Jump to content


Photo

Ideje & svetovalnica za moderiranje naglavnega okrasja


  • Please log in to reply
3763 replies to this topic

#101 gwenchy

gwenchy

    sramežljivec

  • Člani
  • 7 posts

Posted 07 October 2006 - 04:20 PM

okej eno butasto vprašanje. kako pravilno nanesem peno, da mi naredi kodraste lase? ker zadnjič sem dala peno gor, pa se mi niso nič skodrali, sam sprijeti so bli skupaj
  • 0

#102 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 07 October 2006 - 04:30 PM

po mojem ti nobena pena ne bo skodrala las, če nimaš že vsaj valovite. pena samo definira kodre, jih loči... ravnih oz rahlo valovitih las pa ne spremeni v bujno kodrasto pričesko.
to, da so pa lasje bili sprijeti pa je verjetno odvisno od (ne)kakovosti pene.

  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#103 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45477 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 21 October 2006 - 11:39 AM

Moja mama bi si rada dala delat pramene. Ima pa barvane svetlo blond lase, narastek pa temno rjav. Kakšna barva bi najlepše prišla na takšne lase? Jaz bi rekla, da svetlo rjava, zelo bi pa bila hvaležna za druge predloge in po možnosti še kakšno fotkico.
  • 0

#104 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 10 November 2006 - 08:03 PM

Ja mene je zopet primlo pa bi odstopla od mojih blontnih laskov in se pobarvala na temno...
Zaj me muči samo če mi bo pasalo pa nevem al temno rjavo al črno... fuul bol rada bi mela črno samo nevem če mi bo pasalo.

IPB Image
  • 0
Memento mori.

#105 Eva

Eva

    sramežljivec

  • Člani
  • 5 posts

Posted 13 November 2006 - 11:01 AM

Zdravo!

Če mi bo kdo znal svetovat, bom bila zelo hvalezna... smile.gif Stvar je taka: že odkar pomnim imam enako frizuro, do zdaj me to ni ravno motilo, ampak zdaj bi pa res rada spremembo... Je pa problem v tem, da ne vem kakšno naglavno okrasje bi mi pasalo... Pomoč, prosim!

http://i7.photobucke...la/P1020365.jpg

Hvala!

LP, Eva
  • 0

#106 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 13 November 2006 - 11:11 AM

claudija po mojem ti črno ne bi pasalo. kaka svetlo rjava ali pa taka topla rjava s tankimi svetlimi prameni hmm.gif
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#107 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 November 2006 - 10:30 PM

Mene draplje neki za rjavo. Sm že bla rjava afkors, nekak tak:

IPB Image

Pa mi je dokaj všeč, mislim ... ka pa vem. Pozimi sm bleda ko Mortisha, ono res hardcore kredasto bela, pa bi mi verjetno na polt bolj pasala kakšna topla rjava barva namesto črne - kdo bi vedel. Mislim, jaz ne bi ... sej zato pa sprašujem. laugh.gif

Claudija, ti maš modre oči, uh uh, lepo polt, torej morš bit črna - modre oči in črni lasje so meni najbolj fukiš in lepa kombinacija nasploh, res, to že od nekdaj. Si pa tudi dokaj svetla in mogoče boš izpadla tko bolj Satan loving dark soul, ampak jaz mislim, da bi blo fino probat. Al pa da najprej probaš eno lepo čokoladno rjavo al pa ... ja, recimo tako toplo shiny rjavo s čist mini pridihom rdeče, to bi blo na teb HOT. Pa če ti neb blo všeč, bi lahk še zmeri čez pacnala črno. Aja pa na tej slikici si strašno luštna, tudi blond farba je lepa, vidim, da nisi več rumena kot prej, torej Keune šampon pomaga? Čeprav, uh, moram še enkrat poudarit - jaz sem za črno, na tebi definitivno. Ker imaš lep obraz, ki bi potem prišel še bolj do izraza, imaš tudi zelo opazne modre oči in kot sem že omenila - črni lasje in modre oči je najboljša kombinacija nasploh, po mojem okusu. wub.gif Jaz sem tudi šla iz blond na črno in sem bila navdušena, pa folk okoli mene tudi.

