Jump to content


Photo

Pudri


  • Please log in to reply
3354 replies to this topic

#1 metulj

metulj

    sramežljivec

  • Člani
  • 6 posts

Posted 15 March 2005 - 07:36 PM

Pozdravček!

Ali mogoče katera ve, kje bi lahko dobila puder Lumene?
Včasih so ga imeli v City parku, sedaj pa tistega kotička tam ni več.
Kje ga naj najdem?

Hvala in lep pozdrav!
  • 0

#2 ica

ica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 148 posts
  • Interests:make up

Posted 15 March 2005 - 08:00 PM

Znamke Lumene v Slovenijo ne uvažajo več, tko da bo treba pogledat po drogerijah, kjer je ta puder še ostal. Ali pa pokliči uvoznika Imex Trade v Trzin.
  • 0

#3 *Ar|anchY*

*Ar|anchY*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 532 posts
  • Location:kranj

Posted 06 April 2005 - 02:34 PM

ker je to tema o pudrih bi kar tukaj zastavila svoje vprasanje!
V kratkem bom sla namrec v soping in bi potrebovala nasvet, kater puder v prahu/kamnu naj kupim. Stara sem pa 18 let!
ce katera ve za kasnega vredu, naj prosim napise!
lp
  • 0

#4 Helena

Helena

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 117 posts
  • Location:Izola
  • Interests:kozmetika in ličenje:-)))))

Posted 06 April 2005 - 07:32 PM

Pozdravjena..
Pred nasvetov, bi bilo dobro če tudi malo opišeš, kašen tip kože imaš..ker je zelo odvisno od tega ali imaš suho, kožo, ali imaš mastno ali pa celo mešano kožo.
Si že kdaj uporabljala puder, ali bo to tvoj prvi nanos?
Bi želela, polno prekrivanje, imaš morda lesk na obrazu, pa bi vse to želela prekrit s pudrom?

Lep pozdravček
  • 0
Ženske se ne delijo na lepe in grde, temveč na urejene in neurejene:-))))

Helena

#5 *Ar|anchY*

*Ar|anchY*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 532 posts
  • Location:kranj

Posted 07 April 2005 - 03:16 PM

caw!
ja kozo mam cisto naormalno, niti ne mastno, niti suho!
ja, uporabljala sem ze puder v prahu od Giordani Gold, pa mi ej biu kar vsec samo ga zmankuje... ermm.gif
lp biggrin.gif
  • 0

#6 *Ar|anchY*

*Ar|anchY*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 532 posts
  • Location:kranj

Posted 09 April 2005 - 07:56 PM

nobenega nasveta? cry.gif
  • 0

#7 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 10 April 2005 - 09:42 AM

QUOTE(*Ar|anchY*)
nobenega nasveta? cry.gif


js ti na žalost ne morm pomagat, ker ne uporabljam pudra in posledično pojma nimam o tem .... laugh.gif
  • 0

#8 Helena

Helena

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 117 posts
  • Location:Izola
  • Interests:kozmetika in ličenje:-)))))

Posted 10 April 2005 - 10:13 AM

Kaj pa če bi za spremembo provala tekoči puder..tisti od Giordanija, je tudi zelo vredu...čez pa dala puder v prahu..tako bo bolj naraven videz...

Nisi nikoli uporabljala tekočega? ali pa morda kombiniranega? Tri v enem varjanta?
  • 0
Ženske se ne delijo na lepe in grde, temveč na urejene in neurejene:-))))

Helena

#9 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 10 April 2005 - 10:28 AM

[quote=Špela][quote=*Ar|anchY*]nobenega nasveta? cry.gif[/quote]

js ti na žalost ne morm pomagat, ker ne uporabljam pudra in posledično pojma nimam o tem .... laugh.gif

Jaz ga tudi ne uporabljam vec in imam lepso kozo kot prej.
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#10 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 10 April 2005 - 10:35 AM

QUOTE(*Ar|anchY*)
ker je to tema o pudrih bi kar tukaj zastavila svoje vprasanje!
V kratkem bom sla namrec v soping in bi potrebovala nasvet, kater puder v prahu/kamnu naj kupim. Stara sem pa 18 let!
ce katera ve za kasnega vredu, naj prosim napise!
lp


Meni so všeč od Isa Dore v kamnu. Je svilenkasta tekstura, se lepo namaže in je dolgoobstojen. Drugače pa imam raje telkoč puder, ker naredi polt bolj naravno, bolj prekrije...

