Jump to content


Photo

L'occitane


  • Please log in to reply
1766 replies to this topic

#21 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 19 March 2005 - 11:26 PM

Ojej, vem, katerega tipa to mislite. Mene je dobesedno prestrašil enkrat. Stojim že skoraj pred blagajno, malo se še zvedavo pasem po policah, v rokah imam dva izdelka. In potem pride za mano in se mi zadere v faco s svojo imenitno ponudbo - da pač vidi, kaj imam in da nikakor ne morem brez trgovine, ne da bi imela še nekaj ta tretjega, kar gre pač super v kompletu. Najprej sem točno mislila, da se zajebava, ker je preveč neumno deloval... pa kar otrpnila sem, da se mi je ona za blagajno začela smejati. In sem mu ostro in rahlo zadirčno rekla 'ne, hvala'. Tip se je umaknil in me pustil pri miru. Tisti dan nisem dobila nobenega testerja. twisted.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#22 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3108 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 20 March 2005 - 01:20 PM

Jest imam pa kar precej izdelkov od L'occitane in sm zlo zadovoljna, moja mami pa tut. Evo da vam jih naštejem:

*peneči se gel zmedom za lase in telo (mi ga uporabljamo kot penečo kopel in pa za telo)

*rose bonbon (ful dobr vazelin, ta z "okusom"vrtnice, dobiš različne, res super in obstojen pa še lepo diši)

*mami ma ene maske za suho kožo

*pa še ene "morske" maske

*le fleur (parfum z vonjem lotusa...to je parfum v trdni obliki, pomažeš s prstom po tisti kremici in naneseš na mesto, kjer imaš utrip, na vrat, zapestja in res super in obstojno diši pa še zelo je praktično saj ga lahk vzameš kamorkoli in na hitro "obnoviš" parfum, če se razbledi)

*krema z karitejevem maslom katero ste že veliko omenjale
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#23 _tan_

_tan_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 387 posts

Posted 20 March 2005 - 06:42 PM

Nadi, strinjam se s tabo... Prodajalci zelo gledajo kako si oblečen, urejen... To je zame absurd!
  • 0

#24 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 21 March 2005 - 03:19 AM

_Mayckica_,
kakšne so pa kaj cene teh izdelkov, katere si naštela?
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#25 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 21 March 2005 - 07:27 AM

Jaz bi ful kaj kupila v Locitaneju, če bi bilo malo ceneje. Tako me pa kar rukne, ko vidim cene.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#26 Ka

Ka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 628 posts

Posted 21 March 2005 - 07:27 AM

če gre za mlo manjšo stvar je ponavadi 3000, za malo večjo npr steklenička tonika, čistilnega mleka itd pa recimo kaj čez 6000.
cene so nekako tako rolleyes.gif ene dva tisoč več, kot bi bla pripravljena dat za določeno stvar rolleyes.gif
  • 0

#27 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 21 March 2005 - 01:03 PM

Mene tudi kar rukne, ko vidim cene. Kremo za roke še kupim, ker jo krvavo rabim, ostalo pa, hm, dati za eno mleko za telo čez 6k?! blink.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#28 romy

romy

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 137 posts

Posted 21 March 2005 - 01:47 PM

Izgovarja se menda "lositen". SIcer pa uporabljam kremo za telo s karitejevim maslom, tudi tekoča mila za roke, krema za stopala je sploh vrhunska, saj mi je trde podplate spedenala tako, kot se spodobi, imam tudi čistilno vodico za obraz, super, mož ima "Moške kreme", je tudi ful zadovoljen. Kupujem običajno v City parku in mi redko rata iti ven spod 20 jurjev. Mi je včasih kas slabo, a izdelki so vredni tega denarja. Sicer pa vedno "fehtam" za testerje, pa mi dajo kvečjemu enega, čeprav razložim, da nerada kupim izdelek take vrednosti, ne da ga prej stestiram. Z enim je pa to ponavadi težko. Kakorkoli že, v soboto smo šli na izlet na Bled, v kavbojkah in supergah, ker je bil izlet športne narave in sem zavila tudi v to trgovino na Bledu, kupila običajne stvari, tretirali so me kot gospo v npr. kostimu, se pravi spoštljivo, na koncu pa na moje veliko presenečenje še vprašali, kateri izdelek želim stestirati in sem izbrala serum immortele, dobila ne samo ta tester, še vse kar zraven paše v parih izvedbah po štiri testerčke. Veseeela!!! Aja, serum in kremce so tudi super. Imaš kožo kot dojenček...
  • 0

