Jump to content


Photo

Peeling ustnic in njihova nega


  • Please log in to reply
403 replies to this topic

#1 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 21 October 2006 - 10:50 AM

Torej - pilingi za ustnice!
Ali si jih delate, in ce si, kaksne?
  • 0

#2 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 21 October 2006 - 12:39 PM

Ne delam. S kožo ustnic nimam problemov, ker ni izsušena. Edino pozimi, če sem res slučajno brez vazelina, razpokajo, samo pilingov pa res ne delam.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#3 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 21 October 2006 - 12:48 PM

Jaz sem si nekajkrat naredila kao en piling s soljo, pa pol med gor, pa ni blo nevemkaj boljše. Boljše prej poskrbet za ustnice, kot pa da si poj piling delaš wink.gif
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#4 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 21 October 2006 - 03:20 PM

hja ampak res.
jaz si se nikoli nisem naredila pilinga, tud nisem nikol mela kakih problemov z ustnicami, samo sem pa brala dost o teh pilingih pa razmisljala da bi mogoce poskusla. bomo vidli smile.gif
  • 0

#5 Katrin

Katrin

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 836 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 21 October 2006 - 03:25 PM

Nikoli. Običajno si pri umivanju zob še malo s krtačko podrgnem po ustnicah.
  • 0

#6 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82178 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 21 October 2006 - 05:33 PM

Imam vedno vazelin gor, ko sem zunaj, tako da večje izsušenosti ni. Ko si z brisačo obrišem obraz, si še ustnice fajn podrgnem. smile.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#7 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 22 October 2006 - 04:58 PM

v čem pa je sploh fora teh pilingov za ustnice? ermm.gif
  • 0

#8 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 22 October 2006 - 05:08 PM

Ista finta kot povsod - da odstrani mrtve celice (suho scufano kožo). Na ustnicah ga ne delam, ker pozimi vedno nucam vazelina, pa nasplošno vlažilne glose.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#9 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14744 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 22 October 2006 - 05:22 PM

Jao ko bi ve vidle kake ustnice sm mela prejšnji teden- katastrofa. Pa nimam pojma, zakaj, ker mam ponavadi ene 5 vazelinov veedno s sabo, si mažem žnable, ko je treba (a je lahk to od preveč lupčkanja? biggrin.gif laugh.gif oops.gif ) No, skratka, grozne. In na izgled, in na filing, joj. Tukaj prvič slišim za tak piling (kaj vse se pa uporablja? I wanna know za neksttajm ko mi bojo tk podivjale biggrin.gif ) ), sm pa prejšn tedn pri ščetkanju tk nardila, da sm si pol na koncu še mal s ščetko podrgnila, misleč da bo bolje, pa je bil isti shit, in isto z brisačko. Takoj potem sm se namazala al z vazelinom, al z medom&olivnim oljem, da bi mi mal nafojtralo kožo. Zdej je vredu, ampak res nevem zakaj se mi je to zgodilo. (aja, med&ol.olje ni kej ekstra pomagalo, pa še diskasting je gor za met, fej ohmy.gif )

  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#10 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16874 posts
  • Gender:Female

Posted 22 October 2006 - 06:38 PM

Medek je pa ja krasen, no! biggrin.gif
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#11 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 22 October 2006 - 07:18 PM


Eh, to je pa že pretiravanje. Saj si, ko si delaš piling obraza, vzporedno nardiš še piling ustnic.



  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#12 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 23 October 2006 - 05:40 PM

nimam težav z ustnicami, redno jih mažem z labelo. včasih edino s ščetko podrgnem pa je.
  • 0
La vita senza house musica non e vita
IPB Image
There's nothing more that I want
Then to touch you
To seek truth in your eyes
The only thing that I want
Is to be with you and watch the sunrise

#13 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 24 October 2006 - 11:48 AM

Jaz imam zelo občutljive ustnice, so tudi take bolj mesnate in polne ter potrebujejo ogromno nege. Skos imam ob sebi vazeline, ampak meni nobeden od njih ne pomaga neki ful, da bi rekla, da ustnice res globinsko navlaži in nahrani - pa sem jih sprobala že ogromno. Zato mi včasih kljub rednemu mazanju vseeno razpokajo (sploh ko se extra velik lupčkam laugh.gif ) in postanejo totalno hrapave, včasih mi kr dol visi kakšen košček suhe kože - torej kriza. Takrat si naredim temeljit piling, vzamem mehko brisačko in jo zmočim z vročo vodo, potem pa s krožnimi gibi masiram ustnice, da odluščim tisto trdo, razpokano kožo in se spodaj pojavi mehka in nova. Take ustnice so potem bolj občutljive, zato vanje izdatno vtrem kakšno hranljivo olje, najraje imam Cosmerba olje Zlata Leta, ki mi je na splošno krasna zadeva, za ustnice tudi. Potem se ponavadi zjutraj zbudim s krasnimi ustnicami, so prav vidno bolj polne, mehke in napete.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#14 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 25 October 2006 - 11:16 AM

DiLeMa poskusi labelo od Neutrogene, meni je ful všeč. Sicer pa si tudi jaz z kremo za obraz obvezno premažem ustnice.


QUOTE(Jenna @ 22. 10. 2006 - 20:18) View Post

Eh, to je pa že pretiravanje. Saj si, ko si delaš piling obraza, vzporedno nardiš še piling ustnic.

E, jaz si ga ne delam. Se zmeraj pridno izognem predelu oči in ust, raje skrbim da niso spokane. Enkrat sem poskusila narest neki kao piling, pa še s ščetko nin je bila situacija kvečjemu slabša.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#15 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 04 November 2006 - 03:19 PM

QUOTE(DiLeMa @ 24. 10. 2006 - 11:48) View Post

Cosmerba olje Zlata Leta

maš kakšno slikco od tega?
  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#16 HANNA

HANNA

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 120 posts
  • Location:Anna Urajevskaya's land:)
  • Interests:Moda, kozmetika, zivalce, branje..

Posted 06 November 2006 - 08:08 PM

Jaz si ponavadi z brisačko podrgnem, pa potem med gor nanesem. Meni pomaga, sicer ni nekih čudežev, ampak so ustnice opazno bolj mehke.
Dilema,
kje se kupi tole Cosmerba olje? Cena?
Hvala smile.gif
  • 0
Take my hand, take my whole life too..

#17 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 06 November 2006 - 08:11 PM

Tukaj poglejta. wink.gif

http://www2.lepa-si....?showtopic=6681
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#18 HANNA

HANNA

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 120 posts
  • Location:Anna Urajevskaya's land:)
  • Interests:Moda, kozmetika, zivalce, branje..

Posted 06 November 2006 - 08:13 PM

Ups, sem pa tudi ena brezglava kura. Lahko bi uporabila iskalnik oops.gif
Hvala!
  • 0
Take my hand, take my whole life too..

#19 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 06 November 2006 - 08:13 PM

Na mokre ustnice si podrgnem s soljo. Ne vem no, mam bolj napete in mehke ustnice pol.
Na koncu namažem s labelo in je. Pa tu in tam si dam med gor (sicer ne ostane na ustnicah niti minuto, ker ga poližem oops.gif )
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#20 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 06 November 2006 - 09:40 PM

Men pa med kar izhlapi dol in niti nima kakega posebnega učinka. Tako, da rajši že prej poskrbim, da sploh nimam razpokanih.
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users