LP N
  • 0

#11 Helena

Helena

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 117 posts
  • Location:Izola
  • Interests:kozmetika in ličenje:-)))))

Posted 11 April 2005 - 07:59 AM

[quote=Marjetka][quote=Špela][quote=*Ar|anchY*]nobenega nasveta? cry.gif[/quote]

js ti na žalost ne morm pomagat, ker ne uporabljam pudra in posledično pojma nimam o tem .... laugh.gif

Jaz ga tudi ne uporabljam vec in imam lepso kozo kot prej.[/quote]

Puder ne ogroža kože....če je neha pravilna ...če se pred vsakim nanosom pudra nanese plast kreme in če se ga vedno temeljito očisti iz obraza,...

V dananšnjem času ( polnem smoga in drugih nesnag v ozračju) je puder celo zaščita za obraz, pa tudi pred mrazom in vročino, kajti nekateri pudri vsebujejo tudi zaščitne faktorje..
  • 0
Ženske se ne delijo na lepe in grde, temveč na urejene in neurejene:-))))

Helena

#12 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 11 April 2005 - 10:09 AM

QUOTE(Helena)


Puder ne ogroža kože....če je neha pravilna ...če se pred vsakim nanosom pudra nanese plast kreme in če se ga vedno temeljito očisti iz obraza,...

V dananšnjem času ( polnem smoga in drugih nesnag v ozračju) je puder celo zaščita za obraz, pa tudi pred mrazom in vročino, kajti nekateri pudri vsebujejo tudi zaščitne faktorje..


ma, js ne vem, mene ne bo noben prepričal v blagodejne učinke pudra. ga pač ne uporabljam in ga tut ne mislim. to je to. ampak vseeno hvala za nasvet. zaščito pred soncem mam pa v dnevni kremi s faktorjem, bo kr dost.
  • 0

#13 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 11 April 2005 - 11:13 AM

[quote=Špela][quote=Helena]
Puder ne ogroža kože....če je neha pravilna ...če se pred vsakim nanosom pudra nanese plast kreme in če se ga vedno temeljito očisti iz obraza,...

V dananšnjem času ( polnem smoga in drugih nesnag v ozračju) je puder celo zaščita za obraz, pa tudi pred mrazom in vročino, kajti nekateri pudri vsebujejo tudi zaščitne faktorje..[/quote]

ma, js ne vem, mene ne bo noben prepričal v blagodejne učinke pudra. ga pač ne uporabljam in ga tut ne mislim. to je to. ampak vseeno hvala za nasvet. zaščito pred soncem mam pa v dnevni kremi s faktorjem, bo kr dost.
Jaz poleti tudi ne uporabljam pudra, ker se mi zdi, kot da mam obraz oblečen in bom eksplodirala. :clown: Pozimi ga pa imam zaradi zaščite. Nasplošno se pa pudram izredno malo.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#14 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 11 April 2005 - 08:37 PM

Jaz pa ne morem brez pudra. Se počutim full slabo, pa še bleda sem ermm.gif Me vsak vpraša, če sem bolna ermm.gif

LP N
  • 0

#15 espea

espea

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 155 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 11 April 2005 - 10:12 PM

[quote="Nadi"]Jaz pa ne morem brez pudra. Se počutim full slabo, pa še bleda sem ermm.gif Me vsak vpraša, če sem bolna ermm.gif

Se podpisem pod to Nadi. Jst imam isti problem rolleyes.gif Zadnjic me je soseda ceu dopoldan prepricevala da mi je slabo, k sm tok bleda. No ja, to se men zgodi, ce grem cisto slucajno na teraso brez fasade na obrazu. oops.gif mad.gif
  • 0

#16 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 11 April 2005 - 10:27 PM

U, meni je pa všeč bledoličnost (tudi sama sem bolj kot ne). Niso mi všeč razni rdeči poudarki ličnic. :clown:
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#17 LPgirl

LPgirl

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 578 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 12 April 2005 - 06:26 PM

Mene pa zanima glede na to da še nikoli nisem uporabljala pudra, kakšen puder priporočate za težavno, mastno najstniško kožo. Rada bi da bi mi puder prekril čim več nepravilnosti kot so raznorazni mazoljčki, ogrci...
  • 0

#18 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 12 April 2005 - 08:51 PM

Glede nato, da še nisi uporabljala pudra je mogoče bolje, da za začetek mozoljčke prekrivaš samo s korektorjem, čez pa naneseš puder v kamnu.

LP Nadi
  • 0

#19 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 23 April 2005 - 01:18 AM

Sem se odločila malo menjat puder. Odločam se za Chanel Double Perfection. In me zanima, če ga je katera že uporabljala in kako se je obnesel (predvsem na tistih s suho kožo). Od drugih sem slišala same pohvale... da je res perfekten.
Predvsem pa me zanima, če katera ve, kakšna je cena.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#20 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 25 April 2005 - 12:07 AM

Nadi! V čem je razlika med Colour adpat in ta novim Colour Adapt Sheer Radiance? Mislm,sm prebrala,da ma ta nov neke svetleče delce,ampak mi ni kej jasn preveč...!
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users