#29 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 22 March 2005 - 08:01 AM

Jaz si včeraj nisem mogla kaj, da ne bi zavila spet malo sem. In seveda si nisem mogla kaj, da ne bi odšla z nečim v roki. In tako je moja polička bogatejša za kremo za stopalca in mandljevo olje za tuširanje (fenomenalno diši).
Splača se tudi prečekirati tisto poličko, na kateri so izdelki znižani za 10% - npr. zato, ker ni nalepke na flaški ali pa ker niso v lični škatli. Sicer je pa z njimi vse ok. No, 10% ni kaj prida, ampak se vseeno splača...
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#30 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 27 March 2005 - 11:06 AM

živjo, še moj piskček na temo l'occitane. smile.gif sama sem zelo zadovoljna (u)porabnica njihovih izdelkov, ker sem s kakovostjo res zadovoljna. cene so res malce visoke, vendar se vsaj meni zdi, da se splača. še vedno sem tudi dobila vzorček česarkoli, za kar sem prosila, tudi, če ob tistem obisku nisem ničesar kupila. ob nakupu nad 10 in 20 tisoč sem recimo še vedno prejela darilo ob nakupu pa še kupček vzorčkov. hodim pa v trgovino v stari ljubljani, ker so mi tam (razen ene) bolj simpatične prodajalke. sama uporabljam naslednje izdelke:
* za obraz: nežna medena emulzija (čistilno mleko in tonik v enem)
gel za čiščenje, tonik, peeling in kremo z olivnim oljem
čistilno in osvežilno vodico s karitejevim izvlečkom (za odstranjevanje ličila)
* za telo: pomarančni gel za tuširanje in odišavljeno mleko za telo
medeni nektar in medeni gel za telo in lase
* za lase: šampon in balzam/masko z olivnim oljem
* za roke: kremo za roke s karitejevim maslom (v mrzlih dneh)
losjon za roke z olivnim oljem (po vsakem umivanju rok)
* za stopala: krema za stopala s karitejevim maslom, izvlečkom arnike in sivke

  • 0

#31 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 27 March 2005 - 11:16 AM

Živjo in dobrodošla, Špela smile.gif

Ta pomarnčni gel za tiširanje mora bit full v redu, namreč zelo rada imam sadne okuse smile.gif

LP N
  • 0

#32 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 27 March 2005 - 11:17 AM

Jaz pa ravno masiram fanta, da mi kupi 4 vrtnice. Parfum. Božanski mi je. Samo ko je fant tak škrtek. smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#33 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 27 March 2005 - 11:24 AM

Hehe

pač moški, ne štekajo kaj še potrebuješ tok zadev, če jih imaš že miljon. Vsaj pri meni je tako, čeprav mu je vedno všeč, da sem urejena, lepo dišim smile.gif

LP N
  • 0

#34 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 27 March 2005 - 11:24 AM

hvala lepa za luškan sprejem! smile.gif aja, prej pozabla povedat, da moj dečko tut kr dost l'occitane uporablja, pa je tut dost zadovoljen s tem. (no, to ni sam za babe!!!) smile.gif meni zelo diši vanilija, mami mi je pa hyssop parfumsko kupila, ki diši po meti, tut fajn. v pomarančni kolekciji mam še toaletno vodico. aja, nadi, emm, tale pomaranča ne diši full sladko, ampak prej malce trpko in ravno to mi je všeč -- za popolno prihajajoče poletje. smile.gif ne maram namreč osladnih sladkih vonjev. no, sej, okusi so različni, še sreča ...
  • 0

