Jump to content


Photo

Annick Goutal • Quel Amour


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje:

  1. 5 (odlično) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 soraya

soraya

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 688 posts

Posted 22 July 2007 - 04:15 PM

IPB Image

Svež, mladosten, s perfektno mešanico potonik, vrtnic in ribeza, ki ustvari svež in hkrati topel vonj. Vonj - dobre volje, sreče, nedložne deklice, ki se igra v majskem cvetličnem vrtu. Da ga ne občutim samo jaz tako, je dokaz moje sodelavke, ki je rekla, da jo vonj spominja na dneve, ko se je kot deklica igrala v babičinem vrtu, kjer so cvetele velike rdečkasto-roza cvetlice (imena rož se ni mogla spomniti). Potem me je še nekaj prijateljic vprašalo, kaj je to za en parfum, ker jim je bil neznan in hkrati zelo privlačen. Včeš mi je tudi zgodba, ki je bila inspiracija za ta parfum.
Camille Goutal (hčerka Annick) se je sama odpravila na dolgo potovanje v tujino. Zaradi dolge odsotnosti jo je skrbelo, da se bo ohladila ljubezen njenega fanta. Ko pa se je vrnila v svoje stanovanje v Parizu, je na stopnicah in v vsem stanovanju ležalo polno potonik in vrtnic. To je bilo darilo njenega fanta ob ponovnem srečanju. Pri sebi si je rekla: "Quel amour!!" Kasneje sta se poročila.

To je eden mojih najljubših parfumov, ki ga rada uporabim, ko si zjutraj rečem, danes bo pa en krasen dan. Čeprav je bolj pomladanski vonj, ga uprabim tudi poleti, pozimi pa za posebne priložnosti.
Cena za 50 ml: okorg 70,80€
  • 0
IPB Image




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users