Jump to content


Photo

EMA


  • Please log in to reply
1831 replies to this topic

#21 Chick

Chick

    sramežljivec

  • Člani
  • 26 posts

Posted 29 January 2006 - 10:25 PM

Spreminjam izjavo, najboljši je bil Aleks biggrin.gif
  • 0

#22 Katrin

Katrin

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 836 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 29 January 2006 - 10:34 PM

Joj, sam da ni Saška in njen Mihec, pa sem zadovoljna... vse čestitke stilistu Anžeja, sem mislila, da mu ni pomoči, pa je naredil nemogoče wink.gif Drugače mi je bila pa še najbolj Alenka Godec - vsaj na glas se lahko zaneseš.
  • 0

#23 žeula

žeula

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1613 posts
  • Location:~¤~¤~¤~

Posted 29 January 2006 - 10:35 PM

Ej, js ne vem amapk men je melodija od Anžeja hudo znana! :dontknow: Una Sergeja je bla pa izredno slaba kopija Ruslane :puke:

mormo pa priznat, da bi rebeka in domen s svojim kurbiš gey komadom več naredla kt bo anžej! čeprov ni slab in mu želim vse najboljš!!!!!
  • 0
Vedno sem čutila, da je trenutek, ko se zjutraj zbudiš, lepši od vseh 24 ur. Misliš si, da se lahko zgodi karkoli. In dejstvo, da se to skorajda nikoli ne zgodi, sploh ni pomembno. Možnost vedno obstaja.

#24 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 29 January 2006 - 10:48 PM

Men je pa čist ql, da je zmagou Anžej. Sej je čist seksi fantek, sam une brke bi mu porezala. Sam, da ni zmagala Saška al pa Atomik Harmonik.
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#25 noelle

noelle

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 207 posts

Posted 29 January 2006 - 11:04 PM

Hehe... laugh.gif Saška se bo požrla - lani Omar, letos Anžej... Drugače so mi pa lani komadi šli bolj v uho, letos pa - kar nekaj... rolleyes.gif
  • 0

#26 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 29 January 2006 - 11:15 PM

meni noben komad ni bil všeč, kriza na celi črti
še nekak za silo mi je bilSaškin komad
  • 0

#27 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 29 January 2006 - 11:22 PM

Anžejev komad ni lih nek presežek, melodija je že prelajnana, na Evrosongu bo še ene 20 komadov zelo podobnih, tak da se žal spet ne bomo prebili iz kvalifikacije rolleyes.gif Skoraj vsi komadi letos so bili kar nekaj, od Alenke Godec bo treba pa še ene parkrat poslušat, da bo prišel v uho, komad ima dober potencial in bo ziher ful uspešen. Saška pa wtf!?, sem se kar križala, te cunje, pa ta stil ji res ne paše, bi rada furala neko turkiš-arabiš stajl muziko(pa poje o Mandolini LOL), pa ji ne rata, ko hajdi v obleki za trebušni ples twisted.gif
Všeč mi je bil edino komad od Katrinas, imam rada tak stil komadov, so bile kot neke deve, me je očaralo. Samo komad pač ni Evrovizijski, ker je premiren. Samo smo itak spet pihnili mimo, ker letos bo pa na Evrosongu spet nekaj drugega in. Zakaj ne moremo poslat nekaj čist drugačnega, ko pol bi nam pa mogoče še uspelo prilezit iz kvalifikacij rolleyes.gif
  • 0

#28 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30716 posts
  • Location:Primorska

Posted 30 January 2006 - 12:12 AM

QUOTE(¤PunChkA¤)
Ojoj Pučlova pa je pobegnila iz cirkusa al kaj?


evil.gif
Men je pa ta bejba tok huda..kake noge, vau, blink.gif svaka ji čast.

