Jump to content


Photo

Anti-aging nega


  • Please log in to reply
2075 replies to this topic

#1201 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 02 August 2018 - 08:08 PM

Je se ena iz Andore. Cenejsa, ker tu je ful drago. Okoli 50 pride, ane? V Spaniji lahko kupis OTC, v Grciji, Srbiji, na Portugalskem... Vam bom zbrala vse podatke na kup v naslednjih dneh.
Ostalo je meni vse bv. Slabso kozo imam, hialuronska mi jo susi. Tudi bolj blazev zegen je ostalo :) Pa se vec zapravis.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#1202 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82167 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 02 August 2018 - 08:10 PM

Meni je hialuronsko brezveze posebej uporabljati, jo imam raje v serumu. Ostalega od naštetega pa nisem še imela.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#1203 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16872 posts
  • Gender:Female

Posted 04 August 2018 - 09:23 AM

Jaz sem pa preizkusila v tem času še Biobaza Obnavljajočo kremo z mimozo in mi je všeč. Ni težka, se hitro vpije. Za zdaj mi je bila več kot dovolj vlažilna in se super obnese tudi pod pudrom.
 

 

Marmelada, a si potem ostala zadovoljna s to kremo? Razmišljam, da bi vzela kar to, cena je sprejemljiva, ustreza mi tuba pa še več pohval sem prebrala.


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#1204 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 04 August 2018 - 10:43 AM

Ja, sem bila zadovoljna. Nisem je pa ponovno kupila, ker bi mi bila za zdaj najbrž preveč. Čez dan si dam itak kar serum in sončno kremo, za zvečer pa čez serume po potrebi malo jojobinega olja.
Mogoče jo bom še kdaj kupila, ampak bom verjetno prej še kaj novega preizkusila.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#1205 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16872 posts
  • Gender:Female

Posted 24 August 2018 - 04:53 PM

Revolution Skincare London je tudi lansiral novo anti-age negovalno linijo, so pa nekateri izdelki videti čista kopija od TO.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#1206 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16076 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 25 September 2018 - 05:55 PM

Podgana se ti da kaj vec o Reticorju napisat oz link/kontakt od koga narocujes.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#1207 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 08 October 2018 - 07:46 PM

Vitacare88.blogspot.com

Od njega sem narocila na ebayu in mi je poslal vizitko (tam jih brisejo). Pride v 10 dneh. Je preizkusena tudi trgovina :)

Reticor je meni en boljsih do zdaj kar se mazljivosti tice. Tretinoin je itak povsod isti, samo baza se razlikuje. Pol graha imam za cel obraz pa se na vrat potegnem.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#1208 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 21 October 2018 - 01:14 PM

Tasika si naročila potem?

 

Jaz sem ga dobila že par tednov nazaj, vendar še čakam z uporabo, ker je vreme nekam smešno zadnje čase....bom pa začela najverjetneje novembra. :)


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#1209 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16076 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 21 October 2018 - 01:20 PM

Nisem se. Kolegica bo pogledla ce ga bo nasla v tujini, drugace pa moram narocit pocasi ja.
Zdaj se niti Aha nisem uporabljala ko je bilo lepo vreme. Pa ful me mnatrs da bi Pixi glow tonik narocila.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#1210 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3384 posts
  • Gender:Male

Posted 23 October 2018 - 12:18 PM

Joj bolj berem to temo, manj vem kaj in kako. Saj vem, da se verjetno ponavljam, ampak v poplavi vseh izdelkov, ki jih navajate, mi ni več nič jasno. Odločila sem se, da tudi sama poskusim sprva z retinolom, najprej v manjši koncentraciji in bom sproti dodajala, če ne bo prišlo do kakšne burne reakcije pri moji koži. S tretinoinom bi še raje počakala. Trenutno uporabljam tudi Tetraforce aktivator C20 in sem resnično navdušena nad mehkobo kože, edino te moje pore na nosu, bradi in gube na čelu me recimo motijo. Torej kateri izdelek z retinolom (recimo 1%, ali se da dobit še manj?) bi bil za začetnika :D


  • 0

#1211 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16076 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 24 October 2018 - 05:58 AM

Paula's Choice ima nekaj, ampak so kar precej zasoljene cene. Mogoče poskusis s The Ordinary, če se prav spomnim je Sarah naročila retinol s skvalenom, da ni dražil kože. 


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#1212 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3384 posts
  • Gender:Male

Posted 05 November 2018 - 11:11 AM

A mi lahko poveste, kje kupujete The Ordinary kozmetiko? Na slovenski strani Superskin nimajo 0,5% retinola, ki ga iščem.


  • 0

#1213 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16872 posts
  • Gender:Female

Posted 05 November 2018 - 11:17 AM

Na njihovi strani, Deciem.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#1214 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16076 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 05 November 2018 - 12:19 PM

Nekaj stvari pa je tudi na Asosu. 


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#1215 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3384 posts
  • Gender:Male

Posted 05 November 2018 - 12:55 PM

Na njihovi strani, Deciem.

 

A to je potem brez carine, ker nikjer nisem našla, kje je sedež podjetja. Prosim ne me linčat, če je to nek splošno znan podatek, ki ga ne vem :)


  • 0

#1216 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16872 posts
  • Gender:Female

Posted 05 November 2018 - 01:08 PM

Mislim, da posljejo iz UK in zaenkrat se ni carine.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#1217 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 05 November 2018 - 07:12 PM

A zdaj normalno pošiljajo? Ker je bilo pred kratkim rečeno, da zapirajo in da ne bodo več prodajali?
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#1218 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 05 November 2018 - 07:15 PM

So Brandona zamenjali in mu "vzeli" kontrolo in zdaj dela :)
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#1219 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 06 November 2018 - 12:32 AM

Tako je, zdaj je vse pod kontrolo, tako da nobenih dram vec.
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#1220 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3384 posts
  • Gender:Male

Posted 06 November 2018 - 08:26 AM

Ok še eno hitro vprašanje. A je katera uporabljala od The Ordinary Granactive Retinoid? Naj bi povzročal manj draženja in bi bil primernejši za začetnike.


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users