Jump to content


Photo

POMOČ pri izbiri šampona


  • Please log in to reply
109 replies to this topic

#61 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16538 posts
  • Gender:Male

Posted 15 March 2009 - 11:14 AM

In v Mercatorju v Šiški (tam, kjer imajo naravno kozmetiko).

Ali ima katera izkušnje s Keune Silver Reflex šamponom? Imam namreč malo kanarčkovo barvo. Ko si jih pobarvam je lepa, potem pa vedno bolj rumeni. Sem našla par super ocen za Schwarzkopfov SF šampon, samo ne vem čisto, če se ga dobi v Slo. Zanima me še ali obstajajo še kakšni drugi proizvodi, ki bi to omilili (balzami, maske..)?
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#62 Ilmatar

Ilmatar

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 231 posts

Posted 15 March 2009 - 02:26 PM

Nikakor se ne morem odločiti, kateri Laverin šampon bi vzela. Pomarančno mleko, limonino mleko ali mandljevo mleko hmm.gif Imam tanke lase in nezahtevno lasišče. Najraje bi kaj volumnastega (kakšna beseda biggrin.gif ) - mislim, da mi je Faith in nature Meadowfoam naredil uav volumen.
  • 0

#63 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 15 March 2009 - 02:52 PM

Vsi Laverini šamponi naredijo lepe, mehke lase, da jaz recimo potem sploh ne bi potrebovala balzama za razčesavanje (pa imam dolge lase). Vzemi tistega, ki ti najlepše diši. smile.gif
Drugače pa prav za volumen je pomarančno mleko, tako da morda najprej probaš tega.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#64 Ilmatar

Ilmatar

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 231 posts

Posted 15 March 2009 - 04:26 PM

Bom za prvič res kar pomarančno mleko vzela, upam na najboljše wink.gif Hvala!


  • 0

#65 chicken

chicken

    sramežljivec

  • Člani
  • 13 posts

Posted 03 April 2009 - 03:07 PM

Imam eno vprašanje in sicer kaj uporabiti proti mastnim lasem (perem 3x na teden), izpadajočim lasem in sedaj se mi je še pojavil prhljaj? Uporabljam trenutno šampon fitoval iz lekarne proti izpadanju las, drugega pa nič ne dajem na lase. hmm.gif

Hvala
  • 0

#66 žabica

žabica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1227 posts

Posted 08 April 2009 - 08:49 AM

Se orpavičujem če ste se o tem že pogovarjale, ampak zanima me vaše mnenje o suhem šamponu v spreju. Lasje se mi hitro zmastijo in jih morem vsak 3 dan oprati. Pa sem mislila d bi si med tedno s suhim šamponom, potem čez vikend pa normalno.
hvala smile.gif
  • 0
"Raje bi imela en cvet in lepo besedo od prijatelja dokler sem živa, kot pa polni tovornjak cvetja ko umrem!"

#67 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25752 posts
  • Gender:Female

Posted 08 April 2009 - 08:54 AM

suh šampon sem uporabila samo 1x in takrat mi je naredil izjemno katastrofo na lasišču. Odsvetujem pri občutljivem lasišču nagnjenemu k prhljaju.

Drugače pa se mi pranje na 3 dni ne zdi nič posebnega. Jaz si lase perem zjutraj v ponedeljek, sredo, petek...
  • 0

#68 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 08 April 2009 - 09:30 AM

Jaz uporabljam ta suh šampon, ne ful pogosto ampak takrat k pride kej vmes pa si ne morm las umit. Za silo reši situacijo, sam mi nardi ful volumen, in ful izsuši, tut konice mam pol čist razcepljene. Ni glih fajn za lase, je pa priročno.
  • 0

#69 *Naya*

*Naya*

    sramežljivec

  • Člani
  • 20 posts

Posted 08 April 2009 - 12:51 PM

@chicken: Priporočam ti obisk drematologa, sodeč po tvojem opisu imaš zelo občutljivo lasišče, če ti lasje močno izpadajo ti fitoval nebo pomagal kaj dosti, v nekaterih primerih je vzrok izpadanja las lahko tudi bolezen zato se ne igraj z raznoraznimi šamponi in ne poslušaj laičnih nasvetov, prej ko boš ukrepala več možnosti boš imela da se stanje normalizira.

