Jump to content


Photo

Regenerator - SCHAUMA Oil Intense


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje:

  1. 5 (odlično) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. 4 (zelo dobro) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 10 March 2008 - 08:14 PM

Schauma regenerator Oil Intense z oljem makadamije je vaš strokovnjak v boju proti lomljenju las in cepljenju konic, saj formula globinsko prodre v lase in jih globinsko neguje. Zahvaljujoč formuli z intenzivnim negovalnim vitaminom daje Schauma vašim lasem 100% moč in do 3x lažje česanje.

Pred kakšnim tednom sem se odpravila v DM z namenom, da na hitro obnovim zaloge negovalne lasne kozmetike, saj potrebujem vedno na izbiro vsaj tri do štiri regeneratorje/maske, da lahko menjavam, sicer se jih prehitro naveličam. Namenila sem se pogledat novosti, med drugim tudi tole novo Schauma Oil Intense kolekcijo. Ciljala sem na nakup maske, ki pa me je po pregledu sestavin odvrnila zaradi visoke vsebnosti silikonov, ki so zame big no-no. K sreči je tale balzam praktično nesilikonski (ima jih čisto malo, na repu spiska, za konzervansi in parfumom) in ker je drugače sestavinsko čisto zgleden, saj vsebuje metosulfate pa hranljivo mineralno olje in kasneje še olje makadamijskega oreška, sem ga vzela.

Balzam ni preveč gost, je pa kremast in kompakten, zato se tudi zelo lepo nanaša - jaz dam vse te preparate na zelo temeljito ožete in sfrotirane, že napol suhe lase, pa se tale vseeno brez problema razporedi. Je nežno rumenkaste barve in ima zelo prijeten vonj. Iz plastenke ni nič posebnega, ko pa sem ga sprobala na roki, je bila moja prva asociacija L'Occitane kolekcija med/limona, saj je vonj res zelo meden, z ravno pravšnjo limonasto komponento. No, na laseh to ni več tako izrazito, gre pa vseeno za prijeten, toplo/sladkast vonj, ki je tudi na laseh zelo obstojen. Če pustite te zadeve na laseh tako dolgo, kot jaz (od pol ure do eno uro), ga boste konkretno vonjale še vsaj dva dni.

Po spiranju se izkaže balzam kot kar konkretno hranljiv (že skoraj tako, kot kakšna maska), saj so lasje veliko bolj krepki in res dajejo občutek konkretne ponegovanosti, so tudi zelo mehki in krasno razčesljivi, moti pa me samo to, da niso tako svilnato gladki, kot po nekaterih drugih balzamih. Ko sem lase posušila, so bile konice v zelo dobrem stanju, torej zglajene in konkretne, lasje so se tudi lepo svetili (ampak tle mogoče moja ocena ni merodajna, saj imajo moji lasje že naravno dosti leska).

Balzam se dobi v lepi, živo rumeni plastenki z oranžnimi detalji, zapira se trdno, vendar tudi z odpiranjem ni težav. Razmerje med ceno in kvaliteto je dobro, saj dobite za relativno malo denarja (okoli 2€) kvaliteten in učinkovit proizvod. Priporočala bi ga vsem z suhimi lasmi, ki potrebujejo prijetno in dišečo hranljivo nego, je pa res, da za tiste ekstremno izsušene in zahtevne lase verjetno ne bo dovolj. Tiste, ki pa od balzama pričakujete predvsem tisto pravo, svileno gladkost las, ga raje preskočite.

4/5

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users