Jump to content


Photo

Celulitične slovenske manekenke


  • Please log in to reply
165 replies to this topic

#21 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 28 October 2007 - 12:26 AM

QUOTE(Dragica @ 28. 10. 2007 - 0:10) View Post


Pol pa vidiš poste ala pojedla sem 4 ogromne mandarine, o katastrofa pa taka.


Pa lej kaj se spotikaš ob moje poste? Hotla sem povedat, da so ble res ogromne, ne da sem preveč pojedla, zato ker sem pojedla štiri mandarine. Matr ste dosadne. rolleyes.gif
Fak of, mej svoje mnenje, ampak ga loh včasih zadržiš tud zase, ker mogoče nimaš vedno prov in je blo totalno neprimerno in nepotrebno, da si šla tole napisat v to temo. In ne, ne zanima me kako si ti razumela. How pathetic can it get?
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#22 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13739 posts
  • Gender:Female

Posted 28 October 2007 - 01:05 AM

kar kletvice al kaj? ohmy.gif
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#23 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30724 posts
  • Location:Primorska

Posted 28 October 2007 - 06:56 AM

Ok, čakte mal mo, povsod drugje pišete (-mo), da se celulita pač ne da znebit ne s to ne z drugo kremo, da nam itak ne bo nič pomagalo,
Manekenke pa ga ne smejo imeti? In kakšen je potem recept, da se ga znebimo rolleyes.gif ??
  • 0

#24

  • Guests

Posted 28 October 2007 - 07:07 AM

Ne vem, zakaj se sploh ubadamo s tem. Veliko bolj pametno se mi zdi ubadanje s tisto "pasjo umetnostjo". Nad tem smo res lahko osupli. Ne pa nad dvema puncama, ki imata mal celulita (ja, malo). Pod temi refloktorji ga imamo sigurno vse.

Dragica worship.gif

Ene so, na žalost, lepe in prazne. rolleyes.gif
  • 0

#25 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 28 October 2007 - 07:45 AM

Dragica in ciara - se popolnoma strinjam z obema. wink.gif

1. Popolnoma nepotrebna tema, bi lahko dala pod Busted (ali kaj drugega)

2. O tem je bilo že veliko povedanega in res smo prišle do zaključka, da ima celulit vsaka, ter da se ga ne da popolnoma znebiti. In če ga imajo tudi manekenke - lahko rečem samo - so fucking what? Ima ga vsaka ženska, zakaj ga one ne bi smele imeti?

3. Slike v vseh revijah so tako zelo retuširane, da punce postanejo nerazpoznavne. Vsak, ki pozna osnove Photoshopa lahko iz popolnoma povprečne punce naredi manekenko. In se ne čudim, da ima toliko punc s samopodobo, se res ne. Hering models ima sedež na Tobačni (tam delam tudi jaz), in včasih vidim punce, ki prihajajo na avdicije - nekatere so živi primer okostnjaka, ne hecam se. Smilijo se mi, zelo!

4. In res, dajmo se raje z drugačnimi temami ukvarjati. Celulit imamo vse, imele ga bomo še naprej, glede tega nič ne moremo, lahko pa na kakšen drug način kaj naredimo za svet.
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#26 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15457 posts
  • Gender:Female

Posted 28 October 2007 - 09:05 AM

QUOTE(TASH @ 28. 10. 2007 - 0:26) View Post

Fak of, mej svoje mnenje, ampak ga loh včasih zadržiš tud zase,

Se strinjam. Enako velja zate. In še za koga.

Aja, pa se strinjam, da se tale tema zapre, ker je bilo o tem res že ogromno napisanega. V bodoče pa se naj takšne slike prilepijo v galerijo.

  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#27 kokoška

kokoška

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 458 posts

Posted 28 October 2007 - 09:57 AM

te punce bi lahko, glede na to da majo dovolj časa(manekenstvo jim ga v slo ne vzame dosti, šole pa tak ne delajo) včasih šle malo v telovadnico pa malo migale z ritami, pa ne bi ble take, ne pa da samo pazijo da nič ne pojejo pa so pol pač zato suhe. Ja tudi kaka športnica ga ma, ampak ne toliko.
Jaz ga sicer mam 500x več, pa si vseeno to dovolim pokomentirati.
To je kot da bi bil model za frizure pol plešast.
  • 0

#28 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 28 October 2007 - 10:33 AM

QUOTE(Dragica @ 28. 10. 2007 - 9:05) View Post

Se strinjam. Enako velja zate. In še za koga.

Aja, pa se strinjam, da se tale tema zapre, ker je bilo o tem res že ogromno napisanega. V bodoče pa se naj takšne slike prilepijo v galerijo.


