Jump to content


Photo

kozmetika


  • Please log in to reply
50 replies to this topic

#1 swetika

swetika

    sramežljivec

  • Člani
  • 78 posts

Posted 28 September 2004 - 08:14 AM

Imam pa eno vprašanje?..kje imate punce zloženo svojo kozmetiko...jaz sme imela nekaj časa urejeno kar v eni škatli od čevljev..ali dveh:) Sam zdaj sem se tega naveličala..kakšni preldogi..kako urejeno je o pri vas doma?
  • 0

#2 *sweety*

*sweety*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 391 posts

Posted 28 September 2004 - 08:49 AM

Jaz imam dva kovcka kozmeticna laugh.gif cisto sta ze polna biggrin.gif
  • 0
Nobody is perfect, I am nobody!

user posted image

user posted image

#3 *vesnica*

*vesnica*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 215 posts
  • Location:kranj
  • Interests:ličenje!!!in vse drugo

Posted 28 September 2004 - 09:27 AM

prej sm jo imela v kozmeticnm kovcku,prava zmeda,vceraj sm sla pa v spar po vok,pa sm tm zagledala en kovcek(v bistvu siviljski) ki je super.takoj sm ga vzela(pa se v akciji je 1590 laugh.gif )je pa v treh nadstropjih tko da imas lahko fajn urejeno in pregledno.je kr dost velik!
pojdi pogledat,mogoce ti bo odgovarjal...
  • 0

#4 swetika

swetika

    sramežljivec

  • Člani
  • 78 posts

Posted 28 September 2004 - 02:10 PM

Ja tega sme pa vidla v reklami:) pa je dost placa not:)? al je boljse ce pol kr dva vzamem:)?
  • 0

#5 _tan_

_tan_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 387 posts

Posted 28 September 2004 - 04:44 PM

Jaz imam v kovčku in še dveh kozmetičnih torbicah...za vsak dan
  • 0

#6 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 28 September 2004 - 04:58 PM

Kar uporabljam vsak dan imam v predalu v kopalnici, nekaj v kozmetični torbici in kar nekaj v hladilniku oops.gif Za na potovanja pa vzamem neseser.

LP N
  • 0

#7 *sweety*

*sweety*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 391 posts

Posted 28 September 2004 - 05:01 PM

Punce vidm da smo dobro zalozene s kozmetiko laugh.gif
  • 0
Nobody is perfect, I am nobody!

user posted image

user posted image

#8 Ajša

Ajša

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 177 posts
  • Location:Maribor

Posted 29 September 2004 - 05:59 PM

Oh joj... smile.gif

Jaz sem tudi na začetku imela v enem takem šiviljskem kovčku, potem se je pa nabralo preveč vsega. Zdaj imam nekaj v sobi v študentskem domu, to kar je pa doma, je pa tako: en predalnik imam, kjer je bila včasih vsa kozmetika. Zdaj so tam le še parfumi in kremice, rolloni, pa take stvari.

Potem imam pa en tak "voziček" v treh nadstropjih (v bistvu je to za v kopalnico, tak na koleščkih, tri poličke), na katerem imam zdaj vse, kar mora bit pri roki, da si ga lahko kar vozim po sobi. smile.gif Na zgornji polički imam v eni škatli vsa senčila, potem tiste ta velike okrogle škatlice od bebi palčk, v katerih so šminke in pa mala kozmetična torbica, ki sem jo včasih vlačila s seboj, zdaj je pa prepolna- not so tiste ta drobne stvari- barvice, maskare, ta ozke šminke, ta ozke senčke, sticki... in pa rdečilo.
Na sredinski polički so spet v raznoraznih škatlicah lakci, rolica wc papirja za popivnat in robčki, bebi palčke, čopiči in pudri v prahu+ kroglice.
Na čisto ta spodnji polički pa so še neke kremice, losjoni, fen, likalnik, figaro...

V glavnem- čisto sem se organizirala. Če izzvzamemo še tiste šminke, ki se mi valjajo vsaka v svoji torbici. wink.gif
  • 0
1, 2, 3 come party with me!

#9 tanja

tanja

    sramežljivec

  • Člani
  • 54 posts

Posted 30 September 2004 - 12:17 AM

Priznati moram, da pogresam 'skupno gospodinjstvo' tiste vrste, kjer smo s sestrama in z mamo delile kozmetiko (tudi delez stare mame ni bil ravno zanemarljiv!), kar pomeni, da so se izdelki nahajali prakticno povsod po hisi in da je bil pravi podvig najti PRAV TISTO sminko dve minuti preden si zdirjal ven... Zdaj sem svojo kramo omejila na kopalnico in spalnico, se zmeraj pa gojim tradicijo kvantitete in odlocno zavracam lepotilni minimalizem laugh.gif
  • 0

#10 bambi

bambi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 281 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 06 October 2004 - 03:53 PM

u bistvu imam lake za nohte zlozene na policki, spreje parfume isto na policki, drugo imam pa v kozmeticni torbici, tisto kar pa vsak dan rabim pa v manjsi torbici.
  • 0

#11 *vesnica*

*vesnica*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 215 posts
  • Location:kranj
  • Interests:ličenje!!!in vse drugo

