Jump to content


Photo

Vichy Normaderm


  • Please log in to reply
26 replies to this topic

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 02 April 2008 - 09:56 PM

Zdej je nova pakunga in tudi nove sestavine.

Laboratoriji Vichy so z novimi raziskavami kože z nepravilnostmi prišli do revolucionarnega spoznanja: odkrili so, da žleze lojnice niso edini vzrok za nastanek nepravilnosti, saj so žleze lojnice enake ne glede na tip kože. Pri koži z nepravilnostmi je predvsem pomembno število živčnih končičev, ki so v stiku z žlezo. Bolj stimulirane in razdražene žleze lojnice izzovejo povečano izločanje loja in povzročajo vnetja. Na podlagi tega revolucionarnega odkritja so Laboratoriji Vichy razvili novo formulo dnevne vlažilne nege Normaderm za še večjo učinkovitost proti nepravilnostim. Inovacija Laboratorijev Vichy je dvojno delovanje Normaderm dnevne vlažilne nege, ki kožo čisti in pomirja ter zagotavlja vidne rezultate izboljšanja povrhnjice kože že po štirih tednih uporabe. Cilj nove, učinkovitejše formule Normaderm vlažilne nege proti nepravilnostim je odstraniti nepravilnosti in obenem preprečiti njihov nastanek. Laboratoriji Vichy so se pri razvoju nove, učinkovitejše formule zato osredotočili ne le na uravnavanje loja, temveč tudi na samo zaščito žleze lojnice. Običajni izdelki proti nepravilnostim se namreč osredotočajo le na žleze lojnice kot edini vzrok za nepravilnosti kože.

Dvojno delovanje nove Normaderm vlažilne nege, ki čisti in pomirja razdraženo kožo zagotavljata revolucionarna učinkovina in tehnologija:

* Zincadone A™ pomirja kožo na površini. Deluje na postopno izginjanje mastnega sijaja in nepravilnosti ter ublaži rdečino. Koža je bolj zdrava, nežna in gladka.
* Nova Tehnologija IntraporeTM omogoča prodiranje aktivnih učinkovin naravnost v središče pore, pri čemer se zaščiti žleza lojnica. Vse redkeje se ponavljajo nepravilnosti (ciklične).

Normaderm vlažilna nega zagotavlja takojšnje in vidne rezultate izboljšanja kože – čista povrhnjica, zmanjšan mastni sijaj in ublažitev rdečine. Z uporabo izdelka je koža matirana in navlažena ves dan. Po štirih tednih je koža prenovljena, povrneta se ji zdrav videz in občutek ugodja. Izločanje odvečnega loja je regulirano, polt je enakomerna in nepravilnosti se zmanjšajo.


IPB Image IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82983 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 02 April 2008 - 10:00 PM

Kako pa to, da si jo kupila (alkohol)? ermm.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#3 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 02 April 2008 - 10:11 PM

Jaz sm zdej sicer že nekaj časa bolj all natural usmerjena, ampak me je premamilo. Sem imela tastari Normaderm ene dve leti nazaj in se spomnim, da mi je krasno matiral kožo, pa res je naredil lepo polt, dasiravno pri tistih z res problematično kožo ni pričakovati nekega drastičnega izboljšanja (jaz pa itak tega ne rabim). Zdej odkar sem nehala jemat kontracepcijske, imam ful masten T predel in dobesedno norim zraven, ker se včasih svetim ko en čunek, tale krema pa božansko matira, a mi ob enem presenetljivo kože ne izsuši. Tudi kakšen menstrualni mozoljček ob uporabi Normaderma zelo hitro izgine (alkohol dela svoje, pa salicilno vsebuje). Nimam je za neko ful redno uporabo, ampak ker ne uporabljam pudra sploh več, mi jo paše dat gor ko grem kam ven, da se ne svetim. Ja, pa nova pakunga mi je všeč. tongue.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#4 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82983 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 02 April 2008 - 10:21 PM

Aha, saj za občasno je verjetno res v redu. smile.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#5 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 03 April 2008 - 06:39 AM

