Jump to content


Photo

Tarte Cheek Stain


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (1 member(s) have cast votes)

  1. 5 (odlično) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 31 August 2006 - 12:10 PM

To je blush za lica. Je gelaste strukture - kot kakšen žele in v raznih barvnih odtenkih. Sama premorem odtenek Blushing bride, ki je temno rdeče - črno rdeče barve. Da ne bo pomote, na obrazu izpade popolnoma naravno in čudovito. Prednost je, da barva ni preveč intenzivna, sicer bi izgledala kot da bi me kdo premaltil.
Nanašanje je malo mimo, ker s čopičem ne gre, s prsti se pa ne da dobro nanesti. Priporočam uporabo gobice za nanašanja pudra. S tisto se potegne po blushu in potapka po obrazu. Za bolj enakomeren izgled se še malo potapka s prsti in zadeva je rešena.
Embalaža je kar luštna, cena pa kar zasoljena. Sama sem s poštnino vred plačala 4500 SIT (s tem, da mi je Paypal velikodušno dodal 7 EUR).
Pri nas se ga ne dobi, priporočam uporabo Ebaya in Paypala.
Aja, pa vonj je fantastičen - po borovnicah, sadju, nevsiljiv. Njam.
Jaz temu proizvodu dajem popolno petico, kljub visoki ceni, ki ji pa vseeno oprostim.
V embalaži je 42 gr proizvoda in traja kar lep čas, da se ga porabi. Temelji na vodni osnovi in ni masten in komedogen.
5/5

IPB Image
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users