Jump to content


Photo

Blogi, članki, kolumne


  • Please log in to reply
980 replies to this topic

#181 *missy*

*missy*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 444 posts
  • Gender:Female

Posted 11 February 2013 - 07:55 PM

Jina je subjektivna v tem primeru, to je to. Brez zveze debatirati naprej.


  • 0

#182 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13727 posts
  • Gender:Female

Posted 11 February 2013 - 07:59 PM

missy, vem, vem...


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#183 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82444 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 11 February 2013 - 08:02 PM

Verjetno bi bila res, če bi se videla v njej (kot je napačno sklepala Immortelle), pa sva kot noč in dan in mi njen stil niti približno ni všeč. Slabo sodite, žal.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#184 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 11 February 2013 - 08:46 PM

Joj, se res nisem hotela vmešavat, ampak tole postaja že smešno. Jina, poglej par svojih postov samo v tej temi, pisala si identično kot punce, ki so kritizirale Duckalicios. Oz. po tvoje, imela si polno predsodkov o nekaterih blogerkah. Ki so lahko spet drugim forumašicam super punce.


  • 2

#185 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82444 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 11 February 2013 - 08:52 PM

Vem, kaj sem napisala, in ne vpliva na moje trditve, lahko pa mirno kaj izpostaviš.


  • -2

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#186 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13727 posts
  • Gender:Female

Posted 11 February 2013 - 09:10 PM

A je to sploh treba, da ti citiramo tvoje lastne izjave?

Zmožnost argumentirane razprave na višku :lol:


  • 1

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#187 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 11 February 2013 - 09:11 PM

Joj, se res nisem hotela vmešavat, ampak tole postaja že smešno. Jina, poglej par svojih postov samo v tej temi, pisala si identično kot punce, ki so kritizirale Duckalicios. Oz. po tvoje, imela si polno predsodkov o nekaterih blogerkah. Ki so lahko spet drugim forumašicam super punce.

 

Ravno zato sem jaz omenila dvojna merila (vem, da Jina zelo rada ostro kritizira osebe, ki jih tudi sama ne pozna).  :ph34r:


  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#188 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82444 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 11 February 2013 - 09:29 PM

Očitno niti ena ne razume, kaj jaz smatram za razliko med kritiziranjem (tudi ostrim, ki se ga pogosto poslužujem tudi sama ˆ-ˆ) in predsodki. Mislim, da tudi ne boste, tako da se vdam. 


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#189 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 11 February 2013 - 09:30 PM

Pred pol ure sem na 3. strani še videla tvoj komentar o Carolini Krews, kako ti po slikah sodeč deluje, da z Manjo samo žurata in nič ne delata, nekaj v tem stilu. Zdaj ga ne najdem, res upam, da ga nisi pobrisala, ker to bi bilo pa malo preveč. :)

Jaz se ne bom več vmešala, ne maram forumskih prepirov, sem pa morala izraziti svoje mnenje, ker res sovražim dvojna merila oz. jih imam tudi sama pogosto, ampak se jih skušam maksimalno izogibat. Tako da je bilo to izključno dobronamerno, da se pač zaveš, da si bila tudi ti kdaj na drugi strani brega. :)


  • 0

#190 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82444 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 11 February 2013 - 09:32 PM

Ja, se spomnim tega. Glede na slike in pisanje si človek ne more misliti drugega, in sem potem tudi dobila potrditev.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#191 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 11 February 2013 - 09:35 PM

No, moj point je bil v tem, da se perspektive pač razlikujejo, in nekatere podobno kot si ti pri Krewsovi (ne podobno v smislu, da žura, ampak glede drugih opazk) razberejo iz slik in pisanja Duckalicious.


  • 0

#192 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 11 February 2013 - 09:37 PM

Očitno niti ena ne razume, kaj jaz smatram za razliko med kritiziranjem (tudi ostrim, ki se ga pogosto poslužujem tudi sama ˆ-ˆ) in predsodki. Mislim, da tudi ne boste, tako da se vdam. 

 

Mene pa zanima. Res. Daj, razloži... kakšna je razlika?

 

Zame je predsodek to, da npr. posplošiš neko lastnost male skupine posameznikov na celotno skupino ljudi (npr. raso, spol, vero...).

Jaz nimam nobenih predsodkov do te Duckalicious, sem pa samo napisala, na kaj me spominja, oz. kako mi deluje. A je to predsodek? Ker potem pa res ne vem več, no...


  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#193 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 12 February 2013 - 10:27 AM

In vse tiho je bilo :lol:

 

Jaz se ne spomnim niti ene slovenske fahion blogerke, ki bi mi bila všeč. Še vedno rada berem Ekoasa, ker res dobro piše in se spozna. In še vedno mi je najbolj grozna in pozornosti željna ta turbanka; http://blog.allaroundeve.com/


  • 0
Viens, reste ici!

#194 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45420 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 12 February 2013 - 10:57 AM

Težko berem angleščino te gospodične iz Aninega linka. Njenega stila pa raje ne bom komentirala.


  • 0

#195 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82444 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 12 February 2013 - 02:46 PM

In vse tiho je bilo :lol:

 

Nimam več kaj dodat, škoda mojega časa in živcev za prepričevanje prepričanega, kdor ni dojel, je pa njegov problem. 


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#196 Fatalna

Fatalna

    sramežljivec

  • Člani
  • 81 posts
  • Gender:Female

Posted 12 February 2013 - 05:38 PM

Ne, meni je pa Allaroundeve fantastična! Je res teatralna, ampak meni je vse kar da nase lepo in usklajeno, najbolj všeč pa so mi oblike, ki jih ustvari oz. proproci, ki so vedno tipi topi.

 

Duckalicius pa tudi meni nikakor ni všeč in meni tudi izgleda ful starejša, verjetno ker ves čas izgledano popolnoma izčrpano.


  • 0

#197 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27036 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 12 February 2013 - 07:45 PM

Daaaleč najboljši slovenski modni blog, ki ga piše moški, je Ekoasov, svetlobna leta pred vsemi ostalimi, od ženskih pa Evin Dressful.

Oba sta daleč najbolj podkovana v tem, kar počneta.


  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#198 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16480 posts
  • Gender:Male

Posted 12 February 2013 - 08:05 PM

Lahko ekoas-ov naslov? Jaz ga ne najdem več (samo tumblr, kjer nič ne piše).


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#199 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27036 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 12 February 2013 - 08:18 PM

Ekoas je 25.12. pobrisal blog in se preselil na tumblr, je pa res, da od takrat nisem šla na blog. Škoda, da je izbrisal, ker je imel dobra besedila gor.


  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#200 Fatalna

Fatalna

    sramežljivec

  • Člani
  • 81 posts
  • Gender:Female

Posted 13 February 2013 - 06:03 PM

Uf meni so pa blogi kot je Dresfull dolgočasni... Ampak to je pač moje mnenje, ker rada gledam dejanske kombinacije blogerjev.


  • 0




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users