Precej alkoholno, sicer pa s salicilno in cinkom. Učinek bo, vendar za kakšno ceno? Meni se ne zdi vredno.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#6 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 03 April 2008 - 10:06 AM

Cena je blizu 20€, če se ne motim.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#7

  • Guests

Posted 03 April 2008 - 10:41 AM

Predvidevam, da je Sonček o drugačni ceni govorila smile.gif

A bi bla tale krema dobra tudi za take, ki nimajo mastne kože, ampak suho in problematično. Mislem, ogrci pa tiste bulice pred menstruacijo. Oni testirajo na živalih, anede? A obstaja kaka alternativa te kreme od firme, ki ne testira?
  • 0

#8 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 03 April 2008 - 11:32 AM

Ne cena kot finančna cena. Cena mišljeno v prenesenem pomenu. smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#9 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 03 April 2008 - 11:34 AM

QUOTE(ciara @ 3. 4. 2008 - 11:41) View Post

Predvidevam, da je Sonček o drugačni ceni govorila smile.gif


Ja, no js ne verjamem glih v neko strašno škodljivost te kreme, sploh zato, ker je ne mislim uporabljat na dolgi rok. Trenutno mi pa ful paše, ker je edina krema, po kateri se ne svetim, ker imam drugače trenutno res ful masten T predel, za znoret. Pa fajn mi posuši kak menstrualni mozoljček, glede tega se res enkratno odreže. Ne verjamem, da bo krema kej dolgoročno škodovala koži, ker sej pravim, ne bom je uporabljala leta in leta, ampak tko občasno (parkrat na teden čez dan) ene par mesecev. Res mi trenutno ustreza, totalno. Kombiniram jo pa z Alverde in Aubrey Organics kremami.

QUOTE(ciara @ 3. 4. 2008 - 11:41) View Post

A bi bla tale krema dobra tudi za take, ki nimajo mastne kože, ampak suho in problematično. Mislem, ogrci pa tiste bulice pred menstruacijo. Oni testirajo na živalih, anede? A obstaja kaka alternativa te kreme od firme, ki ne testira?


Jaz tega sploh ne bi dajala na suho kožo, res ne. Raje si omisli kakšn Skinoren v kombinaciji z dobro vlažilno/hranljivo kremo.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#10 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 03 April 2008 - 01:26 PM

QUOTE(sonchika @ 3. 4. 2008 - 7:39) View Post
Učinek bo, vendar za kakšno ceno?

Jaz sem dolga leta uporabljala Thermal S Mat (stara verzija). Učinek - popolna koža. Prešaltala sem na naravno, sestavinsko oh in sploh kozmetiko. Učinek - ne ravno lepa koža. Zdaj sem si spet kupila prenovljenega Thermal Fix Mat, rezultati so že tu.
Cena - za ceno, ki bi jo naj zaradi tega plačevala čez 20 let, mi je pa malo mar (če bom kaj po mami, ne bom gubava, haha) - raje imam zdaj perfektno kožo, pa kaj tvegam... kot pa zdaj kožo, s katero nisem zadovoljna, pa malo manj tvegam. Jaz zdaj že nekaj časa gledam na učinek oz. rezultate... ne toliko na dih jemajoče sestavine, učinek pa je nezadovoljiv. Torej - rajši sem lepa in zadovoljna s kančkom alkota, kot pa ne tako lepa in nezadovoljna brez alkota. closedeyes.gif Če komu izdelki z nekaj alkohola naredijo popolno kožo, prinašajo rezultate, zakaj pa ne. V končni fazi res dvomim, da je alkohol taaako strašen bavbav in najhujše zlo v kozmetiki. Katerim pa ne paše, pa ga naj ne uporabljajo - saj tudi ostale sestavine - enim pašejo, drugim ne.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#11

  • Guests

Posted 03 April 2008 - 02:28 PM

Hvala Dilema smile.gif Očitno bom res morala počasi se spravit k doktorci po recept za Skinoren. Alverde jojoba bi bla dobra za zraven, ane? Al pa Garnier tista ta roza, ki je za suho kožo?

