Jump to content


Photo

LUSH


  • Please log in to reply
2636 replies to this topic

#41 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 03 September 2005 - 10:51 AM

pr men se je pa do zdej nabral že kr velik stvari od Lusha. neki sm jih dobila za rojstn dan in podobne priložnosti, nekaj sm jih pa tut sama kupila. In sicer imam 4 žajfice (ena iz morskih alg, ena iz medu in ena iz banan in ena roza k ne vem čiz točn iz česa je biggrin.gif ) - sm zlo zadovoljna z njimi in tut držijo zeloooo dolgo. Še posebej tista iz medu - imam jo že več kot 1 leto in jo uporabljam enkrat do dvakrat na teden pa je še zmeraj nisem do konca porabla.
Potem sem imela že tiste krogle za v banjo. Stem je tako, stvar je zelo draga za samo en kopel ampak je fajn. To je bl tko za posebne priložnosti. Za buble bath je dost bolš taka žajfa k se not nadrobi. Mislm da stane mau več k krogla sam je pa usaj za ene 10krat.
Imela sm še en tuš gel Slammer, ki naj bi bil za zjutraj, da te zbudi. In je res zlo fajn za takrt. Lepo diši po limoni tko da te res kr mau prebudi:)
Spomnm se pa da sm mela tut en piling iz soli za obraz. V taki mejhni škatlci. Traju je kr doug. Nej bi biu pa za čiščenje kože al neki tazag. Tiste je blo tut kr vredu ja.

Evo na splošno sm jst kr zadovoljna z Lushevimi izdeli. Je res da je mau drago sam se mi zdi da maš te njihove izdelke lahko za kr doug časa (razn unih krogel seveda).

LP!
  • 0

#42 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 03 September 2005 - 10:56 AM

a majo kj takega tud v celju?
  • 0
it's not pms, it's you..

#43 Ka

Ka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 628 posts

Posted 03 September 2005 - 07:22 PM

:!: ta kopel z mehurčki :!:
kako to zgleda? in kako jo doziraš?
to me zanima, ker tiste krogle niso zame.
sicer pa imam eno kopel kao iz alg samo je tako temne barve, praktično kot tempera, je pa super, ker nardi veliiiko pene, sam tista barva mi je vseeno malo sumljiva...
  • 0

#44 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 03 September 2005 - 07:31 PM

a to misliš tisto "milo"?? med tem ko natakaš vodo v banjo mau nadrobiš notr...pol se ti pa nardi taka lepa dišeča pena smile.gif
  • 0

#45 Ka

Ka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 628 posts

Posted 03 September 2005 - 07:41 PM

QUOTE(vrana)
. Za buble bath je dost bolš taka žajfa k se not nadrobi. Mislm da stane mau več k krogla sam je pa usaj za ene 10krat.



tole sm mislila. recimo kolko teha mila nakupiš, pa recimo cena, da ti to traja desetkrat. pa nardi notri mehurčke, al sam peno na vrhu?
  • 0

#46 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 03 September 2005 - 07:45 PM

za ceno ne wme ker sem jo že doug časa nazaj kupila. mislm da približn 1500sit. je manjša kot at navadna mila.
peno ti nardi na vrhu...ne vem kako to mislš če ti tut not? oops.gif
  • 0

#47 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28938 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 03 September 2005 - 07:55 PM

QUOTE(Ka)
QUOTE(vrana)
. Za buble bath je dost bolš taka žajfa k se not nadrobi. Mislm da stane mau več k krogla sam je pa usaj za ene 10krat.

tole sm mislila. recimo kolko teha mila nakupiš, pa recimo cena, da ti to traja desetkrat. pa nardi notri mehurčke, al sam peno na vrhu?


te kopeli majo že narezane, potem jo drobiš v banjo v vodo, kot je že rekla vrana. kos ti pol pri blagajni zvagajo in potem veš, kolko plačaš. so pa vsi ti kosi kar zajetni (sigurno več kot 100g, za kolikor majo ceno napisano - 1100 sit), kolko boš porabla naenkrat boš sproti vidla: ko boš mela dosti pene, boš nehala drobiti. wink.gif ti kosi sam peno povrhu delajo, niso tako kot krogle (kao šumeče tablete, ni mehurčkov).
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#48 Ka

