Jump to content


Photo

Zobozdravnik


  • Please log in to reply
216 replies to this topic

#121 luci

luci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3943 posts
  • Gender:Female

Posted 14 October 2011 - 02:24 PM

QUOTE(Plain Jane @ 16. 6. 2011 - 21:20) View Post

Jaz sem tudi v iskanju zobozdravnika. Se pa na smrt bojim kakršnih koli posegov na zobeh in imam odpor do zobozdravnikov že od nekaj in zato ust ne odprem brez injekcije (tud od tistega prčkanja me skor pobere in medlim). Mislim, odprem jih da dobim injekcijo. laugh.gif In me zanima, če katera pozna kakšnega dobrega zobozdravnika, prijaznega, razumevajočega, da se mu ne zdi čudno, če se bojiš itd. in ima koncesijo? Loh tud navadnega, samo da mi da injekcijo vsakič, pa mi ni problema je plačat.
Prosiiim, ker bom umrla. Raj ne povem kolk časa že nisem bila na normalnem pregledu (sistematski ne šteje, ker je isto kot da ne bi bila).



Isto kot bi js zase pisala. Zobar, Tomaž Čibej. Mela sem že dost zobarjev, pa lahko rečem, da temu ne sežejo do kolen. Model res dobro delo, za vsako figo, da injekcijo, ne komplicira nič. Men je pred leti rešil 2 zoba, k sem mela eno nesrečo.
  • 0

#122 Zoey

Zoey

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10197 posts
  • Gender:Female

Posted 30 March 2012 - 09:23 AM

Tiste, ki imate zobozdravnika v LJ. Kam lahko grem kot študentka? Zamenjala bi zobozdravnika, ker sem med tednom v LJ. Ne vem kam lahko grem in kater zdravnik je dober.
  • 0

Ne, ona nima žametnih oči in niti kodrov mehkih kakor svila, 
če sneg je bel, ga v njenih nedrih ni in usta bi se od koral ločila.
Sem videl rože bele in rdeče, na njenih licih take ne cveto
in so dišave, ki so bolj dehteče, kot vonj, ki diha njeno ga telo. 
Njen glas poslušam rad, četudi vem da zvoki strun prijetneje zvene, 
kako boginje hodijo ne vem; ko ona hodi, stopa kot ljudje.
Pa vendar se mi zdi bolj očarljiva kot vse, ki pesem jih slavi lažniva.


#123 Zoey

Zoey

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10197 posts
  • Gender:Female

Posted 30 March 2012 - 01:30 PM

Anyone? :cry:

Pozna kdo koga od teh? http://www.zdstudent...te/obvestila/13
Vsi so mi zelo dostopni, ampak ne vem katerega bi si izbrala, če sploh lahko
  • 0

Ne, ona nima žametnih oči in niti kodrov mehkih kakor svila, 
če sneg je bel, ga v njenih nedrih ni in usta bi se od koral ločila.
Sem videl rože bele in rdeče, na njenih licih take ne cveto
in so dišave, ki so bolj dehteče, kot vonj, ki diha njeno ga telo. 
Njen glas poslušam rad, četudi vem da zvoki strun prijetneje zvene, 
kako boginje hodijo ne vem; ko ona hodi, stopa kot ljudje.
Pa vendar se mi zdi bolj očarljiva kot vse, ki pesem jih slavi lažniva.


#124 Christianne

Christianne

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6521 posts
  • Gender:Female

Posted 30 March 2012 - 04:08 PM

Js sm imela Simono Vidmar in mi je bila ok, sem se vse lepo zmenila z njo. Tudi za prvi pregled nisem dolgo čakala.
  • 0

#125 Izgubljena

Izgubljena

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2544 posts
  • Gender:Female
  • Location:Slovenija

Posted 07 April 2012 - 08:22 PM

Tomaža Čibeja kar priporočajo.
Jaz sem zdaj v LJ na na Aškerčevi. Sem pač šla tja in vzela tistega, ki je še sprejemal paciente. Zdaj sem imela eno starejšo, ki je nadomeščala žensko na porodniški (ni napisana na internetni strani), pa mi je bila fajn. Meni je tako ali tako vseeno kdo mi kaj dela, samo da dobim injekcijo :D. Sem dobila prvo uro čez 14 dni in pravtako še naslednjo čez 14 dni, da mi je popravila oba zoba in zdaj imam mir.
  • 0
Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.

#126 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 15 November 2012 - 11:51 AM

No, jaz sem končno dobila zobozdravnika. Oz. bolje rečeno zobozdravnico. :) Je za študente in ima koncesijo. Ful sem zadovoljna, je prijazna, da injekcijo brez problemov (meni celo dve :lol: ), skratka, res sem vesela, da sem se končno spravila. Mal sem še trda tam na stolu, ampak bo!
  • 0

#127 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 15 November 2012 - 12:14 PM

