Jump to content


Photo

Differin, Skinoren In Podobno


  • Please log in to reply
1163 replies to this topic

#41 Sanies

Sanies

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1113 posts

Posted 15 November 2005 - 03:40 PM

DiLeMa hvala za odgovor...
Zadnja case sem veliko razmisljajo okoli te kreme in imam ponudbo, prosnjo,...kakorkoli pac to vzamete. Bi bila mogoce katera pripravljena iti po 2x to kremo in mi jo poslati na dom?obljubim da vam povrnem vse stroske postnine + nek znesek v mejah normale(za kremce namrec)...resnicno sem cisto obupana in zdravnica mi noce in noce predpisati kreme(ne vem zakaj, kajti moj obraz je resnicno vrt za mazole)...
Ce se zdi ponudba kateri izvedljiva...bi to bilo zelo fino :!:
Za pomoc se vam ze vnaprej zahvaljujem. Hvala!
LP, Sanies
  • 0

#42 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 15 November 2005 - 04:06 PM

QUOTE(Sanies)
DiLeMa hvala za odgovor...
Zadnja case sem veliko razmisljajo okoli te kreme in imam ponudbo, prosnjo,...kakorkoli pac to vzamete. Bi bila mogoce katera pripravljena iti po 2x to kremo in mi jo poslati na dom?obljubim da vam povrnem vse stroske postnine + nek znesek v mejah normale(za kremce namrec)...resnicno sem cisto obupana in zdravnica mi noce in noce predpisati kreme(ne vem zakaj, kajti moj obraz je resnicno vrt za mazole)...
Ce se zdi ponudba kateri izvedljiva...bi to bilo zelo fino :!:
Za pomoc se vam ze vnaprej zahvaljujem. Hvala!
LP, Sanies


pomoje je najlažje, da se odpraviš do drugega zdravnika... oz. najbolše, do dermatologa!! škoda, ker nisi prej povedala, jst sm mela še eno celo kremo pa sem jo 10 dni nazaj stran vrgla...
  • 0

#43 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 24 November 2005 - 02:03 PM

Jst sm si dons kupla kremo od Neutrogene Visibly Clear. K sm si jo namazala na obraz me je kr mal peklo..ne močno sam mau..
Zakaj to? Nej je rajš ne uporablam?
Če je kera že uporablala to nej prosm pove kako je blo pr njej.
Hvala!
  • 0

#44 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 10 July 2006 - 08:35 PM

Jaz sem zdaj že konc pri pakungi. Men tud včasih na začetku malo skeli pol pa se umiri. Pa mi je krema fajna, samo zgleda da je za mojo kožo premalo in bom zdaj differin nabavla.

p.s. dilema ko sem te tvoje navdušujoče poste prebirala se mi ga je kuj "zaluštalo" biggrin.gif KoK mi je brezveze da mororm počakat do morja 21. pa pol še deset dni in ga pol komi lahko začnem uporablat twisted.gif v bistvu že komai čakam biggrin.gif Kaj bi dala da bi bli rezulktati enako dobri k pri tebi.. smile.gif
  • 0
Memento mori.

#45 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 10 July 2006 - 08:36 PM

Em...vrana kako kožo maš ti drugače?
  • 0
Memento mori.

#46 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10432 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 13 July 2006 - 09:46 AM

Jaz sem mela že pred leti Skinoren in me zanima, če je treba Differin prav tako uporabljat vsak dan al na par dni?
Trenutno bom dala priložnost Avene-ju, da nardi svoje, če pa ne bo nč, grem po Differin.
  • 0

#47 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 July 2006 - 11:29 AM

QUOTE(Claudija)

p.s. dilema ko sem te tvoje navdušujoče poste prebirala se mi ga je kuj \"zaluštalo\" biggrin.gif KoK mi je brezveze da mororm počakat do morja 21. pa pol še deset dni in ga pol komi lahko začnem uporablat  :twisted:  v bistvu že komai čakam biggrin.gif Kaj bi dala da bi bli rezulktati enako dobri k pri tebi..  :)


Ti kar počakaj lepo do konca morja in še tistih nekaj extra dni, da se koža umiri ... potem pa lepo Differin redno uporabljat, moraš dat skos tisto 3-mesečno kuro in bo sigurno pomagalo. Sicer boš pa sproti poročala o rezultatih, ane? wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#48 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10432 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 13 July 2006 - 12:00 PM