Posted 19 October 2004 - 12:53 PM

lumidee mau sem pozna ampak vseeno!jst mam doma ogromno kozmeztike.v kovcek sem pa spravila vse sencke barvice(mam jih okoli 50) ups oops.gif ene 15 maskar.....veliko pudrov in ostalo dekorativno kozmetiko!ko kovcek zaprem ga komaj dvignem oops.gif

mi bo pa koristilo,ker obcasno sminkam za posebne priloznosti in zdaj se res znajdem... rolleyes.gif
  • 0

#12 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 20 October 2004 - 10:14 AM

Jaz sem se pa zacela drzat pravila koliko casa lahko najdlje uporabljas npr. maskaro (3 meseci) in vse stare stvari ponavadi vrzem stran. Tako mi ne ostane vec,kot 5 maskar.(Verjemite,da je veliko manj krame in vec prostora biggrin.gif )
Drugace pa imam vse svincnike in maskare v posodici,ki se uporablja za pisala,sencila imam v skatli,sminke pa v posodici od palck za usesa. To vse skupaj pa v omarici v sobi.
Stvari,ki pa jih zelo pogosto uporabljam pa so v kopalnici in moji torbici.
Lp,Pika
  • 0

#13 JAGODA

JAGODA

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 580 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:šport,živali, kuhanje...

Posted 20 October 2004 - 01:56 PM

jst mam pa pr postli 2 nočni umarici in pol mam tm zlužen lake pa šminke pa glose mam tko pr strani pa še ugledalo je pol tm prbit na steno pol use ustalo pa v nočni umarici wink.gif
  • 0

#14 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 20 October 2004 - 04:18 PM

jst sm ugotovila da ste punce prave ekspertke za vse skupi...in mam eno vprašanje za vas...oz skoraj iziv no...
kajpavem oops.gif
stvar je seveda takšna...sama se redkokdaj ličim, če že...namažem veke in trepalnice, ustnice z navadnim glosom ali pa labelo...
poanta tega, da ličila skoraj neprakticiram je v tem, da še nisem "srečala" pudra, kjer se mi po pol ure ko bi bila naličena nebi čez puder videli lišaji, ni važno kdo me je namazal nisem bila nikoli zadovolna..ker bolj kot razlagam kozmetičarkam (oz.sem razlagala...nad tem sem kašne 3 leta nazaj obupala) da sebe vidim le v naravnih barvah...bol me je kašna posiljevala z kako temno vijolično na vekah ali z živo rdečimi ustnicami....kar pa pomoje k mojem stilu oblačenja nepaše!
neizključujem možnosti, da sem sama prezahtevna ravno zato, ker sem popoln lajik v vsem...
zanima me pa, če bi mi katera glede tega znala svetovat, oz. bi me za kakšno bližnjo zadevo tud naličla?

hvala za razumevanje

kimKomplicirana

  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#15 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 21 October 2004 - 08:05 AM

Ola Kim!

Nepisano pravilo pravi,da se je potrebno oblect in nalicit,tako da se bos vredu pocutil. Torej,ce ti niso vsec zive barve jih raje ne uporabljaj.
Obleka in licila izrazajo cloveka.
Jaz sem bol nezna dusica in zato uporabljam zgolj pastelne barve:modra,roza bez,bela in le redko kdaj crno. Pleg tega ne morem brez maskare,glosa(prozoren ali roza) ali labele pa malo rdecila za licka(vcasih).
Tako se pocutim dobro in ne umetno.
Nekatere so drugacne in se tudi drugace licijo,vendar vedno v mejah,da se se dobro pocutijo.
To je moje mnenje
Lp,Pika
  • 0

#16 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 21 October 2004 - 03:20 PM

hja jst vem da k mojem stilu nepaše vijolčna al pa kričeče rdeča šminka...
sam nažalost une punce tega nevejo k so se neki lotevale smile.gif
al sm pa sam jst zakomplicirana...to če ne oblečem roza majčke, še nepomen de sm zato pa roza šminke potrebna..
bentiš laugh.gif

  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#17 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 23 October 2004 - 09:33 AM

Kim,

kljub temu kaj je modno in kaj ne, kaj ti paše in kaj ti svetujejo, je najpomembnejše, da se dobro počutiš v barvah, ki jih nosiš. Glede ličenja in nasvetov pa veš na koga se lahko obrneš ;)

Lep vikend

N
  • 0

#18 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 23 October 2004 - 12:58 PM

te porabim ob prvi priliki Nadi oops.gif

kimGlihIzŠihta

  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#19 _lejci

_lejci

    sramežljivec

  • Člani
  • 13 posts

Posted 14 February 2005 - 04:03 PM

jst mam pa u sobi eno velko polico k mam vse gor zložen, neki časa sm mela pa tut u takih nizkih pa šrokih škatlcak. se obnese tongue.gif
  • 0

#20 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 14 February 2005 - 06:53 PM

QUOTE(pika)
Ola Kim!

Nepisano pravilo pravi,da se je potrebno oblect in nalicit,tako da se bos vredu pocutil. Torej,ce ti niso vsec zive barve jih raje ne uporabljaj.
Obleka in licila izrazajo cloveka.
Jaz sem bol nezna dusica in zato uporabljam zgolj pastelne barve:modra,roza bez,bela in le redko kdaj crno. Pleg tega ne morem brez maskare,glosa(prozoren ali roza) ali labele pa malo rdecila za licka(vcasih).
Tako se pocutim dobro in ne umetno.
Nekatere so drugacne in se tudi drugace licijo,vendar vedno v mejah,da se se dobro pocutijo.
To je moje mnenje
Lp,Pika


Pika se strinjam! biggrin.gif
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users