Anžejev komad ni nič posebnega..Sašin mi je takoj šel v uho, sam kaj, ko je komisija pač zatrla voljo glasovalcev. V čem je potem sploh point glasovanja..mah, brezveze.
  • 0

#29 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 30 January 2006 - 01:38 AM

fak ej,a trenutke sm misnla,da gledam planet opic....ccc anže(j) dežan
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#30 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 30 January 2006 - 07:51 AM

Pravi je zmagal. Sicer je bilo pa vse tako pod nivojem, kot že dolgo ne kakšna stvar. A res mislijo, da folk ne razume kaj drugega kot banalni humor? A se res ne bi dalo zapakirat humor v nekoliko bolj prefinjeno embalažo? Sicer je bil pa Škof odličen. Samo celotna ideja pa zanič.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#31 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3446 posts
  • Gender:Male

Posted 30 January 2006 - 08:09 AM

Uradno je:D saška nebo več na Emi nastopala biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Jaz se valam po tleh od smeha... Sicer se pa tak ve, da Vlašič Grabnar naveza na nacionalki je alfa in omega tako, da nebi bla presenečena, da komisije sploh ni blo ampak so rezultate potalali glede na ljudsko glasovanje
  • 0

#32 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 30 January 2006 - 10:28 AM

Hehe, Saška ma zih surlo do tal. biggrin.gif Še v jok pa na drevo. biggrin.gif Tko ko Karmen Stavec.

Ah men pa vodenje sploh ni blo tolk zanič. Bolš to, kot pa, da gledam Mišo Molk gor na odru vso zategneno.

Škof mi je bil najhujši. Revež je mogu cel večer v petkah hodt. biggrin.gif
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#33 meriome

meriome

    sramežljivec

  • Člani
  • 2 posts

Posted 30 January 2006 - 11:52 AM

Moje mnenje o Emi 2006 je sledeče:
To, kar je RTV naredil včeraj, je bla res svinjarija!! Pa tega ne pravim zato, ker mi zmagovalna pesem ne bi bla všeč - pravzaprav se mi je zdela ena boljših na letošnji Emi (na splošno gledano, so bile pesmi zelo slabe, veliko slabše kot lansko leto; glasovno so se najbolj potrudile Maja Slatinšek, Nonika Pučelj, Alenka Godec in Ylenia…od teh je bla meni najboljša Maja; Rebeka in Domen sta imela »kr neki« (po moje sta dosti stavla tudi na plesalca Mišota iz Bara!), Natalija je bla obupna, pa še slab glas je imela, Atomik harminik bi lahko naredili kaj boljšega…, Sergeja zanič, Katrinas bi pohvalila), čeprav mi sicer Anžej Dežan ni ravno pri srcu (pa še na rit me je skor vrglo, ko sem ga vidla s tisto brado!). Po razglasitvi zmagovalca (oz. že prej, ko sem sama seštela glasove) sem bila tako besna, da bi kar vpila. Moja favoritka je bila Saša Lendero (do nje in njene glasbe sploh ne gojim pozitivnih čustev, je pa res, da mi je bila všeč že njena lanskoletna pesem na Emi, njena letošnja pesem pa se mi je zdela najboljša od vseh…ker mi je všeč etno pridih) in očitno je bila všeč tudi ljudstvu, ampak to tako ali tako ni bilo pomembno! Torej je brez veze, da je ljudstvo sploh glasovalo, ker je obveljala volja RTV-ja! Da stvari ne bi bile preveč sumljive, so najprej prikazali rezultate glasovanja preko stacionarnega omrežja, nato glasove žirije in šele nazadnje glasove preko mobilnega omrežja…ta vrstni red so izbrali zato, da ne bi bilo očitno, da so že prej skalkulirali, koliko glasov morajo komu podeliti, da bo zmagal želeni kandidat. In prav zato, da ne bi zmagala Saša ali Atomik harmonik (ki so od ljudstva dobili največ glasov), je žirija dala največje število točk svojemu favoritu, Saški in Atomik harmoniku pa niti ene samcate točke! Zakaj neki?!! Po eni strani mi je vseeno, kdo zmaga, ker s Slovenijo na Evrosongu tako ali tako ni nikoli nič (da ne govorim o lanskem izboru…ko so »naprej porinili« svojega Omarja…pesem mi je bila sicer všeč, ampak po moje ni bila primerna za Evrosong). Po drugi strani pa ni fer, da se RTV tako očitno in nesramno vmešava v te zadeve, »rine naprej« svoje »izbrance« in mu je prav malo mar za to, kar je všeč ljudstvu. Demokracija pa taka! Najbolje, da glasovanje ljudstva kar ukinejo…saj nima nobene teže! Zdaj bom zlobna in rekla, da upam, da se Anžej ne bo uvrstil niti v finale Evrosonga…mogoče bodo potem spoznali, da ta njihova »politika« res ni najboljša oz. da je NIKAKVA!!! Tkole pol ta naš RTV nate**** ljudi…pa še odjavit ga ne moreš brez posledic!!
  • 0