Vso srečo ti želim.
  • 0
IPB Image

#70 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18222 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 08 April 2009 - 03:31 PM

Jst sm tut uporabljala ta suh šampon, pa mi je res pomagal, po ene tretji uporabi se mi je nardila tok grozna alergija na tilniku da se ga raj ne dotikam več biggrin.gif Je pa res da sem alergična na precej stvari (ne vem sicer na kaj, samo velikrat se mi pojavlja kaj na koži biggrin.gif )
  • 0

After all this time?

Always.


#71 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28998 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 16 April 2009 - 08:12 PM

Potrebovala bi vašo pomoč. Za mami bi rada kupila kak v redu šampon in balzam, pa me zanima, kaj bi priporočale za suhe, barvane lase? Sicer že pridno uporablja Tigi O&H, samo je nerodna pakunga za okoli nosit. Za prvo silo ji bom odstopila Tigi Brunette Goddess balzam, kolikor mi ga je še ostalo, kaj pa šampon? Alverde hibiskus? Lavera mango ali vrtnica?
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#72 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 16 April 2009 - 08:21 PM

Šampon definitivno Lavera mango ali vrtnica, oba sta super, tako da lahko izbereš glede na vonj. Dober je tudi Alverde oliva&kana (tudi hibiskus&aloe vera), ampak sta prej omenjena še bolj negovalna. Balzam pa ne vem, je veliko izbire. Meni se zdijo najboljši za barvane in izsušene lase Aubrey Organics (Honeysuckle&Rose in GPB), potem TIGI Brunette Goddess, Oatmeal&Honey in Dumb Blonde, kakšna Nivea Intense Repair maska in Gliss Kur Oil Intense maslo, pa še kaj bi se našlo. No, sem zdej prebrala, da te glede balzamov itak ne zanima in si samo za šampon spraševala. laugh.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#73 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28998 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 16 April 2009 - 08:27 PM

DiLeMa, sej balzam bo tut slej ko prej potrebovala, tko da hvala tut za ta nasvet. Bom mal o AO Honeysuckle prečitala.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#74 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 16 April 2009 - 08:52 PM

BTW, zdej je prišla v DM nova Schwarzkopf linija za nego las, imenovana Syoss. Baje gre za profesionalne izdelke, ki jih uporabljajo frizerji in so iz same dobrote dosegljivi zdej tudi v prosti prodaji. Kolk je temu verjet ne vem, sem pa nabavila balzam Shine Boost in izgleda krasno gost in kremast (sprobala še nisem). Cenovno je ful ugodno, šamponi in balzami so v 500ml embalažah in stanejo okoli 4,20€. Sestavine nič senzacionalnega, ampak imam na sumu, da bi znal bit efekt vseeno zelo dober, tko da se ti tudi to splača počekirat.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#75 gospodična*mična

gospodična*mična

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1793 posts
  • Gender:Female

Posted 17 April 2009 - 10:54 AM

jaz sem kupila Syoss shine boost pa se mi ful svetjo laski po njem...morm še druge zadeve sprobat smile.gif
  • 0

#76 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 17 April 2009 - 12:41 PM

Kakšne šampone pa imajo na izbiro? smile.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#77 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 17 April 2009 - 01:09 PM

Ni ničesar prav za mastne lase (kokr se spomnim, ti take kupuješ). Je pa res, da so vsi šamponi lahki in ne vsebujejo nobenih olj.

So štiri linije in sicer Shine Boost (za lesk), Color Protect (za barvane lase), Repair Therapy (za poškodovane lase) in Volume Lift (za volumen).

Glede na to, da gre za profesionalno linijo, bi morali dodat tudi kaj posebej za mastne lase in za občutljivo lasišče s prhljajem.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#78 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 17 April 2009 - 01:11 PM

Bom pa poskusila tistega za volumen, a to se dobi samo v DM?
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#79 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16538 posts
  • Gender:Male

Posted 17 April 2009 - 01:12 PM

V Tuševih drogerija vem, da imajo tudi.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#80 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16231 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 17 April 2009 - 02:58 PM

Ravno danes zjutraj sem na nemškem programu videla to reklamo in sm razmišljala kdaj neki bo to prišlo k nam. Pa je očitno že pri nas. Surprise surprise smile.gif
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]






1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users