Jump to content


Photo

Umivanje las


  • Please log in to reply
368 replies to this topic

#41 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 15 December 2005 - 01:45 PM

Kristy mogoče te lasišče srbi ker si premalo spereš lase? Lase je treba dolgo spirat, vsaj ene dve minuti pod tekočo vodo, da ne ostanejo ostanki šampona in balzama na lasišču! wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#42 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 15 December 2005 - 02:16 PM

mene tud dostkrat srbi lasišče! pa si spiram ene 5 minut ermm.gif
miss sixty-a subrina je podn?ŠAmponi&balzami?
Dilema,k si govorila(sj ne vem točn v keri temi)da se ti lasišče izsuši in maš kr ene pikice ampak ne prhljaja-jz mam tud to!!A maš še?Če nimaš-kako si se znebila?SIcr nimam skoz ampak se mi nardi recmo na vsake tok časa.Tko po enem al pa po dveh dneh mam in me tok jezi.Sams j pravm ne skoz.Zdj recmo nimam.Sam ne vem kje je fora-lej-mam te pikice,k niso (100%) prhljaj-se prav bi moglo bit to izsušeno lasišče-ampak men se vseen tud zmasti hitr -to pomen,da mam mastno lasišče-kaj je zdaj to?a mam mešano lasišče? biggrin.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#43 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 15 December 2005 - 02:21 PM

Rea ... ne vem kaj bi ti rekla. Jaz imam včasih tako suho lasišče da se mi ponekod kar lušči (ampak je to neki čist drugega kot prhljaj) zato si zdej vedno Avonovo Planet Spa olivno masko in Tigi regenerator Oatmeal & Honey vmasiram tudi v lasišče, da mi tudi lasišče malo nahrani in odkar tako delam, imam super lepo in zdravo lasišče.

Je pa res, da se meni lasje ful minimalno mastijo in včasih še po kakšnih petih dneh ali celo več nimam čisto nič mastnih ... če se pa tebi bolj mastijo, pa ne vem če bi bilo primerno, da si masko vmasiraš tudi v lasišče. Ne vem, no ... poskusi in potem res extra dobro speri vse dol, pa boš videla.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#44 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 15 December 2005 - 02:26 PM

mah,ja...kr neki.Sploh ne vem kake lase imam!!Do zdaj sem mislila da mam mastno lasišče pa suhe konice(seveda zato,ker so ble že boge konice in razceplene)sam zdj,k sm si jih pa odstrigla so pa itak kul laski.In ne vem kake mam to pol lase-sam mastno lasišče?Recmo učer mi jih je frizerka oprala,pa so danes še ok,jutri bodo tudi,v soboto pa bi si jih sigurno že oprala.Torej?Najbrž normalno,ne?Se prav si jih umivam na 4 dni?pa sj to pol ni na bad!

D. kake maš alske po tem oatmealu?Sj vem,da ti je kul in vse,sam tko me zanima-a si si jih že drugič oprala al sam enkrta?A še kr dišijo?Maš kej bl dolg nemastne/mastne lase?Kdaj si si jih sploh oprala?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#45 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 15 December 2005 - 02:43 PM

Ok, gremo od začetka! biggrin.gif Če si pereš lase na 4 dni vsekakor nimaš mastnih, ampak kvečjemu normalne. wink.gif

Kar se tiče pa Oatmeal & Honey šampona, je pa tko ... prvič sem si lase z njim oprala takoj ko sem ga domov prinesla, torej v ponedeljek dopoldne, drugič pa včeraj zvečer ker je sestra na men preizkušala nek nov lak za lase in sm mela vse čist zlepljeno! biggrin.gif

Med pranjem las ni filing nič poseben, pač kot pri vseh šamponih, je pa res, da se tale šampon ful hitro speni in nardi tako lepo kremno peno. Pa med pranjem zadeva res deluje kot ena aromaterapija ker ima ta šampon tako noro čudovit vonj, da pridem iz kopalnice dobesedno omamljena.

Potem ko si lase ožmem in sfrotiram je pa ful en poseben filing ... lasje se tak svetijo, da ti sploh ne znam opisat, prav en poseben sijaj imajo, pa tak fajn filing res čistih las imam. Tudi pol ko se mi lasje posušijo, se mi fuuul lesketajo ... ampak ne vem al od šampona al od balzama.

Moram pa še tole povedat ... sicer šampon in balzam noro neverjetno presunljivo zakon dišita biggrin.gif sploh med umivanjem in potem ko imam balzam na laseh, ampak potem se pa na žalost zadeva dokaj hitro razdiši oz. se tega vonja naslednji dan na laseh skoraj ne zazna več, kar me je pa malo razočaralo če sem iskrena.

Sicer pa jaz potem na suhe lase naflockam After Party in potem še dooolgo na laseh voham jagode. wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#46 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 15 December 2005 - 02:48 PM

QUOTE(rea)

miss sixty-a subrina je podn?ŠAmponi&balzami?


Ja men je Subrina en totaln cheap shit twisted.gif

Ma vse kar sem kdaj kupla, me je ful razočaral. Za sestavine nevem, ker jih nisem nikol preverjala, ampak stvar, ki naj bi ti popravila barvane lase (lotion piše gor) je tko alkoholn, da te oči pečejo k ga daš na lase pa pol k si spereš maš še bolj posušene pa čudne kot prej. Voski so tko pocasti, da maš u trenutku mastne lase pa še nič ne primejo.