#34 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 30 January 2006 - 12:08 PM

No merione, ne bod tko zadrgnjen/a. Zdej, ko ni zmagal tvoj favorit je pa cela kuhna na RTV. Nevem, kaj se tolk obremenjujete s tem. Je kar je. Zmagovalec ni dobil samo od žirije točk, ampak tudi od glasovalcev precej. Če jih ne bi tolk, kot jih je... tud on ne bi zmagal.

In vsaka čast žiriji, da je imela enkrat glavo na mestu.

Get real!!
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#35 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 30 January 2006 - 12:23 PM

Pa še moje mnenje ... najprej naj omenim Anžeja ... jaz bi dala Oskarja njegovemu stilistu ker je res naredil super dobro ... tip ne izgleda več tak fantek, črni lasje mu veliko bolj pašejo, pa tista bradica oz. karkol je že blo, je tudi zadetek v polno. Balada je pač ... balada, no ... ni moj stil muske, tako da mi ni všeč, je pa zelo lepo zapel, ampak po moje bomo na Eurosongu zelo, zelo neopazni. Tle bi omenla še baladi od Nuške Drašček in Maje Slatinšek, ki sta mi bili obe boljši kot Anžejeva.

Rebeka in Domen ... WTF was that? Pravijo, da je od Verbotnove komad plagiat, ampak meni se zdi, da ima komad od Rebeke in Domna identično meloodijo z Domnovim komadom, s katerim je zmagal na MMS (neki s Portorožem v zvezi). Res, poslušte ... jst sploh verjet nism mogla ker je ISTO!! rolleyes.gif

Saša Lendero! Bog pomagi kakšn komad!! biggrin.gif Sploh nism mogla verjet kaj slišim, kr neko sranje in poskakovanje po odru, prav šokirana sem, da je dobila toliko glasov! Ne vem a se je šla Slovensko mešanico Ruslane in Pink TV-ja al kaj ... I don't get it ... kr eno jodlanje.

Katrinas so imele pa res lepo balado, ampak preveč medlo za na takšen izbor kot je Eurovizija. Pa izredno lepe glasove imajo, vse tri.

Aja pa kaj zaboga je obsedno Andraža Hribarja s tistim svojim komadom oz. refrenom? A hoče širni Sloveniji pokazat, da ima govorno napako al kaj (temu se kokr jst vem reče papagajščina, nekteri otroci povsod v besede vrinejo 'pa')? Bi se direkt pogreznla v zemljo, da gre na Eurovizijo komad z naslovom Rapad Tepe Ipi Mapam. biggrin.gif

Pa moram še omenit Ylenio, za katero resnično ne vem, kaj je hotela dosežt s tistim sranjem, ki ga je pela ... 'Hokus pokus, trajna na na na'? O kakšni trajni to ona poje?

