Jump to content


Photo

ZARA


  • Please log in to reply
179 replies to this topic

#101 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 10 April 2012 - 09:00 PM

Jaz sem bila danes res zgrožena.
Se dajo dobiš fajn kosi, po normalnih cenah ja, ampak večina stvari trenutno je pa noro precenjenih.

Poskusila sem neke kratke hlače, ki so mi na pogled zgledale ful lepe, ko sem jih oblekla, katastrofa. Material pa 100% sintetika. So pa bile take bolj pidžama stil in če bi ble svilene, bi blo res lepo. Cena, 40eur. :AJEBEŠ:

Edit; te

Posted Image
  • 0
Viens, reste ici!

#102 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16934 posts
  • Gender:Female

Posted 10 April 2012 - 10:28 PM

Zara je večinoma čisto precenjena. Tudi v času razprodaj so bedna znižanja, za lepe stvari.
Kvaliteta pa je morda le malenkost boljša kot H&M (po mojih izkušnjah).
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#103 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23506 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 11 April 2012 - 10:48 AM

Ima katera trenča iz Zare. Sem gledala ene za 50€ in ene za 80€ in me zanima, če so kvalitetni.
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#104 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 11 April 2012 - 10:54 AM

Jaz imam enega že nekaj let. Vse super, razen da sem že kupila takšnega, kjer so gumbi viseli že na zadnjih nitkah. Ker je bil še edini. Pa mi jih je potem babi prišila nazaj. Ostalo pa vse BP, še zdaj mi je noro lep.
  • 0

#105 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 11 April 2012 - 03:46 PM

Meni se zdijo trenči, plašči in balzerji iz Zare kar solidno kvalitetni.
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#106 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82519 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 11 April 2012 - 06:07 PM

Jaz sem svojega pred kratkim 'vrgla stran', ker so mu gumbi dobesedno razpadli in bi dala za nove več, kot je bil trenč. Je bil pa znižan takrat iz 60 na 30.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#107 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 11 April 2012 - 09:13 PM

Jina, danes sem v ZARI sprobala one bele hlače, kot jih imaš ti. Ful so lepe, sploh zlati detajli, a mi je previsok pas. Tako da iščem dalje..
A je samo naša ZARA tako čudna da nimajo nobenega sandala v 36ki? Samo od 37 gor, vse. :huh: Imajo pa lepe modele poletnih natikačev letos.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#108 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82519 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 11 April 2012 - 09:18 PM

Joj, škoda da ti je. Meni je ravno prav, res sovražim čisto nizke pasove.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#109 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 11 April 2012 - 09:19 PM

Jaz tudi ne nosim onih ravno-da-ti-pokrije. Ampak ta se mi zdi pa prav visok, ne normalen. Ali pa smo samo tako navajeni zadnje čase.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#110 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82519 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 11 April 2012 - 09:42 PM

Meni se zdi normalen, kot piše. Nekateri so še ful višji, prav do popka. Tisto mi ni.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#111 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 11 April 2012 - 09:46 PM

^ meni je grozno grdo, ko se ti, sploh poleti pod kakšno prosojno tanjšo majico, pozna rob hlač tako visoko. Zato imam raje nižje, pa navajena sem tako. V ZARI so mi vsi previsoki, tam nikoli ne dobim hlač, razen pajkic / legic, te imajo super.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#112 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16496 posts
  • Gender:Male

Posted 28 June 2012 - 07:00 AM

Katera ve kdaj se v Zari začnejo znižanja? Nekje sem prebrala, da danes, ampak na strani ni še nič znižano...

Edit: Očitno po vsej Evropi danes. Sem bila včeraj v mestu in so imeli ogromno robe, so že vse ven dali.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#113 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 15 October 2012 - 05:50 PM

A prav vidim ceno? LOL
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#114 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 25 December 2012 - 12:21 PM

Jaz sem tako zelo razočarana nad Zaro, da razmišljam da sploh več nikoli ne bi tam kupovala. Ampak je problem, ker mi imajo najlepše stvari, ki najlepše pašejo na mojo postavo.

 

Ampak glede na kvaliteto so cene odurno visoke. Pred dvema mescema sem kupila kavbojke za 40eur. Včeraj jih oblečem in so se mi pri zadnjem žepu na riti vtrgale. Pa mi niti približno niso preozke ali karkoli, blago je sprhnelo! Nimam več računa, ampak jih nameravam v četrtek nest nazaj. Sicer dvomim da mi menjajo...

 

Za božička sem dobila jopico, ki je že vtrgana. Mislim ja, bi morala bit mama bolj pazljiva ko je kupovala, ampak moj point je, da je v Zari pol stvari že uničenih in moraš bit kot sokol ko kupuješ, ker imaš res veliko šanso da nabašeš na nekaj vtrganega, umazanega...

 

Ful sem jezna in sem morala to iz sebe dat.


  • 0
Viens, reste ici!

#115 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13739 posts
  • Gender:Female

Posted 25 December 2012 - 12:26 PM

Jaz imam posebno mapo kamor spravljam vse račune in vse zadeve, s katerimi so "opremljena" nova oblačila. Dosti imam škart robe in te čisto razumem!


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#116 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 25 December 2012 - 01:07 PM

Ja, pametna ideja. Jaz načeloma tudi, razen za hlače in take stvari ko sem pač "prepričana", da se ne bo nič zgodilo.

 

Aja, pa VSE kratke hlače in krila, ki imajo skrito zadrgo so za stran, ker se je zadrga pokvarila. Meni se bo prav zmešalo od te Zare. :/


  • 0
Viens, reste ici!

#117 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 25 December 2012 - 01:15 PM

Včasih si šel v Zaro, ker si se hotel oblečt poceni, danes pa... bth_smiley_thefinger.gif

Podn kvaliteta za preveč denarja.


  • 0

#118 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27041 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 25 December 2012 - 02:16 PM

Ja, pametna ideja. Jaz načeloma tudi, razen za hlače in take stvari ko sem pač "prepričana", da se ne bo nič zgodilo.

 

Aja, pa VSE kratke hlače in krila, ki imajo skrito zadrgo so za stran, ker se je zadrga pokvarila. Meni se bo prav zmešalo od te Zare. :/

Daj novo notri, zakaj bi metala cele hlače proč zaradi zadrge? 


  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#119 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82519 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 25 December 2012 - 02:22 PM

Jaz sem letos v Zari kupila natanko eno cunjo, ravno zaradi tega.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#120 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 25 December 2012 - 02:26 PM

Daj novo notri, zakaj bi metala cele hlače proč zaradi zadrge? 

 

Bom! :)

Grem zdaj v četrtek v Zaro zagnjavit da mi zastonj naredijo to, če ne bodo hteli pa nesem k šivilji.

 

Hotela sem samo poudarit, da so se mi vse vse vse skrite zadrge uničile. Pa da ne bo pomote, te stvari mi niso ultra oprijete. Krila si celo zaprem zgoraj in potem potisnem na pas, tako da ni nobenega siljenja. :/


  • 0
Viens, reste ici!




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users