Jump to content


Photo

Maskara - L'OREAL Telescopic Mascara


  • Please log in to reply
7 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (8 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje:

  1. 5 (odlično) (5 votes [62.50%])

    Percentage of vote: 62.50%

  2. 4 (zelo dobro) (2 votes [25.00%])

    Percentage of vote: 25.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (1 votes [12.50%])

    Percentage of vote: 12.50%

Vote Guests cannot vote

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 18 February 2007 - 11:32 PM

Na kratko povedano - tale L'Orealova maskara je dobesedno vse in še več, kar sem kdajkoli pričakovala od maskare. Že prej sem bila zelo zadovoljna s Chanel Inimitable, vendar jo tale Telescopic dejansko poseka v takorekoč vseh pogledih - presenetljivo, ampak resnično. Ima na prvi pogled zelo uborno ščetko z nekam redkimi in zelo kratkimi ščetinami (po razporeditvi spominja na Lancome Fatale), vendar vsaj na mojih trepalnicah dela čudeže. Ščetka je tudi zeeelo upogljiva, takšne še nisem zasledila. Uglavnem, gremo k efektu ... že z minimalnim trudom maskara trepalnice prav presunljivo podaljša, uviha in predvsem loči. Pri tej maskari niti popolna začetnica ne bo imela zlepljenih trepalnic, saj je to po mojih izkušnjah tudi ob večkratnem nanosu praktično nemogoče. Tudi volumen je presenetljivo dober, sploh ob malo obilnejšem nanosu bo rezultat prav šokanten, torej nekakšen false lash effect. Odtenek maskare je globoko in intenzivno črn, kar je še dodaten plus, poleg tega je maskara zelo obstojna in se niti malo ne drobi. Upam trdit, da je tole najboljša maskara, kar sem jih kdaj imela (pa jih je bilo ogromno) in je zato cena, okoli 14€, popolnoma primerna, če ne celo ugodna (v primerjavi z dražjo in vendar slabšo Inimitable). Ovojnina sicer za moje pojme ni ravno estetski višek, je pa solidna in res spominja na teleskop.

5/5

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6690 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 09 March 2007 - 10:40 AM

Tudi jaz sem zelo zadovoljna z maskaro. Trepalnice resnično ekstremno podaljša, jih zaviha, loči...edino kar me moti, je to, da jih ne zgosti (kot to npr. odlično opravi Loreal Lash Arhitect). Trepalnice ne oteži ali zlepi. V glavnem super!! thumbup.gif

ocena: 5/5
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#3 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5720 posts
  • Gender:Female

Posted 12 March 2007 - 10:29 AM

maskaro sem si kupila predvsem zaradi radovednosti in akcije v e. leclerc (9,59 €). najprej mej je malce razočarala, ker je drugačna od drugih maskar, torej z enim nanosom se pozna samo podaljšanje. kako jih priviha n vem, ker vedno uporbljam klešče za privihanje. z večimi nanosi ma dejansko izpolni obljube. trepalnice so ločene in podaljšane, ter volumizirane. ra razliko od ostalih maskar so trepalnice po večih nanosih še vedno mehke in ne preveč zabetonirane.
ocena: 5/5 (vendar mislim, da ne bom več kupila, ker je preveč stvari za sprobat)
  • 0

#4 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12098 posts
  • Gender:Female

Posted 16 March 2007 - 10:28 PM

Kupla, sprobala, prodala redkvici. Maskara je za moje pojme višek enkratnosti za privihanje in podaljšanje, ampak na meni je to zgledalo ekstremno čudno, ker mam rahlo povešeno veko in privihana dolžina izpade bolj komično kot karkoli drugega. Cena je običajna, krtačka je zakon, kr se ne packa in spušča enkraten zvok, ko jo izvlečeš iz embalaže, ki je tudi meni zelo romantično luškana.
Torej dobra maskara, če iščete privihanje in podaljšanje, ne pa za volumen.

4/5 - ker nima svetega volumna!!
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#5 celia

celia

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1626 posts

Posted 23 March 2007 - 02:32 PM

Maskaro sem kupila, ker so me premamile vaše odlične ocene in radovednost, da kupim nekaj novega. Žal me ni tako prepričala kot moje predhodnice, saj so moje trepalnice po nanosu zgledale precej ubogo v smislu volumna. Trepalnice sicer podaljša, volumna, ki ga pa jaz najbolj potrebujem, pa ne da. Meni tudi zlepi trepalnice sad.gif Dam ji oceno 3
  • 0

#6 rubi

rubi

    sramežljivec

  • Člani
  • 3 posts

Posted 27 March 2007 - 03:29 PM

js sm jo kupila samo zaradi firbca če maskara res tako podaljša trepalnice kot je bilo videti v reklami (čeprav ponavadi reklamam sploh ne verjamem ampk tu je bil nek občutek da je za probat tongue.gif ) in prvi nanos in moja reakcija: wau!! prej sm mela l'orealovo double extension ki je tudi zelo dobra maskara ampk teleskopic jo prekaša na celi črti. krtačka je mala, zelo upogljiva, nanos z njo pa zelo lahek in natančen. definitivno jo bom še kupila, ker je najboljša maskara kaj sm jih imela. naredi vse kaj potrebujem-podaljša, loči in malo priviha. pa še draga ni. thumbup.gif
  • 0

#7 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 07 June 2008 - 11:00 AM

Tudi meni tale maskara izredno odgovarja.Imam pa novejšo različico in sicer:Loreal Telescopic Clean Definition, nevem ravno v čema naj bi bila razlika.
Po naravni imam že drugače zelo volumnaste dolge trepalnice zato ne rpričakujem kaj drugega od maskare kot da jih malenkost zgosti in res globoko črno obarva.
Tale maskara je izpolnila oboje pa še podaljšala mi jih je kar se mi jue tudi zdelo super.Maskara ne packa, ima gumijasto krtačko z natančno razporejenimi ščetinami in na njo se prime ravno prav barve.
Je zelo obstojna, traja namreč skoraj cel dan, odstranjuje se tudi z čistilnim mlekom in vodo.
Imam pa navadno različico ne WP.
Tole maskaro priporočam vsem.Tako tistim s kratkimi treplnicami kot tistim z dolgimi in volumnastimi.

Dam ji oceno

5/5 thumbup.gif
  • 0

#8 morettina

morettina

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3056 posts
  • Gender:Female
  • Location:ljubljana

Posted 11 May 2009 - 02:41 PM

to je pa zame best maskara ever!! podaljša, loči, priviha, ravno prav odebeli in krasno poudari oči. take baby oke nardi tongue.gif ena me je celo vprašala, če imam umetne trepalnice, ker mi jih res ful podaljša in priviha. pri meni sta potrebna dva nanosa za tak efekt.

volumen maskare mi ne odgovarjajo, ker naredijo tako težke, lepljive trepanice in grudice (vsaj po mojih izkušnjah), ta pa da tak ''čist'', fresh videz, zato uporabljam tudi različico Clean definition, ker je manj gosta od one druge se mi zdi. všeč mi je tudi, da je zvečer zlahka odstranim in mi ne draži oči, ki so še kar občutljive.

cenovno še kar ugodna, embalaža je ''teleskopska'' smile.gif je pa res, da mi drži do 2 meseca, ker čim opazim, da se je malo posušila in mi več ne lepo počeše trepalnic, kar zamenjam. tko da ne bi imela proti, če bi bila cenejša wink.gif ampak zato, ji ne dam nižje ocene, ker je končni efekt za v revijo tongue.gif

5/5
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users