Tko za moj okus je bil najbolj primeren komad Alenke Godec, Hočem Stran ... udaren, z všečno melodijo in kick ass vokalom ... se je odrezal veliko slabše, kot se pričakovala in sem prav razočarana.

Moram pa pohvalit celotno prireditev, takšne zadeve nam grejo prav očitno vedno bolje od tok. Aljoša Trnovšek in njegov komad o zlomljenem srcu ter Polka Jožek sta nepozabna ... styling prav tako! biggrin.gif Hecni komentarji in odlična Bitka S Talentom ... in njegova stremuška mamka, oz. Škof ... matr je bil dober, svaka mu čast, cel večer je bil v petkah!! biggrin.gif Sploh nimam pripomb, samo pohvale. Izredno dobro sta odpeli tudi Nuša Derenda in Alya, ki me vedno znova presenetita z izredno dobrima glasovoma in neverjetno sproščenostjo na odru ... pa besedili sta imeli super!
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#36 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 30 January 2006 - 12:31 PM

QUOTE(DiLeMa)
Aja pa kaj zaboga je obsedno Andraža Hribarja s tistim svojim komadom oz. refrenom? A hoče širni Sloveniji pokazat, da ima govorno napako al kaj (temu se kokr jst vem reče papagajščina, nekteri otroci povsod v besede vrinejo 'pa')? Bi se direkt pogreznla v zemljo, da gre na Eurovizijo komad z naslovom Rapad Tepe Ipi Mapam. biggrin.gif

uh ja, tle sm jst skor s stola dol padla od smeha... ne morš verjet IPB Image
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#37 meriome

meriome

    sramežljivec

  • Člani
  • 2 posts

Posted 30 January 2006 - 12:34 PM

Miss*sixty, nisem zadrgnjena laugh.gif Kot sem rekla, mi njegova pesem sploh ni slaba! Pa tud ne gre za to, da moj favorit ni zmagu... Že res, da je Anžej pobral veliko glasov od publike, ampak da pa niti Saša niti Atomik harmonik niso dobili niti ene točke od žirije - to se mi zdi čudno...in mi torej ni všeč način, na katerega je zmagal. Pa če so že člani žirije imeli tolikšno besedo, bi jih lahko vsaj predstavli publiki... No, tko al tko ima pa vsak človek svoj okus in nikol vsi ne bomo zadovoljni z zmagovalcem. wink.gif
  • 0

#38 Pesimistična

Pesimistična

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 132 posts

Posted 30 January 2006 - 12:37 PM

Pa še moje skromno mnenje. Vokalno mi Anžej sicer ni slab ampak pesem žal ni primerna za Eurosong v Grčiji. Če samo pogledamo zgodovino Eurosonga se vidi, da so do sedaj v večini zmagovale same hitre bolj kot ne plesne pesmi. Pa dobro sedaj je kaj je. S tem kaj je ''strokovna'' žirija izbrala se bomo pač morali najbolje predstaviti v Grčiji. Škoda, res škoda, da je pri izboru pesmi več vreden glas žirije kot pa glas ljudstva.
  • 0

#39 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 30 January 2006 - 12:39 PM

QUOTE(meriome)
ampak da pa niti Saša niti Atomik harmonik niso dobili niti ene točke od žirije - to se mi zdi čudno...in mi torej ni všeč način, na katerega je zmagal.


Brez zamere, nočem bit žaljiva, ampak ... končno ena normalna žirija, tako sranje kot so ga predstavili Atomik Harmonik in Saška Lendero ... nobena normalna žirija jima ne bi dala točk.

Sicer pa ... 100 ljudi, 100 čudi.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#40 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 30 January 2006 - 12:43 PM

Meriome
Ja ok, sam ne morš pa zdej govort, da je vse to RTV zakuhov in žirija.

Ja vsak ima pač svoj okus. In za moj okus si Saša al pa Atomik Harmonik ne zaslužijo niti pike.

Aja btw: Dilema - ful hudi kometarji, se strinjam. biggrin.gif
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users