#35 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 27 March 2005 - 11:27 AM

Joj, jaz bi tudi imela tlko vsega od L'occitane, a enostavno ni denarja. Moram pa povedat, da to moje novo olje za tuširanje 'mandelj' rajsko diši... bi si kar vsega polila nase. biggrin.gif
In tudi fanta masiram, ko greva v trgovino, če mi kaj kupi, pa se mu ob cenah samo megli. biggrin.gif Je pa res, da edino v tej trgovini ni siten... je sam priznal, da mu je edino v tej trgovini znosno (da mu je všeč, seveda ne bo nikoli priznal IPB Image ). In zadnjič si je že ogledoval tiste balzame po britju... zlomil se bo, vam rečem! IPB Image

Moram pa potožiti, da sem v L'occitane zapravila tudi že nad 15k, pa nikoli nisem dobila nobenega darila ali kakšnih kupončkov. Samo kakšen piškav tester. IPB Image
Kakšna pa so ta darila in kaj kuponček prinaša?
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#36 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 27 March 2005 - 12:19 PM

darilo ob nakupu je kakšna stvar, ki jo tam prodajajo, samo v manjši količini. dobila sem recimo 30 ml medenega gela za lase in telo (za nakup, ki je bil vreden 10800 sit) , 125 ml mleka za telo z olivnim oljem (pri nakupu nad 20000 sit), 50 ml medenega nektarja (ne vem, kok je tam zapravila, ker sem ga dobla od fantove mami smile.gif ), zraven pa še testerjev kr dost. js jim za testerje kr mal težim. smile.gif probala sm tut koncentrirano mleko za telo (iz kolekcije mandelj) in je tut fajn.
  • 0

#37 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 27 March 2005 - 09:03 PM

Uh, kak sem zdaj huda!!! Jaz pa nikoli nič ne dobim... Pa ravno zadnjič sva s fantom zapravla krepko čez 10k... mislim, da je blo okoli 17k (kar tu sploh ni taki problem, če kupiš več kot 3 stvari), pa dobla NULO (razen piškavega testerja za neko faking oblogo za lase). IPB Image
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#38 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 28 March 2005 - 04:47 PM

QUOTE(Nikita007)
Uh, kak sem zdaj huda!!! Jaz pa nikoli nič ne dobim... Pa ravno zadnjič sva s fantom zapravla krepko čez 10k... mislim, da je blo okoli 17k (kar tu sploh ni taki problem, če kupiš več kot 3 stvari), pa dobla NULO (razen piškavega testerja za neko faking oblogo za lase). IPB Image


Naslednjič, ko greš kar vprašaj za tester. Testiranje krem tudi ni poceni.

LP N
  • 0

#39 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 28 March 2005 - 05:24 PM

QUOTE(Nadi)
QUOTE(Nikita007)
Uh, kak sem zdaj huda!!! Jaz pa nikoli nič ne dobim... Pa ravno zadnjič sva s fantom zapravla krepko čez 10k... mislim, da je blo okoli 17k (kar tu sploh ni taki problem, če kupiš več kot 3 stvari), pa dobla NULO (razen piškavega testerja za neko faking oblogo za lase). IPB Image


Naslednjič, ko greš kar vprašaj za tester. Testiranje krem tudi ni poceni.

LP N

Maš prav. Bom kar vprašala za testerje (si imam namen kupit mandljevo mleko za telo... olje že imam in bom za to rekla). In ja, res ni poceni testiranje njihovih izdelkov. Ampak meni je blazno nerodno in zoprno to prositi... ampak bom, ni vrag!
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#40 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 28 March 2005 - 05:26 PM

Ej, naj ti ne bo nerodno, testerji so zato, da ljudje testirajo proizvod. Najslabše je imeti nezadovoljnega kupca. Je pa res, da eni hodijo samo po vzorce, ampak te že poznajo, verjemi.

LP N
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users