Jst marsikej zadržim zase, če maš problem z mano mi pa lahko poveš. Odkar sem spet bolj redno začela sodelovat na forumu, imate nekatere probleme z mano. Če je problem tako velik, povejte in se bom umaknila s foruma, ker ne mislim prenašat nesramnosti in (pre)pametnih forumašic. Zdej pa lahko zaklenete temo. =D

  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#29

  • Guests

Posted 28 October 2007 - 11:25 AM

Kokoška,
jaz bi prej rekla, da je en plešast model za frizure enak manekenki brez nog, ne pa manekenki, ki ima malo celulita.
  • 0

#30 gospodična*mična

gospodična*mična

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1793 posts
  • Gender:Female

Posted 28 October 2007 - 11:51 AM

QUOTE(kokoška @ 28. 10. 2007 - 9:57) View Post

te punce bi lahko, glede na to da majo dovolj časa(manekenstvo jim ga v slo ne vzame dosti, šole pa tak ne delajo) včasih šle malo v telovadnico pa malo migale z ritami, pa ne bi ble take, ne pa da samo pazijo da nič ne pojejo pa so pol pač zato suhe. Ja tudi kaka športnica ga ma, ampak ne toliko.
Jaz ga sicer mam 500x več, pa si vseeno to dovolim pokomentirati.
To je kot da bi bil model za frizure pol plešast.


končno en post, s katerim se 100% strinjam!


Tista izjava je bila tudi malo mimo - "naj ne bom tako osupla, da so na svetu lačni otroci,itd". Mislim da tema o lačnih otrocih ne spada pod nego telesa, poanta te teme je bila, da se prikaže tudi kruta realnost, ki jo fotošop večkrat zavije v perfektne noge dotičnih manekenk in je fino, da se vidi, da vendarle niso perfect, kot jih prikazujejo. Jaz osebno bi fotošop prav prepovedala twisted.gif
  • 0

#31 piiiqiii

piiiqiii

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 397 posts

Posted 28 October 2007 - 12:17 PM

hmm sm pogledala slikice od sanje grohar na playboy-evi uradni strani....kakšno postavco ima tam...tuki pa...hmm slabše kot moja mami resnično

upam da ne bo kaj narobe ker sem to zdej rekla,sam moje mnenje!


lp,uživajte čeprau je dežek
  • 0
IPB Image
Being just friends with you is hard,
but I couldnt imagine if I didnt have you in my life at all.

#32 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 28 October 2007 - 02:52 PM

ah dejte no, pa kaj če majo mal celulita, vse ga mamo. pa za tole so pomoje res mal krivi reflektorji, oz. čudna osvetljava, ker na miss slo se ne spomnem da bi se sanji tok celulita vidl.
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image

#33

  • Guests

Posted 28 October 2007 - 02:59 PM

Sahara, se strinjam. Razsvetljava naredi svoje.
  • 0

#34 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 28 October 2007 - 04:06 PM

meni imajo vse ženske na teh slikah puna dobre štele! pa ne gledam iz stališča, da so to manekenke, ker večina manekenk je meni itak groznih.
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#35 celia

celia

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1626 posts

Posted 28 October 2007 - 04:11 PM

Jao, punce bi lahko šle v telovadnico? Kako pa veste, da ne hodijo v telovadnico? Mar jih poznate?
Mislim da to, da dekle nima celulita, ni edini kriterij za izbor manekenke.


Sade se strinjam.
  • 0

#36 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16935 posts
  • Gender:Female

Posted 28 October 2007 - 06:44 PM

QUOTE(gospodična*mična @ 28. 10. 2007 - 11:51) View Post
Potemtakem je lahko vsaka, ki se baše s čipsom in ne telovadi manekenka za Lisco mad.gif


Pretiravaš! Dvomim, da se katera od unih dveh zgoraj baše s čipsom.

  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#37 gospodična*mična

gospodična*mična

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1793 posts
  • Gender:Female

Posted 28 October 2007 - 06:57 PM

mm
  • 0

#38 black_sweety

black_sweety

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1469 posts
  • Location:iz pekla do raja...

Posted 28 October 2007 - 07:32 PM


Zakaj pa se ne bi, a mislis da se nobena nikdar kdaj mal ne pregresi?
Pa komu mar za ta celulit... a ni prevec iluzorno pricakovat, da pa ga manekenke nimajo?! Kot da pa one so nadsuperior, pa niso ane...tudi one imajo kero kilco prevec, kje kako strijo, kdaj mozolj sredi cela...bogpomagaj ne, saj smo vsi samo ljudje.
  • 0
[b]Apologizing does not always mean that you are wrong ... It just means that you value your relationship more than your ego. [/[/size]b] [color=#000066][/size]

#39 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 28 October 2007 - 07:37 PM




Hja, to je pa to. Ko ni v bližini računalnika in vseh mogočih programov za fotošop, pa vsi v šok. =) A sploh kdo pričakuje, da tiste osebe v revijah na slikah v realnosti obstajajo?
Mene celulit ne moti (ne na drugih, ne na sebi), pač, tako je, da se mu takorekoč skorajda noben ne more izogniti (in NE, tudi moški ne!) - tudi manekenke tukaj niso izjema, saj je bilo že večkrat kje pokazano, da ga pa kakšna ful slavna manekenka, kljub popolni postavi, ima. In meni je lepša postava, ki je ženstvena (se pravi, oblinasta) in je prisotnega malo celulitisa, kot pa nek posušen okostjak, kjer niti meso nima več placa med kožo in kostjo, kaj šele celulitis.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#40 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 28 October 2007 - 09:55 PM

QUOTE(ciara @ 28. 10. 2007 - 14:59) View Post

Sahara, se strinjam. Razsvetljava naredi svoje.



ja, definitivno. poglejte se kdaj pod tako svetlobo v ogledalo. vse je še potencirano. sem pa mnenja, da so pač manekenke tudi ženske-navadne smrtnice in imajo celulit. so what? žalostno pa je, da jih mediji tako idealizirajo.
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users