Jump to content


Photo

Maska - AVON Naturals Protecting Papaya & Kiwi Yogurt Hair Mask


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (3 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje:

  1. 5 (odlično) (2 votes [66.67%])

    Percentage of vote: 66.67%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (1 votes [33.33%])

    Percentage of vote: 33.33%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 07 February 2008 - 12:52 PM

Naturals maska za lase papaja in kivi z naravnim kompleksom učinkovin Bioseed, ki neguje in zaščiti lase.

Tole masko sem želela sprobat predvsem zaradi vonja, saj je stran v katalogu dišala prav božansko, poleg tega pa sem imela že njeno predhodnico, masko s sojinim mlekom in makadamijskim oreškom, ki je imela prav tako krasen in zelo obstojen vonj. Ker na žalost maske sama nisem mogla naročit, mi je polovico lončka odstopila prijazna soforumašica in z veseljem sem jo preizkusila.

Maska se po konsistenci in rezultatu nič kaj dosti ne razlikuje od predhodnice, je namreč takšna pudingasto-kašasto-zdrizasta, ne pregosta, a vendar zelo kompaktna in jo je užitek nanašati, saj kar zdrsi po laseh in ima instantni učinek mehčanja in razvozljavanja. Vseeno je, ali jo na laseh pustite dve minuti ali eno uro, saj nikakor ni hranljiva in tudi ni tistega občutka, kot pri nekaterih maskah, ki jih pustimo učinkovati dlje in jih lasje kar posrkajo, ter so na koncu dobesedno težki od nahranjenosti.

Maska lase samo zgladi in nekoliko navlaži, nima pa nobenih večjih negovalnih lastnosti, zato gre v resnici bolj za balzam. Ne razumite ne narobe - gre za čisto solidno zadevo, ki naredi lase resnično svilnato gladke in božansko dišeče, vendar pa bo primerna izključno za nezahtevne lase in si po mojem mnenju nikakor ne zasluži imena maska - gre namreč za dišeč balzam, ki lase zgolj razvozlja in krasno odišavi.

Vonj je res čudovit, sicer ga težko opišem, je pa sladko/kisel, saden in prav omamen, na laseh je še lepši, kot iz lončka in na srečo je tudi zelo obstojen.

Če iščete prisrčen izdelek za afnanje, ki v trenutku lase čudovito zgladi in jih ovije v prekrasen vonj, potem z nakupom te maske vsekakor ne boste zgrešile. Jaz jo bom z veseljem porabila do konca, kupila pa je verjetno ne bom.

3/5

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 11 March 2008 - 03:24 PM

To masko za lase sem kupila zaradi akcije in sestavin.Nisem preveč pričakovala od nje zaradi kar povprečnih sestavin(saj ne da so slabe ampak se da dobiti boljše ampak za to ceno čisto kvalitetna stvar),ampak se je izkazalo da je maska boljša kot sem mislila.Po laseh se lepo razporedi ampak je kar tekoča če gledamo na to da je maska.Embalaža mi je všeč,imam osebno zelo rada lončke ker lahko porabim popolnoma vse,ampak zaradi tekoče vsebine se mi je enkrat malo maske zlilo iz lončka.
Maska ima nekakšen občutek svilenosti in se na laseh gladko razporedi in ne kaplja dol.

Na laseh jo pustim kakšne 30minut in nato sperem dol.Lajse so res lepi gladki,nebom rekla da so svetleči zaradi maske ampak se sveže svetijo pač.Vonj mi je zelo všeč,močan tropski vonj.Precej naraven.
Masko bom še kupila če bom še kdaj naletela na akcijo.Bi jo priporočala normalnim do suhim lasem ker zelo izsušenim lasem bi bila že premalo.

Priporočam.

5/5
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users