Jump to content


Photo

Kako ozdraviti žulje?


  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 gostika

gostika

    sramežljivec

  • Člani
  • 2 posts

Posted 03 September 2005 - 06:19 PM

No, mene zanima ta način zdravljenja..Mam čist krvave žulje..pa v ponedeljek mam že šolo, kjer pa itak hodimo samo v čevljih..Kakšen nasvet? Zele sem se namazala s eno kremo ..upam da bo bolš..
  • 0

#2 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 03 September 2005 - 06:28 PM

razkuz si jih pa pust casu cas...
obute mej pa taksne cevlje, k ne bojo pretesni..
al pa ne bojo zulli glih ta tistih mestih...
  • 0
it's not pms, it's you..

#3 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 03 September 2005 - 06:28 PM

aja, pa ce je le plac, predlagam dvojne zokne..
  • 0
it's not pms, it's you..

#4 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 03 September 2005 - 07:06 PM

Pa čim manj se dotikaj žuljev, da ne bi prišlo do kakšnega vnetja...
Drugače pa razkuži (z milom, alkoholom...) in nekaj časa (če se le da) ne nosi nogavic...
  • 0

#5 Ka

Ka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 628 posts

Posted 03 September 2005 - 07:39 PM

če so krvavi, se ti pod kožo nardi krasta. počakaj neki časa da se zaceli, če se ti ne bo oluplo samo, boš verjetno morala pomagart. jaz sem enkrat tako šparala, pa tista grinta ni šla stran še po enmu mescu, čeprav se je pozdravlo že po enmu tednu.
drugače pa najbolj pomaga zračenje (prvoosebne izkušnje, ker sem veteranka za žulje) rolleyes.gif wink.gif
  • 0

#6 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 07 September 2005 - 01:14 AM

Ko so rance še frišne, se neposredno nanje mazat s kremo Bepanthen plus (se dobi v lekarni) - katera dezifincira in celi. Pa noge čimveč met na luftu. Če pa moraš bit v čevljih kaj čez dan, pa nujno dat obliže (se dobijo takšni prav za podplate - ker ostali se ti po nekaj korakih že odlimajo in je potem pizdarija) - ko pa prideš domov, pa takoj stopala na luft.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#7 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 07 September 2005 - 02:11 PM

Kupijo se tudi posebni obliži za športnike ( v DM.u okrog 1k ). Zalepijo se na žulj in potem posebne snovi na tem obližu delulejo na žulj in ga prej zacelijo. Fajna stvar.
  • 0
Viens, reste ici!

#8 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 07 September 2005 - 06:50 PM

eco moja mt (medicinska sestra) zmeri reče bepanthen pa obliž čez

sej dejansko je ta krema zlo pr biggrin.gif ročna tut za razne rane.
  • 0

#9 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23382 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 22 September 2020 - 07:14 AM

Res da imam že stare pohodne čevlje, ampak zdaj se mi je že drugič v enem tednu zgodilo, da sem dobila žulj na spodnji strani palca na nogi in proti kazalcu. Enkrat v pohodnih čevljih in enkrat v supergah. No to v supergah je mogoče rezultat, da se še prvi ni čisto zacelil (en teden razlike).

 

A je možno, da mi čevlj kar čez noč ne odgovarja več, ali sem začela kaj drugače hodit, ali je lahko kaj tretjega?

Nikoli prej nisem imela teh problemov, pa sem že bistveno več hodila v življenju, kot zdaj


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#10 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26150 posts

Posted 22 September 2020 - 07:30 AM

Jop. Jaz moram veckrat cevlje zamenjat samo zato, ker me zacnejo zulit. Nazadnje ful fine sandale Karrimor.
  • 0

#11 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 22 September 2020 - 09:14 AM

Meni so se na fakulteti začeli pojavljati žulji na stopalih, je trajalo preden sem ugotovila, da potrebujem čevlje z mehkejšim podplatom.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users