Jump to content


Photo

MAC


  • Please log in to reply
675 replies to this topic

#21 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 13 October 2007 - 07:37 PM

ciara, sej jaz si tudi ne bom mogla narediti nekih velikih zalog, ampak nekaj pa bo. Upam... oops.gif


  • 0

#22

  • Guests

Posted 13 October 2007 - 07:39 PM

Lala. lahko se zmenimo, če boš vzela kakšen pigment, da svaka enega vzameva, pa potem razdeliva na pol. Pol je ful velik, pa še dve različne barve maš pol.

Sej z MAC velko zalogo nardit je po moje kr težko za nas, navadne smrtnike. tongue.gif Nekaj pa bo, jaz tud upam. smile.gif
  • 0

#23 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 13 October 2007 - 07:49 PM

QUOTE(ciara @ 13. 10. 2007 - 20:39) View Post

Lala. lahko se zmenimo, če boš vzela kakšen pigment, da svaka enega vzameva, pa potem razdeliva na pol. Pol je ful velik, pa še dve različne barve maš pol.


Ja, to bi bilo ful fajn. smile.gif (Jaz bi nekaj v malo temnejših barvah oops.gif )

Ali ve katera, če na Dunaju pridajajo MAC sample pigmente ? To se tudi ful splača vzet.
  • 0

#24

  • Guests

Posted 13 October 2007 - 07:54 PM

Ja, semple so tud fajni. Al pa seti, ko je več malih flašk noter.
Lala, jaz bi isto temnejše. thumbup.gif Se bova še zmenile, če si za to. Itak smo se o tem že tud z drugimi menile, pa upam, da bomo zrihtale to hmal. Sam, da nam ena prinese hehehe
  • 0

#25 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 13 October 2007 - 07:59 PM

Ja, lahko pa tudi preko e-baya sample naročimo. smile.gif
  • 0

#26

  • Guests

Posted 13 October 2007 - 08:00 PM

Kdo bi pa noroču? Jaz nimam pojuma, kako se naroča(mislim plača), pa če je s kartico, je jaz nimam.
  • 0

#27 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 13 October 2007 - 08:08 PM

Ni nujno, da se plača s kartico. Lahko se dogovoriš s prodajalcem in mu pošlješ denar (s priporočenim pismom). Pol bi si pač vse razdelile poštnino.
  • 0

#28

  • Guests

Posted 13 October 2007 - 08:35 PM

Aaaa to pa nisem vedla. Ja. to bi blo pa fanj. Če bi si delile, ne bi tolk velik pršlo za poštnino.
  • 0

#29 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 13 October 2007 - 08:41 PM

A misliš, da bi lahko ? oops.gif Pa zberemo ponudbe pa si naročimo potem skupaj. smile.gif Ker sample je boljše. Meni vsaj. Pa niti mi ni toliko nujno, da imam pigment od MAC-a. Zadnič sem našla eno stran, ko prodajajo pigmente in so po 1$ sample. To bi bilo tudi fajn prečekirat. smile.gif Samo pač ni preko e-baya. rolleyes.gif

Ampak nekaj od MAC-a bi pa tudi rada imela, ker je ful kvaliteta. Pa sample mi je še mogoče boljše, ker si lahko dosti več barv vzameš za tak denar.

A mogoče veš, koliko prb. stanejo MAC sample pigmenti ?
  • 0

#30

  • Guests

Posted 13 October 2007 - 08:57 PM

Ne vem, lala. sad.gif Jaz imam eno stran, kjer so pigmenti od NYX in niso dragi. Mislem, da tavelika flaška pride 5 dolarjev s poštnino vred. Pa baje je kar dobra firma NYX.

Sej lala, če ne bomo našle semplov, bomo pa pač mal razdelile tavelike, pa bo vsaka več barv dobila, pa ene tok količine, kokar je semple smile.gif
  • 0

#31 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 13 October 2007 - 09:02 PM

Ma ja biggrin.gif

Uuu, tista stran bi me znala zanimat oops.gif A bi naročile ? (Jaz sem postala čisto obsedena s temi senčkami & pigmenti)
  • 0

#32

  • Guests

Posted 13 October 2007 - 09:42 PM

Enako lala heheheh. Sam za tebe bolj normalno izpade, k si še mlajša. Jaz pa že mal nora izpadem hehehe. (joke) A boš link, da si mal pogledaš, kaki so pigmenti?
  • 0

#33 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 13 October 2007 - 09:44 PM

Ja, prosim. woot.gif

Ma kaj, jaz že v mladosti toliko zapravljam... Upam, da se ne bo to stopnjevalo, ker bom bankrotirala. huh.gif tongue.gif
  • 0

#34

  • Guests

Posted 13 October 2007 - 09:48 PM

Jaz hvala bogu nisem mogla tokl, ker takrat še ni blo tolk vsega hehehe. Na link:

http://stores.ebay.c...1QQftidZ2QQtZkm
  • 0

#35 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 13 October 2007 - 09:59 PM

Moder je nor blush1.gif Pa tisti sivi, rjavi, roza .. Ma, vsi so super oops.gif

5$ s poštnino vred pa niti ni toliko, če gledaš da je to prbl. 3,5eur.
  • 0

#36

  • Guests

Posted 13 October 2007 - 10:02 PM

Pa tam na strani klikni na MAC pigmente. So 17 dolarjev, mensezdi. Brez poštnine.

Jaaa, ti so fuul lepi. Pa ni slaba ta znamka NYX, vsaj pravjo tko. Jaz drugače nisem strokovnjak neki za te stvari. smile.gif

Bomo dobile eno, da nam naroči, k se spozna na to. Upam.
  • 0

#37 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 13 October 2007 - 10:22 PM

Ja, jaz tudi. huh.gif
  • 0

#38 luminelle

luminelle

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1429 posts
  • Location:Woods

Posted 13 October 2007 - 11:39 PM

Zivijo zenske! biggrin.gif


Sem bila na licenju in je hamre!Sencke so super pigmentirane in se jih malo uporabi.Make-up je vredu(jaz ga sicer ne nosim in nisem navajena) ampak blush mi je hamre.Po 8urah je se vedno viden.
Naredila mi je macje ocke z temno lila sencko&bez simrasto.Tudi kupila sem si dve sencki (cena 15€) - umazano zlato ter rjavo z lila odbleskom.Lepota vam pravim. biggrin.gif
Frcica: zs.
  • 0
Achte auf deine Gefühle, denn sie formen die Energie und damit dein Leben!

#39

  • Guests

Posted 14 October 2007 - 12:14 AM

Mmm, verjamem luminelle. Komaj čakam, da si kako senčko kupim. smile.gif
  • 0

#40 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 14 October 2007 - 10:48 AM

luminelle, a bi slikala & prilepila ? oops.gif

Mačje oči wub.gif
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users