Jump to content


Photo

Anti-aging nega


  • Please log in to reply
2086 replies to this topic

#961 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16913 posts
  • Gender:Female

Posted 18 August 2017 - 01:53 PM

Sarah, a se uporabljas niacinamide, se vedno ni efekta? Jaz ga zdaj nekaj dni in tezko se kaj recem, se mi pa zdi, da zgladi kozo. Pa malo jo izsusuje in je treba se kremo dat cez.
Berem pa, da naj bi imel B3 kup enih dobrih efektov na kozo, ne samo glede necistoc in razsirjenih por.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#962 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 18 August 2017 - 02:03 PM

Ne, ne, sem ga dala naprej.


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#963 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22339 posts
  • Gender:Female

Posted 19 August 2017 - 03:09 PM

Jaz sem zdaj na 2. ali 3. steklenički, ne vem točno. Pri meni ni nobenega takega čudežnega efekta, kot ga opisujejo v reviewih na youtubu - zmanjšanje pore, bolj čista koža,.... Ne vem, včasih imam občutek, da skoraj noben od ful opevanih izdelkov pri meni nima niti približno takega učinka. :D

Zaenkrat bom niacinamid še naprej uporabljala.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#964 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 21 August 2017 - 11:22 AM

Jinadaze (in druge, ki uporabljate to kremo), si morda našla kakšno dobro novo kremo, ki bi nadomestila Derma E Anti-Wrinkle Renewal Cream? Jaz bi počasi probala še kaj drugega, pa ne vem kaj.   :hmm: Sem pa ravno danes naročila Derma E Vitamin C serum in komaj čakam, da ga sprobam :).


  • 0

#965 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82440 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 21 August 2017 - 11:29 AM

Sem, Avene PhysioLift Day Smoothing Emulsion, verzija za normalno do mesano, obstaja pa tudi za suho kozo. Ucinek je primerljiv z Derma E, le da naredi se bolj gladko in mehko kozo pa bolj mazljiva je in hitreje se vpije. Prosi za tester v lekarni. :)
https://www.avene.co...othing-emulsion
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#966 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 21 August 2017 - 11:31 AM

Ooo, super! Pa še dostopna je pri nas! :) Bom šla že danes v lekarno po tester. Hvala.


  • 0

#967 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82440 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 23 August 2017 - 06:25 PM

Si že sprobala? :) V tej liniji je še Precision Wrinkle Filler, sem šla po tester in poročam. Samo ne vem, na podlagi česa naj bi deloval:

 

AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA). DIMETHICONE. CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE. GLYCERIN. TRIBEHENIN PEG-20 ESTERS. SODIUM POLYACRYLATE. BEHENYL ALCOHOL. 1,2-HEXANEDIOL. ASCOPHYLLUM NODOSUM EXTRACT. BEHENIC ACID. CAPRYLYL GLYCOL. DIMETHICONE CROSSPOLYMER. DISODIUM EDTA. MICA. RED 33 (CI 17200). RETINAL. SCLEROTIUM GUM. SILICA. SODIUM HYALURONATE. TITANIUM DIOXIDE (CI 77891). TOCOPHERYL ACETATE. TRIBEHENIN. WATER (AQUA).


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#968 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16477 posts
  • Gender:Male

Posted 24 August 2017 - 05:38 AM

To je koncentriran tretma kao. Ne za kozmeticni popravek. Celotna linija vsebuje retinaldehyde in je bolj ucinkovita od Derma E. Triacneal je podoben. Pa Ystheal.
V teli PhysioLift liniji je tudi krema za oci, ki jo dermatologi najveckrat priporocajo za AA.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#969 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82440 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 24 August 2017 - 08:51 AM

Pa res, retinala sploh nisem opazila. Meni je Derma E kot vlazilna super, nekega hudega AA ucinka na dolgi rok ne pricakujem. Bi jo pa vsake toliko zamenjala.

Ce bo katera kupovala, imajo zdaj na Escentual 20 % popusta na vse in kljub postnini pride par € ceneje.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#970 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22339 posts
  • Gender:Female

Posted 25 August 2017 - 08:41 AM

Katera linija pa je boljša po sestavinah, Physiolift ali Ystheal?

Sta pa emulziji iz obeh linij kar dragi.

Jaz sem pa preizkusila v tem času še Biobaza Obnavljajočo kremo z mimozo in mi je všeč. Ni težka, se hitro vpije. Za zdaj mi je bila več kot dovolj vlažilna in se super obnese tudi pod pudrom.

