Jump to content


Photo

Nega suhe kože


  • Please log in to reply
133 replies to this topic

#101 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 25 March 2018 - 11:38 PM

 
A si potem naročila CeraVe PM? Kako ti je všeč?


Ana DP jo tudi na danasnjem livu ocenjuje + da si jo na roko in razmaze. Ce se ti da gledad :D.
  • 0
Viens, reste ici!

#102 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82171 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 12 September 2018 - 12:32 PM

Moji kozi se mesa, v nosecnosti se mi je iz mesane spremenila v zelo suho, trenutno imam po celih licih zaplate suhe koze (pa nisem nic opecena). Kot da sploh ne bi proizvajala sebuma, se pri 35+ stopinjah se mi cisto nic ne sveti. Trenutna nega mi ni vec dovolj, niti Tetraforce v kombinaciji z Derma E kremo vsak vecer, tako da se priporocam za predloge za nekomedogeno hranilno kremo. Sploh za pozimi bom ocitno rabila res nekaj hardcore.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#103 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 12 September 2018 - 05:28 PM

Kaj pa če bi si v kremo dodajala nekaj kapljic kakšnega olja? Meni je jojobino všeč recimo.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#104 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82171 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 12 September 2018 - 06:49 PM

Tetraforce je ful hranilen in gost, med drugim vsebuje skvalen in sipkovo olje pa mi je premalo, rabila bi prav eno tezko okluzivno kremo.
Za primerjavo - The Ordinary skvalen je neprimerljivo redkejsi od TF.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#105 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17716 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 12 September 2018 - 07:12 PM

Mogoce kako baby wundschutz kremo, te so res take tezke, jaz jih imam na smucanje vedno.
  • 0

#106 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16076 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 23 October 2018 - 08:22 PM

Ste videle da ima Malinca zdaj tudi sipkovo olje in no celo naprodaj v Dm. 30ml 10e. Je katera ze testirala?
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#107 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 25 October 2018 - 09:22 PM

Ja, sem videla, da imajo nekaj izdelkov v DM, nisem pa še nič njihovega preizkusila.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#108 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16076 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 30 November 2018 - 07:40 AM

Kljub pozorni negi se mi spet lupi nos. Dokler se ne napudram še ni tako vidno, ko dam pa puder gor pa groza. Kaj bi bilo za nardit?


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#109 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 30 November 2018 - 12:56 PM

Tasika tole mene rešuje 

 

11091815-2714495729681134.jpg


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#110 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16076 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 15 April 2019 - 07:24 AM

Ima katera kako novo olje, ki je fajn? Nuxe mi gre trenutno h koncu in ga ne bom ponovno nabavila, tako da iščem alternativo. :)


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#111 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 15 April 2019 - 09:37 AM

Jaz imam zdaj sipkovo od Malince.
  • 0

#112 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16076 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 15 April 2019 - 12:24 PM

Kako ti je všeč?


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#113 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 15 April 2019 - 12:38 PM

Kar precej, zvečer ga nanesem, še prej pa tist hidrolat vrtnice. Lepo se vpije, koža je mehka... se mi zdi, da ji dobro dene, no.


  • 0

#114 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16076 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 15 April 2019 - 01:23 PM

Hvala. Sem si ga že ogledovala, ker se ga da dobit pri nas, tako da ko mi zmanjka bom najbrž šla kar po tega. Pa tudi hidrolat še imam. :)


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#115 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 24 April 2019 - 07:20 AM

A je katera kdaj uporabljala mandljevo olje oz. si ga dodatno mesala v kreme? Moja prijateljica ga ne more prehvalit, jaz ga pa se nikoli nisem probala vedno samo sipkovo ali marula. Mi pa na splosno olja res odgovarjajo in si ne predstavljam nege brez njih. Mandljevo naj bi imelo tudi precej dobrih ucinkovin.
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#116 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16076 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 24 April 2019 - 08:04 AM

Jaz ga še nisem sprobala, Do zdaj sem imela samo skvalen in Nuxe suho olje. Tudi meni noro ustrezajo olja, pa si še kakšno leto nazaj nebi mislila. Sploh čez zimo so mi top. Naslednje bom najbrž vzela šipkovo od Malince. Do mandljevega sem bila vedno malo skeptična, se mi je zdelo da bi znalo mašit pore, pa sploh ne vem od kod ta ideja.


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#117 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 24 April 2019 - 11:37 AM

Tasika enako, nekako se mi je vedno upiralo pa ga je v bistvu najlažje dobit, povsod ga lahko kupiš. Mu bom pa verjetno dala priložnost. Dostikrat pozabim na vse te preproste stvari, ki obstajajo in kupujem brezvezne kemične kreme.  :wallbash:

 

Mandljevo olje je bledo rumene barve in skoraj brez vonja. Vsebuje veliko vitaminov A, B1, B2, B6 in E in je zato eno najpogosteje uporabljanih olj v kozmetičnih izdelkih. Vitamini in maščobe kožo ščitijo pred izsušitvijo in poškodbami prostih radikalov ter hkrati blažijo občutek srbečice in razdraženosti, ki nastanejo na koži zaradi izsušene kože, uporabe alfa- in beta-hidroksi kislin, dermatitisa, luskavice in ekcemov. Mandljevo olje kožo neguje, ščiti in mehča ter pospešuje celjenje in obnavljanje razpokane kože. Mandljevo olje gladi in neguje kožo, ji daje občutek mehkobe ter jo izdatno oskrbuje z maščobo in vlago. Uporaba se priporoča tudi pri suhi, vneti in razdraženi koži. Mandljevo olje na koži naredi tanek film, ki preprečuje izsuševanje kože. 


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#118 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16076 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 24 April 2019 - 12:09 PM

Hm, pa to lahko kar navadno mandljevo olje, ki je v večjih pakugah npr v DM za dobit uporabljal? Ali more biti kaj posebaj obdelano?


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#119 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 24 April 2019 - 12:16 PM

Tasika najboljše je organsko, hladno stiskano in nerafinirano. Sploh, če se uporablja za obraz. In naj bi zdržalo nekje do pol leta po odprtju. 


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#120 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 12 May 2019 - 10:48 PM

Jaz za obraz trenutno uporabljam jojobino. Imam pa doma tudi bio, hladno stiskano mandljevo olje. Sem naročila eno veliko pakungo pred časom, za mazanje med nosečnostjo, proti strijam. Ga še zdaj uporabljam za telo, na obrazu pa ga sploh še nisem probala.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users