Jump to content


Photo

Kreme za obraz z ZF


  • Please log in to reply
949 replies to this topic

#581 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16076 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 11 August 2019 - 02:36 PM

Od Sundance sensitice 50 pa je ocitno razprodana. V 4 DM sem jo iskala oa niso imeli. Na splosno so bile vceraj zelo izropane police z SPF, kot da ne narocujejo vec.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#582 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 11 August 2019 - 09:54 PM

Ni več sezona. 🙈
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#583 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 29 September 2019 - 10:23 PM

Sunprise-Mild-Airy-Finish.jpg

Jaz imam zdaj tole kremo zgoraj. Za samostojno uporabo mi je super, kljub temu, da je mineralna, ne pušča belih sledi, se hitro vpije, ni mastna, meni pusti tak bolj mat finiš. Minus je to, da poudari suhe predele kože. Kot podlaga za puder je pa obupna. Tekočega pudra si sploh ne morem normalno razmazat, mi kar bremza in na koncu izgleda obupno. Tudi, če sem si čez to kremo dala primer za puder, ni pomagalo.

 

Ob enem naročilu sem pa dobila testerja dveh Purito krem z ZF.

 

dbe8048ba64a8caa9abb8398074efb1a.jpg

Water, Cetyl Ethylhexanoate, Butylene Glycol, Glycerin, Dipropylene Glycol, Zinc Oxide, Silica, Niacinamide, 1,2-Hexanediol,
Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Titanium Dioxide(CI 77891), Sodium Polyacryloyldimethyl Taurate, Cetearyl Olivate,
Sorbitan Olivate, Madecassoside, Asiaticoside, Madecassic Acid, Asiatic Acid, Stearic Acid, Lauroyl Lysine, Disodium EDTA,
Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Adenosine, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer 
 
838e810037cfefab6dbbf136972d0a24.jpg

 
Water, Butylene Glycol, Glycerin, Dicaprylyl Carbonate, Dibutyl Adipate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Hydrogenated Polyisobutene, 1,2-Hexanediol, Niacinamide, Ethylhexyl Triazone, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Silica, Cetearyl Olivate, Cetearyl Alcohol, Centella Asiatica Extract, Hyaluronic Acid, Tocopherol, Sorbitan Olivate, Glyceryl Stearate SE, Methyl Glucose Sesquistearate, Sorbitan Stearate, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Disodium EDTA, Adenosine, Anthemis Nobilis Flower Oil, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin

 

 

Modra ima mineralne filtre, zelena pa kemične. Obe sta mi bili všeč, čeprav mi tudi ta mineralna ni bila všeč kot podlaga za puder.

 

Podgana, kakšni se ti zdita po sestavinah? Sploh ta zelena me zanima v primerjavi s Cosrx Aloe.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#584 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14911 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 23 October 2019 - 08:39 AM

Jaz sem nabavila Neostrato, ki jo oglasuje ADP. Vse kar lahko recem je wau.
Vse je super, edino smrdi za znoret. Zdaj gledam, ce se jo da dobit se kje razen na notino.si. Morda katera ve?
Ne pusca belega filma pa obarvana je malo. V bistvu cez potegnem samo se malo pudra v kamnu, bb kreme sploh ne rabim. Super je.Attached File  Screenshot_20191023-093916_Chrome.jpg   79.45KB   0 downloads
  • 0
 

#585 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 23 October 2019 - 08:47 AM

Hm. Saj nima nekaj vonja? Moja je ful stara, ampak bom preverila. Mogoce ima vonj po filtrih, ampak ni mocan.
Facethefuture ima.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#586 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16872 posts
  • Gender:Female

Posted 23 October 2019 - 08:47 AM

Marmelada, mogoce ti to pomaga
https://labmuffin.co...ater-sun-block/
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#587 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14911 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 23 October 2019 - 09:22 AM

Tnx podgana. Saj najbrz je to to. Sem navajena kemicnih.
  • 0
 

#588 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 23 October 2019 - 10:10 PM

Marmelada, mogoce ti to pomaga
https://labmuffin.co...ater-sun-block/

Tole sem pa že brala ja. :) Ma saj bom pomoje naročila Purito Centella Green Level Safe Sun, za preizkusit, kako mi je na dolgi rok v primerjavi s Cosrx Aloe.

