Jump to content


Photo

likalnik za lase


  • Please log in to reply
576 replies to this topic

#521 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 07 December 2007 - 10:15 PM

Se bom potrudla res. Da bom pol enkrat mela vredu lase. Mi vsi govorijo točno to kot ti da morm malo potrpet. 1x do 2x na mesec bo naredlo kaj škode ? angel.gif
  • 0
Memento mori.

#522 STARLET

STARLET

    sramežljivec

  • Člani
  • 12 posts

Posted 09 December 2007 - 01:43 PM

Živjo

Nekaj sem že pisala o tem v temi Ravnanje las, pa pripenjam sliko še enkrat. Gre za nek nov Remingtonov likalnik S 9000 Professional Damage Defence, ki je namenjen suhim in poškodovanim lasem, saj z edinstvenim sistemom hidracije ponovno vzpostavi ravnotežje vlage v vaših laseh. Cena cca 70€.

Drag, a se verjetno splača sprobat.

Še slikica:

Attached Files


  • 0
Kot metulj razširila sem krila, da bi odletela,
a ostala sem, ker vate sem verjela.
IPB Image

#523 STARLET

STARLET

    sramežljivec

  • Člani
  • 12 posts

Posted 09 December 2007 - 01:56 PM

Če želite o njem prebrati še kaj več, je razlaga na voljo v angleščini na tej strani:

http://www.gordons-c...ence_S9000.aspx



  • 0
Kot metulj razširila sem krila, da bi odletela,
a ostala sem, ker vate sem verjela.
IPB Image

#524 bambi

bambi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 281 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 04 January 2008 - 05:29 PM

Jz mam od game, keramičen ion laser super hot in je ful fejst smile.gif Samo se mi učasih zdi, da mi čist sežge lase, čeprov je ta kao najbolj prijazen do las.
  • 0

#525 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 06 January 2008 - 09:40 PM

Men se tud tak zdi pri Gaminem. Mislim da zato, ker nemoreš nastavljat temperature.
  • 0
Memento mori.

#526 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 31 January 2008 - 07:02 AM

Jaz imam pa v načrtu kupit Remingtona S1031 http://www.si.reming...gton-europe.com

Ali ga ima katera mogoče že doma? Me namreč zanima, če je ok...
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#527 fire-fly

fire-fly

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 583 posts

Posted 31 January 2008 - 03:58 PM

Js mam tu ionskega od Game pa se mi ne zdi, da mi bi sežgal lase. Je pa res da si jih poredko likam, sam ob posebnih priložnostih wink.gif
  • 0
Why so serious?

#528 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 31 January 2008 - 04:02 PM

jaz imam tudi ionskega od Game. Kolkor vem je ta najboljši
  • 0

#529 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 31 January 2008 - 08:23 PM

fire- fly, tega ionskega k ga maš ti, se da štimat temperaturo?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#530 fire-fly

fire-fly

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 583 posts

Posted 31 January 2008 - 09:12 PM

QUOTE(rea @ 31. 1. 2008 - 20:23) View Post

fire- fly, tega ionskega k ga maš ti, se da štimat temperaturo?


Ne temperature se ne da naštimat. Ampak men to nekak ni pomembno, ker sm se včasih likala z enim od kolegice od Remingtona, ki ima to opcijo, ampak je nisem niti jaz in niti ona nikoli uporabljala. Jaz imam namreč valovite/skodrane (odvisno od dneva biggrin.gif ) lase in mi nizka temperatura nebi nič zravnala...
  • 0
Why so serious?

#531 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 01 February 2008 - 03:28 PM

ma sprašujm zato, k mam jz tud od game likalnik, sam ne vem, če je ionski! smile.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#532 fire-fly

fire-fly

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 583 posts

Posted 01 February 2008 - 03:32 PM

Pr mojmu piše na vrhu ION TECHNOLOGY, pa ko ga pač zapreš oz. stisneš ko likašn se posveti taka rdeča lučka (ioni) in ko se odpre se ugasne... Kaj si ugotovila, ga maš al ne? biggrin.gif
  • 0
Why so serious?

