Jump to content


Photo

Iščem parfum - pomoč!


  • Please log in to reply
383 replies to this topic

#41 alexi

alexi

    sramežljivec

  • Člani
  • 1 posts

Posted 31 May 2007 - 01:37 PM

Cau
mene pa zanima ce katera pozna parfum Destiny od Harley Davidsona. ze pred leti sem si ga kupila, super vonj, ga pa ze nekaj casa ne vidim vec na policah, pa tudi prodajalke ne vejo nicesar, sploh se ze zacudijo ko jim povem da ima HD tudi zenski parfum hmm.gif
Imam obcutek da bo treba povprasat malo v tujini ali pa celo pogledat na e-bay huh.gif
pa link omenjenega parfuma (vcasih je bil v drugacni steklenicki, bolj kot moski HD parfum):
http://www.fragrance..._H__brands.html

LP
  • 0

#42 Morena

Morena

    sramežljivec

  • Člani
  • 17 posts

Posted 30 June 2007 - 01:50 PM

Jaz pa iščem parfum Bon Bons Malizia Milk Shake!!! A se ga da kje dobit, ker ga nikjer ne zasledim več! sad.gif
  • 0

#43 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 30 June 2007 - 02:18 PM

Ujej teh parfumov se pa jaz spomnem. Imam še enega doma ki mi stoji na polici, ma ni ta ki ga ti želiš, en drug vonj. Pri nas mislim da se ne dobi več tega, v Italiji pa morda še.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#44 Šišyka

Šišyka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1412 posts
  • Location:Universe Of Fun
  • Interests:copranje in izdelava nevarnih zvarkov :P

Posted 30 June 2007 - 08:31 PM

QUOTE(Morena @ 30. 6. 2007 - 14:50) View Post

Jaz pa iščem parfum Bon Bons Malizia Milk Shake!!! A se ga da kje dobit, ker ga nikjer ne zasledim več! sad.gif


haha identičnega mam jst še zmer doma v kopalnci na polički laugh.gif sam sm ga kupla že 100 let nazaj in je pomoje že čist pokvarjen
  • 0
IPB Image
Če imaš nekoga rad, ga imaš zmeraj, ne glede na danes, jutri ali včeraj. Če imaš nekoga rad, ga imaš vedno in preprosto rad, za to ni čas merilo!

#45 Morena

Morena

    sramežljivec

  • Člani
  • 17 posts

Posted 30 June 2007 - 11:07 PM

Aja hehe biggrin.gif js bi ga pa tko rada imela ker mi tko lepo diši. Sem tut sama kupla flaško že pred nevem koliko leti pa bi ga spet rada,sem iskala po nemšem ebayu pa sem najdla s takšnim imenom, sam druga embalaža, menda je enak hmm.gif Sam zdej čakam odgovor ker nevem če pošiljajo te parfumčke tut v Slovenijo al sam po Nemčiji.
  • 0

#46 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 30 June 2007 - 11:47 PM

LOL, jst mam enega skoraj polnega če rabi, samo je sat kaka 4 leta laugh.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#47 Morena

Morena

    sramežljivec

  • Člani
  • 17 posts

Posted 01 July 2007 - 10:04 AM

Coco* res ga imaš worship.gif Ja bi ga rabla biggrin.gif sam zdej nevem kako je s tem kakšen je rok trajanja pri parfumih, po moje če se je vonj kaj spremenil in barva ni več uporaben. Lahko preveriš kako je s tem, pa če te je volja bi mi ga poslala?blush3.gif
  • 0

#48 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 01 July 2007 - 12:07 PM

Evo zdej sem šla pogledat, notri ga je še polovica, ne 3/4 oops.gif . Meni se zdi, da je vonj nespremenjen. Pošljem ti ga komot, meni je itak od samega začetka smrdel in sem ga uporabljala samo za to, da sem bratu špricala po povštru in ga jezila, ker tega vonja potem ni mogu spravit ven biggrin.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#49 Morena

Morena

    sramežljivec

  • Člani
  • 17 posts

Posted 01 July 2007 - 12:55 PM

No super biggrin.gif Sej mislimo pravega ne http://www.ciao.it/B...Opinione_847343 na sliki je modro bel smile.gif Mi daš mail da ti napišem naslov kam mi pošlji?
  • 0

#50 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 01 July 2007 - 01:58 PM

Ja, uni smrdeči, ki daje neki po kokosu laugh.gif
Ja komot. A poštnino kriješ ti? tongue.gif S kje si sploh?
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#51 Morena

