Jump to content


Photo

Chopard Cašmir


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (9 member(s) have cast votes)

  1. 5 (odlično) (3 votes [33.33%])

    Percentage of vote: 33.33%

  2. 4 (zelo dobro) (4 votes [44.44%])

    Percentage of vote: 44.44%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (2 votes [22.22%])

    Percentage of vote: 22.22%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 29 August 2006 - 12:49 PM

Že kakšni dve leti moj najljubši parfum, ki se ga po vsej verjetnosti nikoli ne bom naveličala - zame je enostavno brez konkurence. Je izrazito čuten ter precej močen vonj, idealen za hladne zimske večere in nočni flirt. Še noben parfum ni bil tako opažen kot ravno ta - zaradi njega sem prejela že nešteto komplimentov, češ kako omamno dišim. Tudi sama se kar naprej vonjam, saj mi je vonj nekako domač in topel. Že v steklenički zelo lepo diši, na koži pa se mi zdi, da se razcveti v - vsaj zame - neprekosljive vonjave. Všeč mi je, ker je omenjena dišava res edinstvena in nekako izstopa - ni le ena izmed mnogih, kot je dandanes v poplavi vseh teh parfumov tudi v navadi. Steklenička se mi zdi nekako orientalska in zelo všečna, se mi zdi pa cena malce zasoljena - vendar pa se parfuma porabi zelo malo, saj je precej močen in zelo obstojen.

IPB Image

5/5
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 BRIANA

BRIANA

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 123 posts

Posted 16 October 2006 - 06:32 PM

Moj najljubši zimski parfum. Senzualen, obstojen, vreden svoje cene.

5/5
  • 0

#3 pinkystar

pinkystar

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 803 posts
  • Location:Nemcija
  • Interests:kozmetika,muzika,prijatelji,...

Posted 28 October 2006 - 03:49 PM

tak sladek,mehk,topel mi disi in ga rada uporabljam.sploh pa ce je mrzl.ekskluzivni parfum je!!

5/5
  • 0
whoever said money can't buy happiness doesn't know where to shop

#4 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 28 October 2006 - 04:13 PM


Zadnjič sem ga ene tretjič povohala v drogeriji in ta vonj je zame naravnost prava katastrofa. Staromamski, težek, zadušljiv, nekako bi mu celo dala lastnost zadimljenosti. Prav v nos me je zarezal, da sem začela kihati. =) Vsekakor primeren za zimo, pa po moje treba biti skop z nanosom, ker ga utegne biti kaj kmalu preveč. Zame že preveč težkokategorni, pa sem sicer simpatizerka tovrstnih dišav.


Ocena: 2


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#5 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 28 October 2006 - 04:20 PM

men je ful premočen. bl so mi všeč nežni vonji, nevsiljivi. uporabila sem ga največ 2x, pa še takrat je blo nekej časa v redu, pol mi j pa tok začel presedat, da ga nism nikol več dala nase. občutno premočen

2/5
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image

#6 leprotto

leprotto

    sramežljivec

  • Člani
  • 61 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Car design, avtomobilizem

Posted 06 March 2007 - 01:08 PM

Zgornja nota : Peach, Apricot, Raspberry, Black Currant
Srednja nota : Rosewood, Mandarin, Carnation, Cinnamom
Temeljna nota : Vanilla, Benzoin, Tonka, Opoponax


Cašmir je na listi najboljših parfumov že vsaj deset let, kupujem pa ga na zalogo. tongue.gif
To je parfum, ki ga doma z veseljem večkrat povonjam in me vedno spravi v dobro voljo in navda s presenetljivo (seksualno) energijo. twisted.gif
Steklenička je lepa - orientalska, ki se poda vonju, ki ga nosi v sebi. Še posebej so mi všeč vdolbljeni detajli na robu stekleničke, ki se ujemajo z obliko pokrovčka.
Kakorkoli, vonj je nekako tako elementaren, da se ga nikakor ne morem naveličati. Obstojnost je solidna, kar se za rang težkokategornikov tudi spodobi.
Nazadnje sem si ga kupila v nekem Duty-u za 20€, tudi v Douglasu so ga pred novim letom prodajali po tej ceni.

Ocena 5/5.

  • 0

#7 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 08 March 2007 - 10:54 PM

Pred nekaj leti je bil ta parfum skorajda moj razpoznavni vonj. Uporabljala sem ga tudi poleti, tako zelo všeč mi je bil.
Rada imam orientalske vonje, in ta je res prekrasen.

Na žalost pa sem se ga po tako dolgem času nenehne rabe naveličala in ga danes ne prenesem več na sebi (ali drugih). sad.gif

Ocena: 4/5
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users