Za bolj hladne mesece pa se mi je zdela dobra tudi LRP Effaclar H, ampak ta po moje nima nobenega anti age učinka.

Pred časom pa sem si za čez poletje naročila Derma E Soothing oil free moisturizer, ampak mi je malo brezvezen, ni bil ravno premišljen nakup. Saj za poleti je fajn, sploh za bolj mastno kožo. Ampak ker je kot gel, imam jaz občutek, da da si nisem nič vlažilnega namazala.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#971 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 13 September 2017 - 10:43 AM

Če bi morala izbirati med The Ordirnary Matrixylom in novim Reservatol 3%+Ferulic Acid 3%, kateri mislite, da je boljši oz. bolj potreben? :)


  • 0

#972 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10532 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 14 September 2017 - 01:58 PM

Kateri izdelek od The Ordinary z retinolom je zdaj najmocnejsi? Zmedena sem, jih imajo zdaj ene pet...
  • 0

#973 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 14 September 2017 - 05:04 PM

Jaz tudi, a se da keri napisat kratko razliko med vsemi :D
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#974 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10532 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 14 September 2017 - 05:13 PM

Sedem jih je...☺️
Nekaj jih je s squalanom, predvidevam da je to se dodatno vlazenje?
  • 0

#975 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22339 posts
  • Gender:Female

Posted 14 September 2017 - 07:13 PM

Vidim, da imajo ful novih stvari. Npr tudi:

Resveratrol 3% + Ferulic Acid 3%

EUK 134 0.1%

Alpha Lipoic Acid 5%

 

Zna katera kaj več povedat o teh? Jaz zdaj izmenično naročam Matrixyl in Buffet, imam pa tudi vitamin C. A bi se splačalo katerega od teh treh izdelkov nabaviti na primer namesto vitamina C?


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#976 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82440 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 14 September 2017 - 07:38 PM

Nic od tega ni zamenjava za C. Prva dva sta samo AOK, lipoicna pa ni za vsakodnevno uporabo.
Cisto pretiravajo s kolicino produktov in se mi zdi, da so samo zmedli ljudi. Mene nic vec ne mika, ze argireline mi je cista bedarija. Raje dam vec denarja za res kvalitetno stvar, ki nudi vidne ucinke, kot da imam 10 flask v omari, od cesar vse skupaj nic ni. Pa tudi plastiti se mi ne da. Mene TO z izjemo kofeina zal ni preprical.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#977 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10532 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 14 September 2017 - 09:04 PM

Ja Jina, se strinjam, tok enih izdelkov da ne sledim vec.
  • 0

#978 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16913 posts
  • Gender:Female

Posted 15 September 2017 - 12:44 AM

Kaj pa je kej dobr za te cisto drobne smejalne gube okrog oci?
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#979 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82440 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 15 September 2017 - 08:59 AM

Dobro vlazenje predvsem.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#980 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22339 posts
  • Gender:Female

Posted 15 September 2017 - 01:34 PM

Nic od tega ni zamenjava za C. Prva dva sta samo AOK, lipoicna pa ni za vsakodnevno uporabo.
Cisto pretiravajo s kolicino produktov in se mi zdi, da so samo zmedli ljudi. Mene nic vec ne mika, ze argireline mi je cista bedarija. Raje dam vec denarja za res kvalitetno stvar, ki nudi vidne ucinke, kot da imam 10 flask v omari, od cesar vse skupaj nic ni. Pa tudi plastiti se mi ne da. Mene TO z izjemo kofeina zal ni preprical.

Ampak sestavine v njihovih izdelkih pa so take, ki so učinkovite. Verjetno ni kakovost toliko slabša samo zato, ker so cenejši, ali pač?

Neki hudi vidni anti age učinki pri ženskah, mlajših od 30 let...si ne predstavljam ravno. Jaz pri sebi po nekaj mesecih uporabe vitamina C, Buffeta, Matrixyla...nisem opazila kakšnih posebnih sprememb, računam na dolgoročne učinke. 

Sem videla, da Add actives C20 Tetraforce 30 ml stane skoraj 100 €. To se mi zdi tudi pretirano, ne vem, a dela čudeže? Pa isto neka maska za obraz, ki jo hvali Ana Prašnikar.

 

Jinadaze in ostale, ki imate Belakne...jo boste še uporabljale, čeprav je Ana Prašnikar v enem videu rekla, da je to zdravilo in ni delovala preveč navdušena nad kremo? :D

 

Imam pa še par vprašanj glede tretinoina. A to je isto kot retin A? To se dobi samo na recept? Po kateri starosti pa ga je sploh priporočljivo uporabljati?


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users