Morena

    sramežljivec

  • Člani
  • 17 posts

Posted 01 July 2007 - 02:04 PM

hmm.gif men se pa ne zdi da bi mel sploh po kokosu vonj.. Dej mail da se zmenimo po mailu smile.gif
  • 0

#52 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 12 July 2007 - 10:32 AM

a lahko ene par parfumov napišete ki imajo sladek ali sadni vonj?? js skoz voham pa zmerej falim. flaška men čist drugo pove kukr je vsebina :/ tko da če ve katera kakšnega bi se priporočila za seznam biggrin.gif (za Escadine že vem tko da če je še kakšna druga ideja)
  • 0
It's often just enough to be with someone.
I don't need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You're not alone.

#53 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 16 August 2007 - 06:55 AM

sladki:
Dior - Poison, Hypnotic Poison, Miss Dior Cherie
Escada - Magnetism
Thiery Mugler - Alien
Chanel - Coco Mademoseille
Givenchy - Very Irresistible

sadni, s tem milsiš cvetlične (oz. sadno cvetlične ker so večinoma mešanih vonjev?):
Ferre - Rose
Kenzo - Flower

Zdej prav sadnjih vonjev mislim da ni, oz. so te note prisotne že tako ali tako v večini vonjev, mislim pa da ne obstaja parfum ki bi dejansko dišal npr. po hruškaš, al pa meloni. Pomoje se ti vonji smatrajo za preveč prehrambene.


Q:
Ima katera izkušnje s parfumi Agent Provocateur?
IPB Image

Pa zanimajo me še parfumi Revlon smile.gif .
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#54 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 18 August 2007 - 10:37 PM

QUOTE(alexi @ 31. 5. 2007 - 14:37) View Post

Cau
mene pa zanima ce katera pozna parfum Destiny od Harley Davidsona.

LP

V Milerju sem danes vidla da imajo parfume Harli Dejvidson, če je pa prav Destini pa ne vem, Pejdi pogledat wink.gif .
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#55 ~*Butterfly*~

~*Butterfly*~

    sramežljivec

  • Člani
  • 27 posts

Posted 18 August 2007 - 11:04 PM

Kristy, od parfumov, ki ti jih je naštela Crna ti najbolj priporočam Hypnotic Poison. To parfum je meni osebno zelo všeč!
  • 0
Če ljubiš nekoga, ga pusti da gre.
Če sta si usojena, se bo vrnil.

#56 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45345 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 05 October 2007 - 12:58 PM

Ali je katera slučajno še kje zasledila Escadin Sunset heat? Sem ga iskala in v Mariboru ga več nimajo.
  • 0

#57

  • Guests

Posted 18 December 2007 - 10:52 PM

Mene pa zanima, če katera pozna kakšne parfume brez vsemogočih kemikalij? hmm.gif Torej takšne v stilu naravne kozmetike ...
  • 0

#58 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 18 December 2007 - 10:57 PM

Lavera ima toaletne vodice iz wellness kolekcije, sem zadnjič gledala v Biotopicu. Videla sem kokos/vanilija, pa vrtnica in gozdne jagode in še kaj.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#59

  • Guests

Posted 18 December 2007 - 10:59 PM

Uuu, super! Hvala DiLeMa, bom malo pobrskala. wink.gif
  • 0

#60 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 23 December 2007 - 09:25 PM

Je že ktera sprobala tale parfum? Me zanima kakšen je in kje se ga sploh dobi. Vidim tudi, da ni ravno poceni, na internetu 30ml stane okoli 60€.

Viktor & Rolf - Flowerbomb


IPB Image

Note: jasmin, frezija, orhideja, bergamot, zeleni čaj

Primeren za letni čas: jesen, zima

Priložnost: Eksplozivna mešanica svežih in sladkih not, sofisticirana in glamurozna dišava, s stekleničko v obliki diamantne »bombe«, ki asociira na vonj. Omamna eksplozija cvetličnih not v orientalskem stilu vas bo zapeljala in odpeljala v pisan svet orienta. Dišava je popolna za sklepanja novih poznanstev (tako poslovnih kot tudi osebnih), druženje z ljubljenimi osebami in nakupovalne dneve, saj je zelo prijetna, opazna a nevsiljiva, tako da si bodo vas ljudje zapomnili po čudoviti dišavi, ki ste jo nosile.

Tip vonja: orientalski s pridihom cvetličnega
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users