Dilema, kakšno maš pa ti zdej stanje kože po Differinu? Kako se ti je koža začela obnašat, ko si nehala uporabljat?
  • 0

#49 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 July 2006 - 12:11 PM

Fajn mam ... lepo kožo brez mozoljev, razen mogoče kakšnega pred menstruacijo.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#50 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10432 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 13 July 2006 - 12:32 PM

O kok fino!!
Jaz tud upam, da bo pri meni tudi tko.
  • 0

#51 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 13 July 2006 - 01:00 PM

QUOTE(DiLeMa)
QUOTE(Claudija)

p.s. dilema ko sem te tvoje navdušujoče poste prebirala se mi ga je kuj \"zaluštalo\" biggrin.gif KoK mi je brezveze da mororm počakat do morja 21. pa pol še deset dni in ga pol komi lahko začnem uporablat  :twisted:  v bistvu že komai čakam biggrin.gif Kaj bi dala da bi bli rezulktati enako dobri k pri tebi..  :)


Ti kar počakaj lepo do konca morja in še tistih nekaj extra dni, da se koža umiri ... potem pa lepo Differin redno uporabljat, moraš dat skos tisto 3-mesečno kuro in bo sigurno pomagalo. Sicer boš pa sproti poročala o rezultatih, ane? wink.gif


Se razume da. wink.gif smile.gif
  • 0
Memento mori.

#52 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19734 posts

Posted 13 July 2006 - 02:38 PM

eto, dons sm končno dobila skinoren biggrin.gif
  • 0

#53 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 13 July 2006 - 04:55 PM

Uuu fino, zdaj pa da nam poročaš, vsako podrobnost! wink.gif smile.gif
  • 0
Memento mori.

#54 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19734 posts

Posted 17 July 2006 - 05:32 PM

po 4-dnevni uporabi skinorena je koža na rokah skor brez ogrcev, isto je pod brado, mislm noro vauu blink.gif tongue.gif , no sej, prčakujm da se mi bo koža čez neki časa res čist popravla, ker z usakim dnem bl napreduje tongue.gif
je pa res da kremco zlo hit porabujm, ker jo mam za na roke, in je velka površina ermm.gif
drgač pa ful zadovolna biggrin.gif
  • 0

#55 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22282 posts
  • Gender:Female

Posted 17 July 2006 - 08:53 PM

Jaz sem 1 leto in pol ali 2 nazaj porabila eno tubo in pol Skinorena, pa mi ni odpravil ogrcev. No, mogoče jih je bilo kej malega manj, ampak nič kaj pretresljivega. Po kolikem času uporabe teh krem s kislinami se ti koža stanjša? Ker me ful psihira, da se mi je po Skinorenu in sedaj približno 2 mesečni uporabi Cleanance K koža ful poškodovala
ermm.gif
  • 0

#56 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19734 posts

Posted 18 July 2006 - 01:32 PM

kšne take kreme drgač res hitr kožo tanšajo, ampak ker jz use prvenstveno uporablam za na roke, me ni nč strah ker je koža čist dost debela, in ni tko občutliv k na obrazu ermm.gif
sam me je res strah, po enm tednu bo men skinorena zmankal, in mislm da mi dohtarca nov hotla tokrat mi recept pisat, sam če bom opustila se mi bojo ogrci spet začel delat, zdej se pa lih število njih občutno manša tongue.gif ermm.gif
  • 0

#57 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10432 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 25 July 2006 - 06:52 AM

Se moram pohvalit, da sem bla včeraj pri svojem zdravniku in mi je dal Diferin kremo in sem ful vesela, tko da ga dons začnem uporabljat.
Držte pesti, da bo deloval wink.gif
  • 0

#58 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16872 posts
  • Gender:Female

Posted 25 July 2006 - 02:57 PM

Poročaj! wink.gif
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#59 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19734 posts

Posted 28 July 2006 - 04:03 PM

jz zdej uporablam tadrugo tubico skinorena že in je zlo pomagu, veselaa tongue.gif
  • 0

#60 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10432 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 28 July 2006 - 06:25 PM

Jaz pa zdej po parih "namazih" z Differinom ne morm še čist nič dobrega povedat. No, slabega pa tud ne.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users