#533 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 26 February 2008 - 09:37 PM

Dj, a bo obstaju kdaj likalnik, k bo lahko likal že mokre lase al pa vsj na pol mokre.
Jz bi si rada kr takoj k si jih sfortiram tud polikala, ne pa da cakam da se posusijo naravno al pa s fenom. oops.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#534 reddish ancha

reddish ancha

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 786 posts
  • Interests:branje knjig, pisanje za revijo, pilates

Posted 27 February 2008 - 09:30 AM

Hm ... Na mokre?? Dvomim, saj ti bi jih še vlažne čisto zažgal. Jaz sem pa svoj čas uporabljala ionskega Remington in bila zadovoljna, kljub zaščiti s sprejčki in kremo Hot&Glatt pa sem imela lase čisto scepljene in so kljub hitri rasti 2cm/mesec ostajali na isti dolžini ... Ker želim met še veliko daljše, sem se mu za nekaj časa odpovedala in moram priznati, da se moram vedno prisiliti, da ga ne uporabim biggrin.gif - nimam kodrastih niti ravnih, ampak se mi na temenu dela, kako naj rečem, nek "val", ki je prav smešno zavihan biggrin.gif in mi dela svojevrstno frizuro, ki je meni smešna biggrin.gif Zdaj pa se mi ne cepijo več. Namesto tega pa uporabljana ionski sušilec za lase Rowenta, ki mi lase vseeeno veliko lepše in bolj gladko posuši kot katerikol drug fen, ampak takšna vseeno ne morem okoli hodit, tako da ... Ne preostane mi drugega kot da bom nekaj časa hodila okoli s čopom. biggrin.gif , ki ga prej nikoli nisem nosila.
  • 0

#535 koki

koki

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1975 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 27 February 2008 - 04:09 PM

Jst mam tudi tega Gamma z ioni. Meni je super. Lase sem imela pa že prej bolj čudne kot ne, preden sem začela uporabljati likalnik, tko da se mi ne zdijo neki ful uničeni zarad likanja.

Tiste ko pravite, da vam zažge...kako pa to naj bi izgledalo? hmm.gif Jst nisem še tega opazila...
  • 0

#536 Asja87

Asja87

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 342 posts
  • Location:Sečovlje

Posted 09 March 2008 - 03:36 PM

js pa imam čisto ravne ma prav ravne lase...edina stvar kr me res fulll moti...kr se mi sam špice zvijajo navzven...in to me full moti...mogoče je tudi ta dolžina do ramen...kr ponavadi je dovolj da si lase s fenom posušim ponavadi si jih sušim da glavo dol dam da nardi mal volumna..pa so super ravni ...v eni urci pa se mi špice zvijajo..imam pa precej las ampak tanke...kupila bom likalnik ampak nevem kateri je boljši..oz. cena nima veze...glavno da je kvaliteten...plz help...
  • 0
♥ Face To Face...Like I Am Imagining...That You're The One I'M Waiting For...Will You Be...Unmistakable ♥

#537 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 09 March 2008 - 07:29 PM

reddish ancha - kako dolžino las pa imaš ? Namreč, če se želiš izogniti stalnemu nošenju čopa in če imaš neko dolžino, si jih navijaj in nosi kodre.

koki - ko si polikaš las pri konicah prav zacvre, tko kot da bi jajce vrgu na olje. smile.gif In so potem ful grdi, "mrtvi", krepasti, nacefrani ... grozno.

Asja87 - jaz ti nabavo likalnika močno odsvetujem. Zanj boš odštela kar pošteno vsoto denarja in to samo za konice. Potem ti bo pa postalo zlo všeč da lahko maš čist ravne lase in kak se ti bo kteri špiček skrivil boš šla likat in si boš likala vse bolj pogosto, na koncu že vsak dan in posledično si boš uničila lase. Žal, kljub uporabi raznih zaščitnih izdelkov pred likanjem se lasje uničijo, začnejo trgati in cepiti, čist na konicah pa se pojavijo bele pikice.