Eva, tebi bi pa po mojem mnenju pasala kakšna krajša razmršena pričeska, imaš lepo obliko obraza in si lahko provoščiš krajše lase, pa kakšni medeni prameni bi ti pomoje tudi pristajali, da bi bila frizura bolj razgibana in tko.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#108 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 13 November 2006 - 11:37 PM


DiLeMa,
sicer je čokoladno rjava farba meni ful lepa, ampak jaz še vseeno vztrajam, da ti črni najlepše pašejo. In sploh mi je Mortišasta varianta fabulous. oops.gif


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#109 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19752 posts

Posted 14 November 2006 - 07:04 AM

Claudija, trenutno frizura in barva se mi zdi da ti ful pašeta, mal še počak preden boš spremenila biggrin.gif
DiLeMa, jz sm za rjavo, sploh una zgori je zlo lepa vidt smile.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#110 Eva

Eva

    sramežljivec

  • Člani
  • 5 posts

Posted 14 November 2006 - 10:00 AM

DiLeMa, hvala za nasvet. smile.gif. Kratka frizura bi bila zanimiva sprememba... A vas lahko mogoce prosim za slikco, primer take frizure?
  • 0

#111 Sanies

Sanies

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1113 posts

Posted 15 November 2006 - 05:05 PM

Eva, jazst bi se na tvojem mestu postrigla nekako tako:
IPB Image


Pa ker se vidi da imaš redke lase, bi pomojm fajn zgledal da bi bla tko, neenakomerno postrižena. Pa naredi nekaj s frfrujem! tongue.gif Jazst bi si ga ali postrigla na stran, ali pa "zgostila", ker je za moj okus preredek.
  • 0
Do We Need Distance To Get Close?IPB Image

#112 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 16 November 2006 - 01:33 PM

Jaz sem pa od soboTe črnaa. smile.gif So mi drugi že tudi rekLi naj raje probam s kako rjavo samo jaz pač grem kr direkt da tisto cool.gif . Na začetku mi je bLo žaL, sama sebi sem se zdeLa fuL bLeda ampak po enem dnevu sem se navadLa in mi je postaLo všeč. Tud Ljudje ki me poznajo so mi večinoma rekLi da je fuL dobro. Taq da mi zdaj ni več niti maLo žaL. DiLemcaa meni je so tud črni Lasje v kombinacuji modrih oK naiLepŠii <33 samo jaz niti nimam modih mam nekak sivo zeLene samo na svetLobi večkrat na modro Liči . si Lahko predstavLaš da sem koT petLetni otroK meLa temno rjave oči ? tongue.gif PosvetLiLe so se mi ja hehe. Drugače pa hvaLa za nasveteee !


IPB Image

IPB Image



  • 0
Memento mori.

#113 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 16 November 2006 - 01:35 PM

Fantastično izgleda!!! Čist res, noro ti paše, jaz sem čist navdušena!!! S ktero barvo pa si se pobarvala?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#114 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 16 November 2006 - 01:39 PM

hwaLa oops.gif

Z subrina saTen 02 / črna . Mama me je barvaLa biggrin.gif . Sem pa porabLa 2 barvi.
  • 0
Memento mori.

#115 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19752 posts

Posted 16 November 2006 - 01:48 PM

oh ja, men se pa zdi, da ti je blond bl pasala sad.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#116 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 16 November 2006 - 02:12 PM

aJa no vsaK ma swoje mnenje biggrin.gif

diLeema : IPB Image

wink.gif
  • 0
Memento mori.

#117 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 16 November 2006 - 02:17 PM

Hvala za info ... zlo je lepa barva.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#118 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 19 November 2006 - 01:13 AM

A je možno,da men od Schaume šampon -shea butter in izvlečki kokosa-masti lase?
Ponavad mam 3 dan mal mastne lase in 4 dan si jih umijem.Zdj se mi pa zdi,da so že drugi dan nesvetleči in mal nakazano mastni.Sm ga 2krat zapored uporabla zanalašč in obakrat je blo isto.Ker fora je v tem,da so moji lasje drug dan po šamponiranju še full sveži,kle pa sploh ne(ne pa ravno tudi mastni)ampak malo mastni,brez leska,čudni na otip...
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#119 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 19 November 2006 - 06:22 PM

A si ti mal zgrešila temo?

Drgač pa - ni tle neke posebne razlage, nekaterim pač določeni šamnponi ne pašejo, če vidiš, da ti ne ustreza, ga enostavno zamenjaj.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#120 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15461 posts
  • Gender:Female

Posted 19 November 2006 - 07:01 PM

Dilema ti morš nujno na rjav se preštrihat!!!!!!!!!

Ne posluši Đene in ne barvaj si na črno svoje štrene!!
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users