 

Fiona, Podgana, a sta probali tekoči puder namazat čez Neostrato? Ne vem, a so vse kreme z mineralnimi filtri tako slabe za pod puder, ali sta samo Sunprise in tale Purito zgoraj pri meni imeli tak učinek.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#589 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 24 October 2019 - 07:13 AM

Zakaj pa menjate Cosrx? : )
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#590 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 24 October 2019 - 10:33 AM

Jaz čisto iz firbca rada probam kaj drugega. :D Mi je pa Cosrx zakon in čisto možno, da ga tale Purito krema ne bi presegla, oziroma bi se samo potrdilo, da je Cosrx moja zmagovalka zaenkrat. :D
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#591 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 24 October 2019 - 10:47 AM

Potem je mogoce v pudru problem. Neostrata je sicer zelo specificna. Nanasa se kot neko suho olje (najbrz toliko silikonov) in se zna posvaljkati. Ostale mineralne so pa super primer (tudi Sunprise).
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#592 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 24 October 2019 - 12:43 PM

Imam Dior Forever. Hm, bom pa res enkrat probala še L'Oréal Infallible tekoči puder, ki ga imam doma. Nanašam pa s čopičem, razen, če je to problem.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#593 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 24 October 2019 - 12:48 PM

Jaz tudi :o Nanasam pa s prsti.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#594 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 28 October 2019 - 10:52 PM

Razumem, Marmelada. : ) Jaz pa ravno obratno - na splpšno nerada menjam, še posebej nerada menjam izdelke za obraz, če mi ustrezajo. : )
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#595 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 16 December 2019 - 11:36 PM

Jaz tudi :o Nanasam pa s prsti.

Sem ga potem probala nanesti tudi s prsti, pred tem sem nanesla še primer. Malo je bilo bolje, ampak ne veliko. Mene to res zelo moti, da puder ne drsi gladko in se ga ne da lepo razmazat, kot bi se takoj posušil na koži. Bom porabila kremo samostojno, kupila pa je ne bom več.

 

Sem pa potem namesto Cosrx aloe tokrat tole Purito neodišavljeno naročila in mi je zelo všeč. Mogoče je malenkost lažja od Cosrx. Sta mi pa obe tam-tam in zaenkrat najboljši sončni kremi za obraz. Imajo tudi odišavljeno verzijo.

 

pol_pl_Purito-Centella-Green-Level-Unsce


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#596 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16872 posts
  • Gender:Female

Posted 20 February 2020 - 10:54 AM

Zmanjkuje mi Cosrx in sem se spomnila, da bi spet lahko naročila Canmake, ker je res lahka in fina za toplejše mesece.

A se v naših drogerijah sploh kaj pametnega (beri: primerljivega azijskim spf) dobi, da je pod 15 € ?


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#597 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30605 posts
  • Location:Primorska

Posted 18 April 2020 - 08:29 AM

Ohjej, kaj naj kupim in kje???  :wacko:  :confused:  :)

Cosrx še nisem probala, pa bi, našla sem jo na loofantastic. 

Omenjale ste tud Eucerin, do katerega bi verjetno najhitreje lahko prišla... 

 

Pa tale od Marmelade je tudi dobavljiva z ene slovenske strani..


  • 0

#598 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 18 April 2020 - 09:29 AM

M, jaz te azijske vse na ebayu naročam, se mi zdi, da so najcenejše.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#599 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30605 posts
  • Location:Primorska

Posted 18 April 2020 - 09:32 AM

Jaz sem kar na LF naročila cosrx, s kodo za 10% popusta je bila cca 10 funtov, poštnine pa ni (sem si naročila še beauty box, me je kolegica prepričala, hahaha)


  • 0

#600 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14740 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 18 April 2020 - 11:57 AM

_M_ a to je ta? 

 

https://www.lookfant...l/11401177.html

 

 

(tudi potrebujem nekaj zase, Weledina mi ni kul, ker naredi geisha face efekt :D )


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users