Jaz ti priporočam tole: ko si posušiš lase si še na vlažne nanesi peno, da bodo lasje bolj kompaktni in ne tolk mehki (posledično se že zarad tega ne bodo tko vihali) - pozanimaj se na forumu katera pena je okej, ker si lahko tudi z neprimerno peno nardiš sranje (lasje postanejo suhi), potem pa si nabavi krtačo, ki ima enako obliko kot likalnik, in si z njo posuši lase. V bistvu s tisto krtačo primeš las in posušiš s fenom. Za na konec nanesi kakšno negovalno kremo ali olje, velja tudi kakšno kokosovo maslom ampak nanašaj samo na spodnji 2/3 las lahko pa tudi spodnjo 1/3. Mislim da bi moglo bit tko bolje.

EDIT: Rea, obstajajo likalniki ki se likajo na mokre oz. vlažne lase. Samo meni je to qrac, sm že probala. smile.gif
  • 0
Memento mori.

#538 155

155

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 735 posts

Posted 10 March 2008 - 03:44 PM

hehe, nova uporabnica ravnalca za lase med vami biggrin.gif.
pa me zanima z kakšno temperaturo si ve ravnate lase, pa kolk je narobe, če si jih z 230° ?
  • 0
You can't buy happiness. Steal it.

#539 Pipi

Pipi

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1092 posts

Posted 10 March 2008 - 04:23 PM

Huh, to je kar vroče. Sicer jaz ne bi vedela, ker imam likalnik brez nastavka za temperaturo, tako da bo katera druga vedela kaj več o tem.
Jaz sem se pa odločila, da si las ne bom več likala! Sem si jih zadnje 3 leta po vsakem umivanju las, ker imam lih eno vmesno varianto, tako da mam neki ravne, neki zavihane...ma smešne v glavnem. Ampak bom sedaj počakala, da mi zrastejo in bom probala malo dolge met, ker mi je likalnik zelo izsušil lase in uničil konice. Fora je v tem, da imam zelo rada "frizure", take pač krajše oz. srednje dolge, asimetrične in vse to, s katerimi pa sem imela vedno veliko dela in obvezno ravnanje z likalnikom, da je bilo vse na svojem mestu. Ker če sem imela tako frizuro in si nisem polikala in oblikovala, je blo na glavi strašno!

Ampak zdaj sem rekla, da si bom malo odpočila, postrigla konice in puščala daljše. Podobno kot Reddish Ancha pa tudi jaz zdaj prakticiram čop... Naj že zrastejo smile.gif

  • 0
"It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society."

#540 reddish ancha

reddish ancha

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 786 posts
  • Interests:branje knjig, pisanje za revijo, pilates

Posted 10 March 2008 - 05:32 PM

[quote name='nutella`' date='9. 3. 2008 - 19:29' post='478629']
reddish ancha - kako dolžino las pa imaš ? Namreč, če se želiš izogniti stalnemu nošenju čopa in če imaš neko dolžino, si jih navijaj in nosi kodre.

Ja, so mi precej zrasli, odkar sem nehala uporabljati likalnik ... Ene pet cm čez ramena, srednje dolgi torej in precej gosti, pa ne cepijo se mi več thumbup.gif že lep čas oz manj. Ja, kodri so mi lepi, samo škoda, ker vsakemu obrazu ne pašejo - tako kot meni, tako da to odpade. Aja, naj povem da pri čopu več ne vztrajam - to sem zdržala 2 tedna, nič več. Namesto tega si lase po pranju raje oblikujem s fenom in veliko krtačo (mi je kolegica točno pokazala po pramenih, kako naj si svoje zahtevne samosvoje lase sfenam s pomočjo velike okrogle krtače, da bojo imeli neko lepo obliko. Odkar sem se to navadila in natrenirala, so veliko boljši in prav tako ravni,niso tako zelo ravni kot pr npr. likalniku glih niso, pa vseeno. Saj fenanje tud ni balzam za lase, samo pomojem veliko manj škodi kot likalnik, vsaj pr mojih laseh ... Samo sfenati se je treba znati in se navaditi - meni je bilo prej to silno težko zarad gostote las, pol pa sem se navadila. Naravno posušiti pa pr meni itak odpade, ker ne bi mela nobene oblike, tako da bi si jih sušila v vsakem primeru.

Sicer pa meni likanje ni toliko škodilo, da bi mi skurilo vse lase - samo konice sem mela scepljene, zato ga bom odslej uporabljala zelo poredko. Temperaturo pa sem mela na 160 stopinj.
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users