Ka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 628 posts

Posted 04 September 2005 - 08:43 AM

imam ful mičkeno banjo in so te kopeli bolj za silo ermm.gif , in sploh če nardi samo peno....pol bom kar pri plavki ostala, dokler je ne zmanjka (torej jo imam lahko za vedno).
katera ve kako se uporablja tiste suhe šampone, meni je v tem lushu en cel kup stvari, ki jih prvič vidim laugh.gif .
  • 0

#49 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 04 September 2005 - 09:36 AM

Jaz sem bila včeraj v Lushu in mi je ful všeč. Lepo diši, ampak cene so pa grozne. Verjetno si bom omislila kakšno kremo za roke.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#50 Jeny

Jeny

    sramežljivec

  • Člani
  • 90 posts

Posted 04 September 2005 - 01:41 PM

Od Lusha sem sprobala kar nekaj stvari, ampak najbolj sta me prepričali maski za lase Marilyn in H'suan Wen Hua.
Prva Marilyn je namenjena svetlolaskam, saj lepo povdari svetlo barvo in lase še celo malo posvetli, hkrati pa jih tudi prav lepo navlaži. To masko jaz uporabljam predvsem pozimi, ko moji sicer naravno blond lasje malo potemnijo ter s to masko pridobijo zlat lesk.
Druga H'suan Wen Hua pa je namenjena poškodovanim, suhim lasem in je iz mojih las res naredila čudeže. Bili so tako poškodovani (od postopka Lite-Ram, ki naj bi sicer "pozdravil" lase, ampak meni jih je uničil), da so se ob vsakem dotiki odlomili po 10 cm in sem mislila, da za mene res ni upanja. K sebi jih je spravila le tale maska ter obloge iz olivnega in jojoba olja. To sem prakticirala kakšne dva meseca in sedaj so moji lasje zopet v prvotnem stanju- mehki kot svila ter se ne lomijo. Tako, da tole masko res priporočam sedaj, ko se poletje bliža koncu in so lasje poškodovani od sonca.
Mi je pa všeč tudi način uporabe teh maskic, saj se jih na lase nanese pred šamponiranjem, torej na suhe lase na katerih se jo pusti nekaj časa (jaz jo imam ponavadi gor kake 2 uri, drugače pa je priporočeno vsaj 20 min.), zatem pa nadaljujete s šamponiranjem in balzamom. Jaz potem kdaj nanesem to maskico tudi namesto balzama in je ok.
Cene teh mask se mi tudi ne zdijo pretirane. Za 225g boste odštele približno 2.000 SIT.
Res priporočam! wink.gif

  • 0

#51 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 04 September 2005 - 03:45 PM

Eh, mene je pa minilo do Lusha. K sreči. biggrin.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#52 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5720 posts
  • Gender:Female

Posted 06 September 2005 - 01:00 PM

QUOTE(Ka)
imam ful mičkeno banjo in so te kopeli bolj za silo ermm.gif , in sploh če nardi samo peno....pol bom kar pri plavki ostala, dokler je ne zmanjka (torej jo imam lahko za vedno).
katera ve kako se uporablja tiste suhe šampone, meni je v tem lushu en cel kup stvari, ki jih prvič vidim laugh.gif .



suhi šamponi: uporabljajo se kot normalni šamponi oz. trdo milo. zmočiš lase, z šamponom parkrat potegneš po laseh, spenih in spereš. niso slabi. jaz imam enega vedno na potovanjih s sabo (praktična majhna pakunga, ki se ne razlije). za doma pa uporabljam tudi lushev trd šampon blondie. full dobra stvar. in traja že skoraj tri mesece (kos za 1200 sit), pa si glavo pere vsaj dvakrat tedensko.
  • 0

#53 Ka

Ka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 628 posts

Posted 06 September 2005 - 03:45 PM

u, hvala.
saj, če se speni, pol valda ni panike...
mogoče si omislim, ko začnem spet nakupovat kozmetiko biggrin.gif (se je odtrgal evrocard, pa je depresija...)
  • 0

#54 SlaybeLLe

SlaybeLLe

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 130 posts

Posted 13 September 2005 - 04:06 PM

off topic...

ker nisem iz lj me zanima če bi mi lohk kera šla neki iskt pa mi poslala (pošlem $$ pa use)
PM pls
thanx
  • 0

