Jump to content


Photo

glivice


  • Please log in to reply
49 replies to this topic

#41 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 15 October 2007 - 08:33 PM

uf, kaj bi ti lahko to mela, res ne vem, samo glivice neverjamem da so, ker ti ne nastane pri tem takšna bunkica in temno rdeč flek. Vsaj tako lahko trdim po svojih izkušnjah.
Obvezno morš dobit enga ginekologa, da te čimprej pregleda, ker to ni samo srbenje in sirast izcedek, ampak je za moje pojmem neki drugega.
Js ti lahko dam cifro (ZS) od svoje ginekologinje, pa lahko pokličeš in vprašaš, če lahko prideš...

  • 0

#42

  • Guests

Posted 15 October 2007 - 10:15 PM

No, zdaj sm izvedla cel manever cepenja nad speglom v bani biggrin.gif in sm vidla, da ni temno rdece, zgleda sm si mogla razdrazit zjutraj. Je pa vseeno boleca trda zateklina. Strah me je da nimam kake lojnice zamasene, to se je moji mami ze dvakrat zgodilo in obakrat je mogla na operacijo unsure.gif
  • 0

#43 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 16 October 2007 - 08:59 AM

ja lahko bi bla bertolinka ja, js sm tudi že bla , simptome maš taprave
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#44 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25715 posts
  • Gender:Female

Posted 16 October 2007 - 10:33 AM

Jaz imam dve taki lojnici - zamašita se vsake toliko. Ginekologinja mi je predlagala, naj se umivam s kamilicami, ker le-te povzročajo resorbcijo in s tem izginotje zamašene lojnice. Upam, da ti bo tale nasvet prišel prav.
  • 0

#45

  • Guests

Posted 16 October 2007 - 02:02 PM

Zaj sm sicer ze v off topic, ampak: jutr grem k privat ginekologinji. A mi lahk ona pol napise napotnico, ce rabim it na kak poseg, al morm pol kontaktirat mojo na korosko??
In se to, kk dolgo se pa caka pol, ce te posljejo rezat, da prides na vrsto??
  • 0

#46 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 16 October 2007 - 04:39 PM

Mislim, da ti ona napiše napotnico. Samo ne vem, kako je s tem. Ker če greš privat, ti tudi zdravila piše na bel recept. Ne vem, kako je potem z napotnicami.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#47 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25715 posts
  • Gender:Female

Posted 16 October 2007 - 04:48 PM

Mislim, da ti napotnico lahko napiše. Če ti recimo privat zobozdravnik napiše napotnico za operacijo osmic (in to krije ZZZS), potem to lahko naredi tudi ginekolog.
  • 0

#48 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 16 October 2007 - 06:45 PM

QUOTE(izabela @ 16. 10. 2007 - 15:02) View Post


In se to, kk dolgo se pa caka pol, ce te posljejo rezat, da prides na vrsto??

js sm bla naslednji dan na vrsti, bi bla takoj, pa nism bla tešča. dajo te namreč v splošno narkozo. če je res zamašena bertolinijeva žleza, zna to kr precej bolet in je zato zadeva malo bolj urgentna. ampak najbrž se ti je res samo kaka lojnica zamašila.
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#49

  • Guests

Posted 16 October 2007 - 07:01 PM

Saj me boli, sam mam precej visok prag bolecine, pa nikol ne vem pol..
Narkozo? Đizs. Js se nikol nism bla v bolnici, razen na obisku, kaj sele kaj takega smile.gif Sm mislila da je lokalna anestezija zadost. Ja pa tega ti najbrz ne nardi kr ginekolog? Mors v bolnico? Daj povej mi mal bolj podrobno, prosim?

Aja, pa a mors pol kaj pocivat? Ker js mam en ful velik zur v nacrtu za vikend... biggrin.gif
  • 0

#50 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 16 October 2007 - 07:23 PM

js sploh ne vem kdo mi je to delu, ker sm že spala, ko so uletel operaterji not. tko da nimam pojma.
sm pa mogla počivat kak tedn, pa mal bedno je blo hodt na wc in tko. seksala pa nism kakih 14 dni.
prideš pa notr zjutri, tešča, te operirajo, ko se zbudiš, greš pa domov, tko enkrat popoldne. rutinska zadeva, nč hudga

  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users