Jump to content


Photo

Ščetkanje zob


  • Please log in to reply
164 replies to this topic

#81 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26150 posts

Posted 23 November 2017 - 12:28 PM

Sem kupila TePe, je pa res ful bolj praktično od nitkanja, manj packanja in hitreje. Bom vztrajala še nekaj časa :)


  • 0

#82 Christianne

Christianne

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6519 posts
  • Gender:Female

Posted 23 November 2017 - 12:30 PM

V nosečnosti pač dlesni bolj krvavijo, ampak jaz si medzobne prostore vseeno vedno sčistim, tudi če krvavi. Zobar mi je sploh rekel, da si moram, ker sem bolj nagnjena h kariesu. 

 

Imam oboje Tepe in Curaprox in so mi slednje boljše, tudi tanjše se mi zdijo, jaz, ki imam res skupaj zobe, jih dobim skozi, dlesni pa normalno krvavijo, če nisi tega prej nikoli delal.


  • 0

#83 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23382 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 23 November 2017 - 12:53 PM

meni so dlesni veliko let krvavele, dokler nisem začela uporabljat teh Curaporx medzobnih ščetk. Najprej mi je krvavelo še bolj in sem komaj zelene kam vmes spravila, potem se je pa očitno dlesen pozdravila in se malo umaknila, zato zdaj uporabljam rdeče in rumene (kolikor je kje prostora).


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#84 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26150 posts

Posted 24 November 2017 - 10:25 PM

No danes sem poskusila kolk so zobje cisti s tisto vijolicno tabletko in kot kaze je medzobna scetka res ful bolj ucinkovitabod nitke :/.
  • 0

#85 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 25 November 2017 - 01:58 PM

Jaz uporabljam oboje. Po umivanju zob še nitkam in na koncu uporabim še medzobno ščetko.

Me pa moti, ker spet opažam obarvanje na zobeh, kot neki madeži. :( Ne vem, a jaz ne uporabljam Sonicare ščetke prav ali kaj.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#86 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16077 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 28 November 2017 - 08:48 PM

Pod kakšnim kotom vstavljate te medzobne ščetke? Se mi zdi, da če ne zadaneš prave pozicije, ti hoče celo dlesen razmrcvarit. :D


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#87 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10432 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 28 November 2017 - 09:40 PM

Daj poglej v navodila ali pa na internet, moa biti naklon. Jaz to prilagodim ščetki, ker izmenično uporabljam dve, ena je nežna in jo imam normalno, druga je pa bolj groba, kao za močnejše čiščenje medzobnih prostorov in s to delam na drugačen način, ker bi si drugače dlesni poškodovala...


  • 0

#88 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26150 posts

Posted 06 December 2017 - 10:15 PM

Navdusena sem, zdaj spravim scetko ze skoraj med vse medzobne prostore pa tudi krvavi ne vec. Ocitno je res ful bolj ucinkovito od nitkanja in bolj varno:)
  • 0

#89 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23382 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 07 December 2017 - 08:32 AM

^^ ja! po parih dneh/tednu se medzobni prostori "povečajo". Verjetno boš kmalu morala premer ščetke zamenjat.


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#90 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16077 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 07 December 2017 - 11:37 AM

Jaz sem jo tudi nabavila in je med zgornjimi štirimi še vedno pravi masaker in umetnost jo dobiti skozi, ampak upam, da bo počasi bolje. 


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#91 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 07 December 2017 - 04:59 PM

Jaz jo porinem med zobe malo pod kotom, če ne gre naravnost. Imam pa Curaprox roza, ampak bi dejansko potrebovala 2 različni debelini. Za med sprednje zobe mi je pretanka, sploh ko se po nekaj uporabah ščetine začnejo posedati.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#92 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 08 December 2017 - 01:34 AM

Jaz sem potrebovala kar nekaj časa, da ne rečem let, da sem se navadila na medzobno ščetko, vsakič, ko sem jo poskušala spraviti med zobe, sem jo zvila, hkrati pa sem imela podoben občutek kot Tasika. Pred kratkim sem se končno zavzela, si kupila ustrezno debelino in prebrala navodila za uporabo (vstavljanje pod kotom in ne na silo), tako da jo sedaj redno uporabljam in kot je rekla Ora, ponekod gre brez težav, med nekatere zobe je pa še vedno ne spravim.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#93 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82175 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 02 February 2018 - 06:52 PM

Ta teden sva dobila to krtačko in imam mešane občutke. Deluje mi malo cheap, ful je glasna (skoraj glasnejša od epilatorja), občutek med ščetkanjem mi je zelo zoprn, ker nisem navajena, kljub temu pa zobe perfektno umije. 

Kako glasne pa so vaše ščetke?

 

 

WbUG3OGo_t.jpg


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#94 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 02 February 2018 - 09:58 PM

Jaz imam Sonicare Flexcare. Težko rečem, kako glasna je. Meni se ne zdi glasna. Vsekakor je ful bolj tiha od epilatorja, ampak jaz imam en poceni model Philipsovega epilatorja. :D

Sem šla prav na Youtube pogledat en video s primerjavo glasnosti različnih ščetk in Oral B res ropotajo kot stroj.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#95 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82175 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 02 February 2018 - 10:07 PM

Ja, mene ful moti. Me zanima, ce so vse Oral B tako glasne. Sva se zafrkavala, da je zvok kot od kaksnega predpotopnega vibratorja. :lol:
Je pa se nisva oba sprobala, ker je moz narobe prebral in sva dobila samo en nastavek zraven. :D
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#96 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10432 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 02 February 2018 - 10:41 PM

Ja, moj Sonicare tudi bolj brni, podoben je tistemu zvoku, ko ti čisti kamen. Mene je prvi teden motilo, ker sem mela občutek, da mi možgani vibrirajo, zdaj pa niti opazim ne več. Sej pomoje se bosta hitro navadila.


  • 0

#97 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82175 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 03 February 2018 - 02:07 PM

Ja, sigurno. Zobje so pa res neverjetno čisto, nisem si mislila. :)


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#98 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16873 posts
  • Gender:Female

Posted 21 November 2018 - 04:32 PM

Koncno sem malo pri denarju in bi si privoscila el.scetko. Kaj priporočate v cenovnem rangu do 100 €? Je kaka dobra akcija za black friday?
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#99 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 21 November 2018 - 04:42 PM

Xiaomi Soocas! Poglej malo ocene. Menda so jih vec kot vseh Sonicareov skupaj prodali. Brat jo ima in je top. Je pa se manj kot 50€.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#100 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 21 November 2018 - 08:53 PM

^^
Zanimivo, prvič slišim. : )
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users