Jump to content


Photo

Escada - Magnetism


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

Poll: Splošna ocena (6 member(s) have cast votes)

  1. 5 (odlično) (4 votes [66.67%])

    Percentage of vote: 66.67%

  2. 4 (zelo dobro) (2 votes [33.33%])

    Percentage of vote: 33.33%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 29 August 2006 - 04:53 PM

.
Izredno sladek, nekompleksen saden vonj, primeren za ljubiteljice tovrstnih vonjav, ostalim utegne biti naravnost zadušljivo smrdljiv. Jaz nisem med slednjimi, meni je parfum zelo všeč, sladkorčkast. Žal ni preveč obstojen. Imela sem ga v 30ml pakungi, cene se ne spomnim točno, zagotovo je bila pod 10k in nad 5k. Embalaža vpadljivo temno pink/viola, meni čudovita.

IPB Image


Ocena: 4 (odvzemam eno zvezdico zaradi neobstojnosti)



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 30 August 2006 - 06:16 PM

Eden izmed mojih najljubsih vonjev, super embalaza, tudi ni tako zelo drag. Jenna kako to da s ti zdi neobstojen? Men se je zdel ful.. ampak dobr.. na vsaki kozi drugac pride smile.gif

5!
  • 0

#3 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3384 posts
  • Gender:Male

Posted 30 August 2006 - 06:29 PM

Še iz moje strani same pohvale. Sama sem bolj nagnjena na sladke vonje in ta je kot da bi bil narejen za mojo kožo biggrin.gif Moj fant dobesedno znori, če me zavoha biggrin.gif biggrin.gif Drugače pa je to izredno močan vonj, meni se zdi da je obstojen. Embalaža pa je naravnost čudovita, elegantnih potez.


Moja ocena: 5/5

Parfum vreden vsakega tolarja
  • 0

#4 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 30 August 2006 - 06:41 PM

Super izbira za tople dni!
Omamen vonj, ne pretirano vsiljiv, ne pocukran (pocukranih parfumov res ne maram), močan in obstojen. Barva flaške izjemno lepa, nekako dekliška, čeprav pa moram reči, da parfum ne paše vsakomur. 5/5
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#5 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 30 August 2006 - 11:25 PM

Njam, njam njam, zelo omamen vonj:vanilija, sliva , sladko ampak ne preveč sladko, mladostno ampak malce hudo sexi, vsekakor zame in za punce z veliko energije. Tudi vijola barva -steklenička mi je všeč ker deluje tako misterijozno kot nekoliko tudi parfum.
  • 0

#6 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 03 March 2007 - 10:07 PM

Se strinjam s predhodincami, samo žal moram dodati, da je res nekoliko neobstojen.

Ocena: 4/5
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#7 Hannah

Hannah

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2559 posts
  • Gender:Female

Posted 17 March 2007 - 12:35 AM

Meni odlično dišeč parfum!!!! 5/5
  • 0
Vse, kar si že bil,
in vse, kar boš - nisi. Le
to, kar si - si ti.

(V. Bajac - Knjiga o bambusu)




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users