Se strinjam Fluffy. Sploh pa ob vseh stupih, ki jih je naše telo deležno vsak dan skozi zrak, vodo in hrano, je vprašanje, koliko se pozna, če se odpoveš nenaravnim kozmetičnim izdelkom. Pa, če sploh dočakaš teh 20 let. Seveda, tisti, ki imajo po tem boljšo kožo, itak nimajo kaj zgubit s tem, da posegajo po naravni kozmetiki. Če je pa učinek slabši kot prej, pa res bv tuhtat za 20 let naprej.
  • 0

#12 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 03 April 2008 - 02:31 PM

Meni tud ful odgovarja tale krema. Mam tester in ga zdele ma uporabljam, pa mi je zlo fajn. Naredi lepo kožo, mehko, glede alkohola se niti ne sekiram, čeprav voham pa ga.

Kaj ta krema je zdej kakšen nadomestek katere druge Normaderm kreme, al je čist na novo?
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#13 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17050 posts
  • Gender:Female

Posted 03 April 2008 - 02:38 PM



A ima silikone ane? sad.gif
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#14 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 03 April 2008 - 03:25 PM

Ja, sej se vidi iz sestavin. Zakaj te pa to skrbi?

QUOTE(eve @ 3. 4. 2008 - 15:31) View Post

Kaj ta krema je zdej kakšen nadomestek katere druge Normaderm kreme, al je čist na novo?


Ta je zamenjala prejšnjo kremo, ki je bila taka:

IPB Image

Ta nova je zdej izboljšana, pa sumim, da vsebuje več salicilne.

Jaz pa alkohola ne voham, že pri prvi ga nisem. V bistvu mi krema zelo lepo, sveže diši.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#15 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17050 posts
  • Gender:Female

Posted 03 April 2008 - 07:58 PM



Ja silikoni pač samo navidez polepšajo kožo, naredijo na njej nevidno plast, zaradi katere je koža bolj gladka/mehka/lepa, ko pa spereš, so pore enake. wink.gif
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#16 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 03 April 2008 - 08:36 PM

Ja, to itak, valda. Ampak še zmeraj lahko krema vsebuje kej takega, ki pa dejansko polepša kožo. Silikoni so pa pač za instant učinek, mene recimo v kremi za faco niti ne motijo tolk, če mi drugače ustreza. Predvsem mi tale Normaderm noro hitro posuši kakšn mozoljček (res ekspresno), kar pa ni samo silikonska varka, ane. =)
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#17 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 05 April 2008 - 10:04 AM

QUOTE(DiLeMa @ 3. 4. 2008 - 16:25) View Post

Ja, sej se vidi iz sestavin. Zakaj te pa to skrbi?
Ta je zamenjala prejšnjo kremo, ki je bila taka:

IPB Image

Ta nova je zdej izboljšana, pa sumim, da vsebuje več salicilne.

Jaz pa alkohola ne voham, že pri prvi ga nisem. V bistvu mi krema zelo lepo, sveže diši.


Aha, se mi je zdelo, da je to zamenjala. Sem mela tud to staro že in mi je bla tud ful dobra.

Ma ne vem, men tist čist mal po alkoholu diši/smrdi, mogoč mam sm tak filing, da voham alkohol. biggrin.gif No, mene to ne moti.
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#18 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 19 April 2008 - 08:59 AM

No, kako ste zadovoljne s kremo po daljši uporabi?
  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)

#19 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 19 April 2008 - 12:38 PM

Jaz zelo. Koža se mi ful manj masti, kakšen občasni mozoljček pa se tudi posuši neprimerljivo hitreje.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#20 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 19 April 2008 - 01:15 PM

A misliš, da bo pomagala pri mozoljčkih, ki so bolj "vodeni", pa pri ogrcih? Saj lahko poskusim skinoren, ampak zdaj je poletje, pa če uporabljam te visoke uv faktorje, bom pol imela obraz bel, telo pa temnejše ...

Najbolj me motijo razširjene pore, pa ogrci (mi jih maši zelena garnier TF, se mi zdi, ker drugega skoraj ne uporaljam).
  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users