#55 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28938 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 16 September 2005 - 04:05 PM

absolutno si bom privoščila peeling za telo gumback express smoothie ... ko bom mela kej cvenka. cena se mi sploh ne zdi pretirana, 2030 sit za 250 g. sicer mi ga je zlo poreklamirala, da je primeren za suho kožo in da je v bistvu 3v1: peeling, gel za tuširanje in kremica za telo. v glavnem: to bo moj naslednji nakup ali namig za darilo. wink.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#56 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 16 September 2005 - 05:00 PM

[quote=Jeny] Od Lusha sem sprobala kar nekaj stvari, ampak najbolj sta me prepričali maski za lase Marilyn in H'suan Wen Hua.
Prva Marilyn je namenjena svetlolaskam, saj lepo povdari svetlo barvo in lase še celo malo posvetli, hkrati pa jih tudi prav lepo navlaži. To masko jaz uporabljam predvsem pozimi, ko moji sicer naravno blond lasje malo potemnijo ter s to masko pridobijo zlat lesk.

predvidevam,da bom šla kupit to masko tongue.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#57 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28938 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 02 October 2005 - 09:40 AM

izrazim iskreno navdušenje nad peelingom gumback express smoothie :thumright: všeč mi je gosta tekstura (da ni samo gel za tuširanje z nekimi zrnci pač), zrnca so fino mleta in ne pregroba, praktično nič se ne peni, diši nekak po banani (mal je čuden vonj, ker se še nisem navadila). koža je po spiranju mehka in gladka, po otiranju z brisačo nimam občutka suhe kože, losjona mi resnično ni bilo potrebno nanesti. iz srca priporočam! wink.gif tut kremica za roke smitten mi je zelo všeč, čeprav je malenkost premastna in rabi nekaj časa, da se vpije. prej sem si roke obsedeno mazala po vsakem umivanju, zdaj pa sam trikrat na dan in nimam občutka suhe kože. porabi se je malo (primerljivo z l'occitane kremo za roke s karitejem, cenovno je lusheva ugodnejša - 100 g stane 1790 sit).
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#58 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 02 October 2005 - 04:05 PM

[quote=Špela]tut kremica za roke smitten mi je zelo všeč, čeprav je malenkost premastna in rabi nekaj časa, da se vpije. prej sem si roke obsedeno mazala po vsakem umivanju, zdaj pa sam trikrat na dan in nimam občutka suhe kože. porabi se je malo (primerljivo z l'occitane kremo za roke s karitejem, cenovno je lusheva ugodnejša - 100 g stane 1790 sit).
Hm, to bi pa mene utegnilo zanimati. Ker meni v bistvu nobena krema pozimi ne pozdravi mojih nenormalno suhih in ranjenih rok (kri mi dobesedno kaplja s členkov..... sem že letala okoli priznanih dermatologov, pa so mi posebej mešali kremce - NIČ ni pomagalo). Najbolj mi še pomagata ta kremca od L'occitane in Alverde Jojoba. Pa to zgolj toliko, da mi roke čez noč zacelijo..... ampak so potem čez dan spet v qrcu (čez dan si jih ne maram veliko mazat - ker mam potem mastne roke, česar ful ne maram..... pa tudi zraven si jih ne nosim). Torej bi te prosila, Špela, če bi malo poročala, kako se dotična kremca od Lush obnese dolgoročno..... sploh zdaj, ko bo bolj mrzlo. wink.gif



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#59 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 03 October 2005 - 01:46 AM

kri s členkov? ojej,ojej ermm.gif maš pa res v k**** potem rokie.kaj pa olivno olje in rokavice čez za čez noč?
pa sj niso vse te kreme za roke masten,jaz sem popizditis dobila,ko sem imela eno tako doma enkrat potem pa em naletela na baleino s q10 in je full fajn,nč filma nima!
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#60 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 03 October 2005 - 02:16 AM

QUOTE(rea)
kri s členkov? ojej,ojej ermm.gif maš pa res v k**** potem rokie.kaj pa olivno olje in rokavice čez za čez noč?

Ma ja - pozimi imam prave pizdarije z rokami. Enkrat sem prišla pozimi na faks, si dala dol rokavice in se usedla k sošolcu, kateri mi je dal pred izpitom še neke zapiske in sem mu jih vse s krvjo zapackala...... pa take scene no..... ermm.gif
Olivno olje in rokavice - to mi nekako ne diši..... si olje gor na rane vlivat.....


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users