Sem govorila tud z eno frizerko in mi je isto rekla, da je Subrina res zanč. Sam da profi Subrina je pa ok, tista v sivih flaškah.

Tko da, jst se jo izogibam kokr je mogoče.
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#47 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 15 December 2005 - 03:05 PM

yep, subrina sux.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#48 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 15 December 2005 - 05:07 PM

na mojih laseh full diši vedn un šampon k ga majo pr frizerjih še kake 3 -4 dni.Ampak res full-une loreal profi mislm
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#49 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 15 December 2005 - 05:12 PM

Rea a si prebrala kaj vse sm ti na prejšnji strani napisala, ko si me neki sprašvala?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#50 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 15 December 2005 - 07:35 PM

QUOTE(miss*sixty)
Ker jst sm slišala, da je tale Subrina čist podn.

ma ja... podn od podna.
Sem si enkrat pri starih prala lase, pa mami ne uporablja balzama (ker ima kratke lase) pa mi je dala eno uno malo vrečko od tega balzama... mislim kr neki... kot da ne bi nič gor dala, sploh si jih nisem nič lažje razčesala rolleyes.gif rolleyes.gif

Kristy, se ne čudim, da si težko razčešeš lase

lasje pa srbijo tud če so mastni (mene sicer ne, mi je pa rekla ena recmo strokovnjakinja)

  • 0
Posted Image

#51 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 15 December 2005 - 07:52 PM

QUOTE(DiLeMa)
Rea a si prebrala kaj vse sm ti na prejšnji strani napisala, ko si me neki sprašvala?

ne-čist sm spregledala.full razmišlam da bi si ga kupla.Prej sm šla na tigi stran pa sm mal čeknla šampone&balzame...pa sm primerjala multi viti z manipulatorjem-loh rečm da je multi viti po opsiu sodeč boljši.Veš tiste ikonce,kis o na dnu opisa proizvoda?No,tam ima multi viti mnogo več teh ikonc,ki povejo kaj vse nudi.Pa še cenejši je.
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#52 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 15 December 2005 - 08:03 PM

Rea, pomoje ne boš nič falila ali vzmaeš Oatmeal & Honey al pa ta Multiviti. Mogoče, če nimaš barvanih in uničenih las, bi bil Multiviti zate še bolš. Jst mam barvane, pa me je frizerka hotla prepričat, da ne rabm tega Oatmeal & Honey, da je vseen če vzamem Multiviti. Ampak sem jst rajš Honeya vzela. biggrin.gif
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#53 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 15 December 2005 - 08:26 PM

QUOTE(DiLeMa)
Kristy mogoče te lasišče srbi ker si premalo spereš lase? Lase je treba dolgo spirat, vsaj ene dve minuti pod tekočo vodo, da ne ostanejo ostanki šampona in balzama na lasišču! wink.gif


spiram ene 4 minute! sad.gif evil.gif
ker blzam pa nej pol uporablam??
pa za nšampon tud predlog!
sam ne kakega tigija k mam kr dolge lase pa bi že sam za en mesc porabla preveč dnarja!!

pa glede na to da sm še oš bi blo dobr za kkšne ne preveč drage predloge!!
drgač pa hvala za te odgovore k ste jih do zdej napisale!!!HVALA


biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
It's often just enough to be with someone.
I don't need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You're not alone.

#54 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 15 December 2005 - 08:29 PM

Mogoče lahko poskusiš šampon in balzam iz Gliss Kur kolekcije, ki je posebej namenjena dolgim lasem in preprečuje cepljenje konic:

IPB ImageIPB Image

Meni ima Gliss Kur zelo fajn zadeve in mislim da tudi zelo kvalitetne!

Ali pa Guhl šampon z mangom za dolge lase:


IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#55 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 15 December 2005 - 08:36 PM

enako... Gliss Kur je ful dober za lase... res priporočam biggrin.gif
  • 0
Posted Image

#56 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 15 December 2005 - 09:09 PM

QUOTE(DiLeMa)
Kristy mogoče te lasišče srbi ker si premalo spereš lase? Lase je treba dolgo spirat, vsaj ene dve minuti pod tekočo vodo, da ne ostanejo ostanki šampona in balzama na lasišču! wink.gif


A res al kaj? Jaz si včasih samo kakšno minutko spiram lase. Sedaj od kar uporabljam masko od Avona malo dlje, ker vidim, da se še vedno peni.
  • 0

#57 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 15 December 2005 - 09:39 PM

Kolkrat na tedn/mesc je priporočljivo uporabljat masko za lase??
  • 0

#58 rozica

rozica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 447 posts

Posted 15 December 2005 - 10:46 PM

enkrat na teden
  • 0

#59 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 16 December 2005 - 11:41 AM

Jaz sploh ne uporabljam balzamov ampak vedno maske in vedno jih pustim učinkovat eno polno uro. Sicer zdej uporabljam tudi Tigijev Oatmeal & Honey balzam ampak je ta tako hranljiv, da je že na nivoju maske in tudi tega pustim učinkovat eno uro. Lase si perem pa dvakrat na teden.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#60 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 16 December 2005 - 11:51 AM

Dilema... kako pa nardiš, da lahko 1h hodiš okol z masko? Tko ne da bi ti kakšne kaplice tekle po faci pa po vratu?
  • 0
Posted Image




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users