Jaz sem imela tudi grozen strah pred zobozdravniki... Predvsem zato, ker sem imela isto zobozdravnico še iz otroštva. In ženska je bila do mene prav nesramna - ves čas mi je nekaj očitala glede mojih zob ("pa tako lepe zobke si imela, ko si bila majhna"). No shit, Sherlock! Naenkrat mi je popravljala tudi do 3 zobe - pri njej sem bila po 2 uri. Pa sploh ne vem, kaj je imela toliko dela. Vedno je nekaj našla... Kar naprej me je nekaj strašila, ves čas se je pogovarjala s svojo asistentko (trači).
Potem sem enkrat imela dovolj in sem zamenjala. Novi zobar mi je rekel, da mi je naredila precejšnjo štalo po zobovju, zelo nekvalitetno je bilo vse skupaj, plombe so mi redno padale ven. Nič ni bilo dokončano tako, kot bi moralo biti.
Zdaj se zobarja ne bojim več, ker vidim, da si lahko v pol ure gotov, da te obravnavajo s spoštovanjem in da zobar ne pomeni nujno bolečine in prekomernega vrtanja po zobovju.
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#128 limeta

limeta

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2850 posts
  • Gender:Female

Posted 12 February 2013 - 04:30 PM

Punce, malo z zamikom. Danes sem se po nešteto prebranih mnenjih odločila za dr. Tomaža Čibeja. Ali je mogoče še katea razen luci pri njemu?!


  • 0

#129 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 19 April 2013 - 01:07 PM

Punce z Obale, lahko priporočate zobozdravnika? Ali ne-priporočate? :lol: Sama še vedno hodim k šolski, bi bilo treba zamenjat.

Malo sem Googlala in sem našla pohvale za dve: Gordana Marinković v zdravstvenem domu v KP in pa Nives Krebelj, v Olmu. Pozna katera?

 

Imam teror pred zobozdraviki, rabim prijaznega in takega, ki da injekcijo :D


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#130 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27039 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 19 April 2013 - 04:14 PM

Jaz sem pri prvi, sem bila včasih pri Prunkovi in se je vmes 'odselila' ne bi jaz vedela, in pol sem ostala kar v KP, ker sem vedela, da se mi ne bo dalo lazit v Lucijo na preglede. Jaz sem zadovoljna, ful je prijazna, ko sem bila prvič pri njej, me je založila s testerji mini zobnih ščetk za medzobne prostore, ker mi ene druge ful niso odgovarjale, skratka, meni je ful v redu, čeprav mi itak nima kaj ful za delat, občasno spuca zobni kamen in je to to. Fak, ravno sem se spomnila, da bi se morala januarja naročiti. :OOO


  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#131 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 19 April 2013 - 05:12 PM

Veš morda če ima čakalno vrsto? Meni je ena 8-ka začela nagajat, pa bi se rada šla pokazat.

Najbrž ne veš, če da injekcije ane? :D


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#132 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27039 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 19 April 2013 - 09:21 PM

Pojma nimam, ampak se po moje da z njo vse zmenit, ker je res taka pikica, pa ful simpatična, ker je prišla v Slo pred letom in pol in ima tak močen hecen naglas. Pokliči pa vprašaj, zgubit nimaš kaj. :)


  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#133 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 19 April 2013 - 09:33 PM

Čakalno vrsto imata obe enako dolgo (do 45dni), tako da mi je res vseeno ja. V ponedeljek bom poklicala.. Hvala!


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#134 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19748 posts

Posted 20 April 2013 - 11:20 AM

Jst bi pa vprašala, če pozna kera fajn zobozdravnika v Domžalah (in okolici)?

 

Me moja že dolgo žica, da ne bi smela bit več pri njej...  :D


  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#135 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 10 May 2013 - 05:48 PM

Jaz sem pri prvi

 

Danes sem klicala, pa je na letnem dopustu, moram naslednji teden spet. Sem pa medtem ugotovila, da je ona v bistvu zobozdravnik za mladino. Kaj to pomeni, da če nisi več študent, ne moreš k njej? Veš ti morda?


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#136 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27039 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 10 May 2013 - 06:15 PM

Še dobro, da si to napisala, ker mi je poskočilo srce, ko sem videla temo, ker se še kar nisem naročila, vedno pozabim! :o

Mmm, pojma nimam, jaz sem jo ful nahvalila mami in je mama hotela poklicat, da bi se naročila h njej. :lol: (moj brat je isto star kot ti, če se ne motim, pa je še kar pri Kocjanovi, tako daaa, po moje se vse da) XD


  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#137 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 10 May 2013 - 06:19 PM

Po moje pa se bo težko na novo vpisati, če nisi več šolarka. Eno je, če si že pri njih, pač si, in ne preverjajo tako zelo, in ti pustijo. Tako sem bila recimo jaz pri šolskem zdravniku

do 32 leta. :D Mi nihče ni težil. 


  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#138 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 10 May 2013 - 06:20 PM

Jaz sem trenutno tudi še pri šolski (OŠ Koper), tako da verjetno se da, če kar ostaneš pri njej, ampak da bi se na novo vpisal ponovno k šolski pa ne vem... :D No, bom v ponedeljek poklicala, pa ti sporočim kaj mi je rekla. Če ne, bom šla k Nives v Olmo. Vsi ostali v zdr. domu v KP imajo tumač čakalne.


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#139 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27039 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 10 May 2013 - 06:37 PM

Hmm, bom rekla še mami, da pokliče v ponedeljek. Pa jaz moram tudi, jao, moram si zapisat, sicer bom spet pozabila.


  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#140 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 10 May 2013 - 06:59 PM

Zdaj berem, da ima po zakonu lahko šolski zdravnik (ali zobozdravnik) 90% pacientov mladine, 10% pa odraslih, to gre vse po dogovoru z njim. We'll see.


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users