tole oceno bom začela tako, da se bom najprej malo spotaknila ob ime in opis tega regeneratorja. Namreč, šlo naj bi za lahek vsakodnevni regenerator, ki obljublja ekspresno razvozljavanje, ob enem pa naj ne bi niti malo obtežil tankih las (takim je tudi namenjen). Z nekaterimi trditvami se zelo strinjam, z drugimi pa sploh ne.

Regenerator je zeeelo svetlo zelene barve in kar konkretno gost, pa take kompaktne in svilenske konsistece, zelo prijeten. Ko ga nanašam na vlažne lase, potrebuje malo več pozornosti, namreč potem na laseh se niti ne izkaže kot kremast, ampak je izrazito svilenkast, kar nekako obsedi na laseh in jih nikakor ne naredi v trenutku mehkih, tako da se mi zdi njegovo ime, torej quick detangle conditioner precej zgrešeno. Jaz ga nanesem kar obilno, potem pa lase nežno pregnetem med prsti, da se regenerator vpije, nato pa lase še dobro razčešem in ga pustim učinkovat približno eno uro (kot tudi vse ostale regeneratorje/maske). Če je najprej delovalo, da se nikakor noče vsrkat v lase, se to čez čas definitivno spremeni, saj ga lasje tekom tiste ene ure dobesedno posesajo vase in tik pred spiranjem so, če jih pogladim z roko, noro mehki in svileno gladki, regenerator pa se tudi na laseh niti malo ne strdi, ampak se dobesedno spoji z njimi. Ko ga spiram, čutim pod prsti neverjetno mehkobo in tisti pravi svilenkasti občutek noro zglajenih in ponegovanih las. Naj vas namreč ime ne zavede, dotični regenerator nikakor ni lightweight, ampak se definitivno pozna vsebnost maščobnih alkoholov, pa glicerina in jojobinega olja ter proteinov, lasje so namreč po uporabi vidno navlaženi in tudi nahranjeni, vendar pa se šele po sušenju s fenom izkaže, da regenerator resnično niti malo ne obteži las, jaz že dolgo nisem imela kvalitetnega conditionerja, ki bi pustil lase kljub odlični negovalnosti tako izredno lahke in zračne.

Na pakungi piše, da je popolnoma brez dišav, kar pa ni čisto res, saj čisto pri koncu seznama sestavin najdemo parfum. Vonj je značilen za Clinique, saj je njihova negovalna kozmetika (skoraj) neodišavljena in tudi tale regenerator ima iz plastenke zelo čuden vonj, mene nekako spominja na zdravila in mi niti slučajno ni všeč. No, potem med spiranjem pa se presenetljivo kar naenkrat razvije ena krasna vonjava, taka čisto nedefinirana, ampak nežna, malce sladka in ob enem zelo sveža, meni je čisto nekaj posebnega (v močno pozitivnem smislu) in tudi na suhih laseh je čudovito, a nežno zaznavna.

Ovojnina mi je vizuelno zelo všeč, gre pa za visok in vitek tulec, je prozorno/bel, kar mi je všeč, saj se dobro vidi, koliko regeneratorja smo porabili oz. koliko ga je še v tubi. Po drugi strani je plastika precej trda in skoraj rodim zraven, ko ga skušam iztisnit ven, saj se pri tem človek kar konkretno namuči. Cena za 200ml je nekaj čez 17€, vendar sem ga jaz dobila ceneje, saj je šla celotna Clinique linija za nego las iz prodaje in sem dobila zadnjega iz zaloge. Mislim, da bi morala biti v kratkem na policah drogerij nova oz. prenovljena kolekcija Clinique lasne kozmetike in upam, da bo tudi ta tako kvalitetna. Meni vsekakor ni žal, da sem ga kupila, saj gre po mojem mnenju zagotovo za enega boljših vlažilnih in proteinskih regeneratorjev, ki odlično zadovolji potrebe normalnih in suhih las, ob enem pa ne obteži in zmasti las, nagnjenih k hitrejšemu maščenju. Res pa je, da po mojem mnenju ni primeren zelo izsušene in poškodovane lase, ki potrebujejo tiste res goste, težke in mastne obloge.

4/5

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users