Jump to content


Photo

L'occitane - Sivkin kis


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 TejaF

TejaF

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 158 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:glasba

Posted 24 August 2005 - 08:46 PM

Trej: Goboko čisti in očiščuje. Koncentriran izdelek za nego kože, ki odstanjuje mozolje. Nanesite z vatirano paličico neposredno na mozolje.


Tako piše v katalogu in prodajalka mi je povedala isto, da samo naneseš in mozolj izgine (čez nekaj ur).
Kaj je to tes tako? kaj katera uporablja tole? Ker zelo mamljivo piše! Sama sicer nimam težav z mozolji, ampak v času menstruacije pa se jih nekaj pojavi.
Torej?

Potem pa še imajo Balzam za ustnice iz karitejevega masla ter karitejevo maslo v majhni škatlici (8ml),ki je za bilokateri suhi del na obrazu. Uporablaj katera? Ker me res zanima kako je to maslo...


LP T
  • 0
...:::Najtežje je gledati nekoga, ki ga ljubiš, vendar ljubi drugega:::....

#2 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 24 August 2005 - 08:49 PM

To mene tudi zanima..
  • 0
Viens, reste ici!

#3 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 24 August 2005 - 08:54 PM

čisto karitejevo maslo (v mali posodici, 8 ml) je fajn za pozimi, za razpokano in prekomerno suho ali razpokano kožo od mraza/vetra. mogoče se mal težje maže, ker je zlo kompaktno, ampak če se ga mal pogreje med dlanmi, ni panike, se lepo razmaže. balzam za ustnice s karitejevim maslom je menda tut fajn, sam js ga ne uporabljam, ker malo pobarva ustnice, to pa men ni všeč. js mam raje onega z medom ali vanili balzam&lip glos. o sivkinem kisu pa nič ne vem, ker nimam problemov z mozolji.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#4 TejaF

TejaF

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 158 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:glasba

Posted 25 August 2005 - 12:40 PM

Špela...

Kaj tale za ustnice z vanilijo tudi od l'occitane? koliko pa stane?
za tale sivkin kis mislim da pride okoli 2000SIT. Če "uniči mozolje" se splača:D


LP TEJA
  • 0
...:::Najtežje je gledati nekoga, ki ga ljubiš, vendar ljubi drugega:::....

#5 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 25 August 2005 - 02:00 PM

QUOTE(TejaF)
Špela...

Kaj tale za ustnice z vanilijo tudi od l'occitane? koliko pa stane?


ja, tut tale z vanilijo je od l'occitane. v prozornem steklenem lončku, 5 ml, stane pa 2160 sit. to prodajajo kot lip glos, ampak js ga mam namesto balzama na ustnice in je v redu, nahrani in mehča ustnice. pa še svetijo se. meni odgovarja.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#6 Eni

Eni

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 130 posts

Posted 25 August 2005 - 04:32 PM

Kolikor sem gledala sestavine od kreme za obraz s karitejevim maslom, je kremica komedogena. Za sivko pa kolegica pravi, da je fajn. Da lepo sčisti kožo mozoljev.
  • 0

#7 srčica

srčica

    sramežljivec

  • Člani
  • 27 posts

Posted 26 August 2005 - 01:20 PM

Hm, fjan bi bilo, če bi katera napisala sestavine tegale sivkinega kisa. :!:

Drugače je pa meni čisto karitejevo maslo od Loccitana fajn. Imam tisto malo posodico (8ml) in si mažem ustnice.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users