Jump to content


Photo

Lacoste pour femme


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (5 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje:

  1. 5 (odlično) (1 votes [20.00%])

    Percentage of vote: 20.00%

  2. 4 (zelo dobro) (4 votes [80.00%])

    Percentage of vote: 80.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45346 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 13 June 2007 - 10:44 AM

POUR FEMME koncept: "Šarm pristne spontanosti"
Visoka nota:
Akord jamajške paprike in vijolične frezije
Osrednja nota:
Akord bele cvetlice heliotrope, akord iranskega jasmina, akord hibiskusa, bolgarska vrtnica, seme rastline ambrette
Temeljna nota:
Akord himalajske cedrovine, akrord velvet-skin, sandalovina Mysore, kadilo



Pred časom sem dobila testerček tega parfuma in me je prijetno presenetil, saj me Lacostovi parfumi, ki sem jih do sedaj preizkusila/povonjala niso pretirano navdušili. Sam vonj je prijeten in nevsiljiv. Opisala bi ga kot nežnega in ženstvenega. Je precej obstojen, čeprav ne tako zelo kot sta npr. Feminine ali Hypnose, ki zdržita res ves dan- kljub temu pa zdrži zgleden čas.
Embalaža je lična - preprosta z značilnim Lacostovim krokodilčkom. Všeč mi tudi barva embalaže, ki pristaja k vonju.
IPB ImageIPB Image

ocena: 4 (so drugi vonji, ki so mi še bolj všeč kot tale)
  • 0

#2 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 17 June 2007 - 08:40 PM

Ta parfum sem prvič dobila za darilo, potem sem si ga pa tudi sama kupila. Ga imam še vedno, mi je še všeč, vendar ne več toliko - se hitro naveličam dišav.
Vonj je drugače nekaj posebnega, ženstvenega, eden najljubših od lacoste. Embalaža je luškana. Je tudi kar obstojen.

Ocena: 4 (vonja sem se že naveličala).
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#3 limeta

limeta

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2850 posts
  • Gender:Female

Posted 10 July 2007 - 08:22 PM

Vonj mi je lep.Čeporv sem ga enkrt vohala se ga nebi mogla naveličat.


Ocena:5

  • 0

#4 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16874 posts
  • Gender:Female

Posted 12 July 2007 - 05:21 PM


Naj najprej povem, da imam s parfumi zelo malo izkušenj in da jih ne znam prav fino opisovat. =p
Ta parfum je dobila prijateljica, mislim da za rojstni dan, 30 mL verzijo, in ga včasih, ko sem zraven, velikodušno posodi tudi meni. ;p
Parfum ima zelo ženstven, malce poseben vonj, ki sicer ni hudo izstopajoč, pač pa nežen, nevsiljiv, primeren za pomlad/poletje. Všeč mi je, ker mi ne deluje podoben nobenemu drugemu vonju, sicer tako poseben spet ni, samo če ga primerjam s parfumi Noami Campbell, je res lep, medtem ko oni vsi dišijo enako, celo malo ceneno. Je nekje srednje do dobro obstojen, če ga našpricam zvečer, ga dopoldne naslednji dan še vedno malce voham na roki.
Embalaža je lepa, nenačičkana, preprosta, barva le te nekako zelo pristoji parfumu. Cena pa je nekaj srednjega, kolikor se spomnim cen Lacostovih parfumov.

Ocena: 4 (verjetno bi me kak drug vonj še bolj očaral)
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users